Najdraža pjesmica vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Koja je vašem djetetu najdraža pjesmica?
    Tri odgovora koja nam ostavite od četvrtka, 22. svibnja do srijede, 28. svibnja u 11 sati, nagradit ćemo našom knjigom tjedna “Zeko i potočić” s CD-om u izdanju Naša djeca d.o.o.
    https://klokanica.24sata.hr/jaslicka-dob/igra-i-zabava/osvojite-slikovnicu-zeko-i-potocic-s-cd-om-1540 [klokanica.24sata.hr]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj malac uvijek pocne plesati na pjesmicu Zuti cvijetu, mali cvijetu:
    Zuti cvijetu, mali cvijetu,
    veselo mi rasti
    moju sobu i moj dom
    uvijek mi krasi.
    Zalit cu te, pazit cu te
    i na sunce stvait cu te
    bit ces uvijek najljepsi ti,
    medju cvijecem svim.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Nanji

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja oba sina su zaspivalauz pjesmu “BILA MAMA KUKUNKA”….eto to je prošlo, ali meni je i dalje kod meni bliski osoba ostao nadimak Kukunka.

  • BookLover

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja curica upravo Zeku i potočić najviše voli. Kad je još bila sasvim mala bebačica nabavili smo patuljastog kunića, prekrasnog, sivog, koji je bio njen prvi prijatelj i pjesmicu je, tepajući, pjevala njemu. No, naš je kunić nedavno uginuo i naša je tuga bila pregolema i zato sada, kada pjeva tu pjesmicu, malecka kaže “Znaš, možda je i zeko slijedio laste u dalek južni kraj i sad mu je tamo lijepo”. A ja se nadam da je tako, gdje god bio.

  • Avatar bertoschka

    bertoschka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Blistaj,blistaj zvijezdo mala….. (sa ovom pjesmom su je uspavljivale tete u vrtiću i na kraju je postala i naša uspavanka)

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    E moj medo zar ti neznaš reda:)

  • Avatar JelenaBM

    JelenaBM

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Kad si sretan :)

  • NAANAA

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Uz ljuljuškanje i okretanje moja djevojčica najviše voli onu staru :)
    Ja sam mala princeza
    Suknjica mi od veza,
    Slamnati šeširić,
    rukavice od krepa
    pa zar nisam lijepa…

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Kada je moja četverogodišnjakinja bila bebica svakodnevno nam se događalo da nam se njezina dudica negdje zagubila, pa kako ona pri tome ne bi plakala ja sam taj događaj opjevala, a pjesma ide ovako: Tko je vidio dudu,dudu, tko je vidio du-du-du. Dudica nam je noge dobila, i na duge pute pobjegla. Otišla je vidjeti mora daleka, i plivati sa plavim ribama. Tko je vidio dudu,dudu, tko je vidio du-du-du.  Danas kada tražimo neku njezinu izgubljenu igračku pjevamo istu pjesmicu plešemo i smijemo se baš kao i kad je bila beba.

  • sanja2305

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nije lako bubamarcu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.