Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    normalno po kalendaru sam 3+5  ovde po netu pise kao 07.01.2025 termin dok ne idem na pregled neznam nista meni je puno da cekam do 25 juna 

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2743

    Prijavi adminu

    Tamara30

    normalno po kalendaru sam 3+5 ovde po netu pise kao 07.01.2025 termin dok ne idem na pregled neznam nista meni je puno da cekam do 25 juna


    Odi privatno ako ne zelis cekat?

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Tamara30

    normalno po kalendaru sam 3+5 ovde po netu pise kao 07.01.2025 termin dok ne idem na pregled neznam nista meni je puno da cekam do 25 juna

    Odi privatno ako ne zelis cekat?


    to sam joj i ja predlozila 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Cure, sto uzimate od dodataka prehrani? 🤔 ja sam sad jedino na Novalac prenatal kapsulama. Naravno pazim i na prehranu koliko mogu s ovim mucninama. 🥴

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    ja sam rekla nis necu osim folne uzimat do prvog pregleda,nakon toga cu vidjet s ginom kaj mi kaze 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Tamara30

    normalno po kalendaru sam 3+5 ovde po netu pise kao 07.01.2025 termin dok ne idem na pregled neznam nista meni je puno da cekam do 25 juna

    Odi privatno ako ne zelis cekat?


    pa to je problem jer ivde nema privatnik ovde samo u bolnici moras da zakases termin kod ginekologa i oni ti vodu celu trudnocu kije kao kod nas  ja bih rado otisla privatno

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Tamara30

    tweetyca

    Tamara30

    normalno po kalendaru sam 3+5 ovde po netu pise kao 07.01.2025 termin dok ne idem na pregled neznam nista meni je puno da cekam do 25 juna

    Odi privatno ako ne zelis cekat?

    pa to je problem jer ivde nema privatnik ovde samo u bolnici moras da zakases termin kod ginekologa i oni ti vodu celu trudnocu kije kao kod nas ja bih rado otisla privatno


    a di ti zivis,to je opce glupo da nema privatnika

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2743

    Prijavi adminu

    Jos nisam cula za zemlju gdje nema privatnika :) da li znas ikog nativno iz tvog grada ili nekog veceg grada u blizini koga bi mogla pitat? 
    I inace, kuzim da ti je puno cekat ali u vecini zapadnoeuropskih zemalja prvi ultrazvuk je kad se radi mini anomaly, dakle 12-13tj trudnoce i obicno su samo dva ultrazvuka u trudnoci. I koliko god ti to sad stvaralo paniku stvarno nema potrebe. Trudnoce su tako individualne i u svakom trenu se moze nesto dogodit i okrenit s dobrog na lose i niti kakav pregled niti ultrazvuk ti ne moze to sprijecit. Vani se trudnoca smatra normalnim stanjem i pustaju tvoje tijelo da odradi sta treba. 
    Prvu trudnocu sam osobno vodila u 3 zemlje jer smo tad dosta putovali i mogu rec da mi je u Hrvatskoj s pustim ultrazvucima pregledima i nepotrebnim komentarima od doktora bilo najstresnije. 😓

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    tweetyca to je istina da,sjecam se da je cura u prosloj grupi ljetnice bila iz austrije ak se ne varam i isto je imala samo 2 uzv u trudnoci,al znam da je isla kod privatnika 🤷,ste sad u hr ili negdje drugdje?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    zene mene prepone pocele tako bolit,bem ti sirenje 😅,zivjela druga trudnoca kad je sve puta 2

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.