Plač po noći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamica5

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Bok svima. Sin ima 16 mjeseci i relativno mirno spava. Zna se probuditi po 6-7 puta u noći jer mu ispadne duda, no to je ok. Navikli smo se već. Preksinoć je počelo nešto grozno, plače u snu i jedno sat vremena ga muž i ja ne možemo smiriti, noćas smo ga JEDVA smirili, da sam pomislila da ga nešto boli i htjela ga odvesti u bolnicu. Da li da kontaktiram pedijatricu, ili da pustim da ova “faza” prođe?

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nedavno sam čitala o tome! radi se o tome da beba ima noćne more, no za razliku od nas velikih ona se ne zna nositi s njima i njoj to izgleda jako stvarno!
    Bitno je da se bebu ne budi, nego ju pokušajte utješiti bez buđenja. Najbolji način je da joj tiho svojim glasom nešto pričate, tipa neboj se mama je tu … i takve umirujuće stvari!

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Sasvim normalna stvar kod djece! Ne bojte se !

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Mamica5

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvala, no moram biti iskrena, nismo to znali, i mislili smo da nas zeza pa smo se derali na njega i možda je to i pogoršalo :(
    Otada se to nije pojavljalo, jer ga pokušavam smireno uspavati, jer je inače jako vržlast i hiperhiperhiper aktivan, pa se to možda odražava i u njegovom spavanju :(

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Drage moje moj ima tri godine i jos nije spavao nijednu cjelu noc ali na to smo navikli sve do jedanaestog mj poceo se budit i danju i nocu sav bljed prestrasen grcevit vristeci plac a obljevao ga hladni znoj gledao me kao da me ne pozna pokusavala sam i pricat i pjevat ma svasta ali uzlud uzela bi ga u auto i vozila sat vremena dok se nije umirio kad se vratimo i kad sam ga pitla zasto se prestrasio on se nebi sjecao nicega to nam je trajalo tri mj svaki dan i nocu i danju,ima li tko kakvih iskustva,i da naopemen vodila sam ga doktoru sve moguce preglede obavili djete zdravo doktorica samo rekla da to djeca sanjaju i da ce to proc.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Naša cura isto ima jako žive snove i nezna prepoznat san i stvarnost. To je normalno kod djece. Kad imaju moru, treba ih se umirit, pričat s njima. Moja je par noći vrištala od straha jer je gledala crvenkapicu. Od onda više tak nekaj na večer ne gleda :D

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Naš mali spava cijelu noć no ima i noći kad se probudi plačom baš kao da je sanjao nešto ružno.No ja ga uzmem k sebi u krevet i u par minuta spava kao da ništa nije bilo.Vratim ga u kinder i spava sve do jutra:).                                                                                                                                                                                                                                                        

    i mislili smo da nas zeza pa smo se derali na njega i možda je to i pogoršalo :(

      Mamica,nemojte se derati na djete pogotovo u noć jer djete doživljava još veći šok i da samo pogoršavate situaciju

  • tamazd

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    I kod nas je takva situacija, kcer ima 7 godina tek sa 5 ipo godina je pocela spavati cijelu noc, a sad tako i maleni ima 13 mjeseci i isto se budi nocu place i tako slicno. Nadam se samo da nece trajati kao i sa sekom do 5 godina

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Jao, i ja se nadam, mi imamo sina od dvije godine i dva mjeseca i svako malo sve se mijenja, od toga gdje spava, kako spava, od kad do kad, ima plača, scena, svi pokušaji padaju u vodu, a i ono što uspije ne traje dugo…Inače je jako aktivno dijete, iscrpi 5 ljudi odjednom, a noću uz sve još i pjeva na sav glas kad se probudi i ljulja u pokušaju da zaspi, a to zna trajat i preko sat vremena…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.