Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2384

    Prijavi adminu

    Rolice hvala ti, sogorica se isto zahvaljuje! Njezina je jutros potamnila i meni se to sve cini super za 9dnt iako je kuzim da panicari jer sam ja za druge pozitivna, a za sebe uvijek nesto panicarim. Evo danasnjeg https://ibb.co/hFVFgTN [ibb.co]

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3052

    Prijavi adminu

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣 
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Slee

    Rolice hvala ti, sogorica se isto zahvaljuje! Njezina je jutros potamnila i meni se to sve cini super za 9dnt iako je kuzim da panicari jer sam ja za druge pozitivna, a za sebe uvijek nesto panicarim. Evo danasnjeghttps://ibb.co/hFVFgTN [ibb.co]


    Baš je lijepo potamnio. Čestitke šogorici! Jesi rekla za nju da su dosta prošli i sad u zadnjem uspjeli ili sam nešto pobrkala?
    Sretno na vađenju bete. 🤞🤞

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Ivaa1234

    angel eyes

    Ivaa1234

    angel eyes

    Rolica ❤️❤️❤️❤️ super beta, čestitam 😘

    Angel, kod kojeg si doktora u Cita? Možete li napisati pozitivna iskustva za doktore u St. Hvala😘

    Iva ja sam kod dr Petra Poljaka, tek sam prošla 1 ivf, nažalost neuspješan, mrve nisu primile. Dojmovi su mi samo pozitivni, pristup i doktora i sestre Lucije, i embriologa. Sve ti objasne, posvete ti se, vidi se da im je stalo. Kako nisam iz Splita, dr. se potrudio da što manje moram putovati, vidilo se da misli kako da mi olakša. Kod dr Borisa Poljaka sam bila prije više godina samo na konzultacijama i HSSG-u, isto mi je ostavio dobar dojam. Meni je najbitniji pristup i da nemam grč kad dolazim na preglede. Pitaj slobodno ako te nešto konkretno zanima
    Ima cura na forumu koje au duže u Cita pa ti mogu dati više informacija.

    Hvala, da li je netko bio kod dr.Mršića? Planirali smo u KBC ali nisam sigurna tko još radi u bolnici i koliko se čeka.


    Ja sam ti kod doktora Mrsica, krenila sam kod njega u bolnici pa sam se prebacila u cita kad je i on otišao. Meni je sviđa njegov pristup, realan je, ne daje lažne nade, ali opet nikad nije negativan. Kad sam ostala trudna na prva dva ultrazvuka se nije vidjelo ništa pa se sjećam da je komentirao kako misli da to nece biti dobra trudnoća. Tad mi to bas i nije sjelo, ali iako se na idućem ultrazvuku čulo srce i sve činilo ok, na kraju sam imala spontani. Htjela sam reci da koliko god je nekad nešto teško čuti, draže mi je bilo da me koliko toliko pripremio na negativan ishod nego da mi uljepšava situaciju. Iako još nisam došla do svog cilja, ja bih ga kao doktora i čovjeka preporučila. 

    👩🏻 34 👦🏻34, pokušavamo od 6/21, idiopatska neplodnost, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide 0,25, 4 js, 1 oplođena 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 dvodnevna, biokemijska, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, nakon toga krenuo prirodni spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, Beta 0

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2384

    Prijavi adminu

    Bebolina da, ovo je ni ne zna vise koji postupak, potrosila je sve preko hzzo-a i vec neko vrijeme je kod privatnika, prvo u Beti i sad vec treci postupak kod Alebica. Sveukupno 7 godina vec traje. Ovo je bio zadnji smrzlic. Imala je dva spontana, vanmaternicnu i odstranjen jedan jajovod, amh jako jako nizak i problem sa zadebljavanjem endometrija. Ima vec curicu od 9 godina iz spontane trudnoce.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Iva neka cura je spominjala da je bila kod dr Mrsica u kbc-u, nedavno je prešao u Cita.


    meni je on napravio zadnji tranafer u Cita. A ne znam dali 
    radi i u KBC onda.

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰


    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3052

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.


    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Ana_

    Broj poruka: 388

    Prijavi adminu

    Dunya, Rolica, Sanjushka, Jurky, Pixi, Pebbles, Čokoladica, Angel eyes, Anica, Ania, Bebolina, Slee, Loli, Giselle hvala vam na svim zagrljajima i lijepim riječima podrške ❤️❤️❤️❤️
    Danas sam otpuštena iz bolnice, stala sam pod tuš i Isplakala se iz dubine duše i sad stvarno krećem u nove pobjede. 
    Sutra se javljam u Beta+ da im javim ishod i da vidim što oni misle o jednoj inseminaciji na jesen.
    Svima želim sreću i pratit ću vas i dalje ❤️

    👱‍♀️ 35, AMH 12
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Cure, imam pitanje vezano za korištenje Cyclogesta. Propisano mi je 2 puta dnevno i nakon što stavim ostanem ležati još pola sata. Ali svejedno mi izađe nešto van. Je li i vama tako bilo, radim li ja nešto krivo?

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.