Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1

    zene mene prepone pocele tako bolit,bem ti sirenje 😅,zivjela druga trudnoca kad je sve puta 2

    😅😅😅e samo mi to jos fali sad

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Teab1

    zene mene prepone pocele tako bolit,bem ti sirenje 😅,zivjela druga trudnoca kad je sve puta 2
    😅😅😅e samo mi to jos fali sad


    samo dodas na listu simptomi ovo je btw od danas 😅,nije strasno kad si ko fetus ili skvrcenih nogu,hvala bogu pa delam jos samo 4 dana 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    ja eivim u francusku meni je sad super  meni uvek pocinju problemi oko 4 meseca 5 jer su meni trudnoce visoko rizicne da pitala sam drugarice tu za privatnika nema jer mi smo u mali grad 

  • franka007

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Cure, sto uzimate od dodataka prehrani? 🤔 ja sam sad jedino na Novalac prenatal kapsulama. Naravno pazim i na prehranu koliko mogu s ovim mucninama. 🥴


    Ja pijem Novalac od kad sam saznala, prije par dana sam bila na pregledu i gin mi je rekla da je to ok i da je to i njena preporuka.

    [tickerfactory.com]

  • franka007

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    E da, sto se tiče prehrane ne znam sto bi rekla 😅 trudim se jesti voće i povrće Al svako malo bi u megic 🫣 od kad sam trudna ne jede mi se uopće slatko i ne pije mi se kava bas nikako, a inace nisam mogla preživjeti dan bez slatkoga i bez barem dvije kave…

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    franka megic je i moj problem,cjelo vrijeme mi se jede pita od jabuke al iz megica 🤣,i cijelo vrijeme sam gladna ak nema mucnina,trudim se manje jest jer sam proslu trudnoci skupila 19 kila do kraja i fkt sam bila ko nasukani kit,ovaj put cemo se trudit ne jest sranja

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Hej, cure. Mene uhvatila maloprije mučnina, onako jedva i gledala. Pojela par indijskih orašćića i evo odmah bolje 😃

    Ja pijem Solgar Prenatal. To sam pila i tijekom planiranja trudnoće, cca 2 mj prije začeća. Ginekologica je rekla da je ok. A sadrže dovoljnu količinu folne.
    U prvoj trudnoći sam samo folnu do cca 12-13 tj, onda nastavila Prenatal.

    Što se prehrane tiče, jedem šta mi se jede 😅 ne pazim previše. Jer mi je super što uopće mogu jesti. Tako da bude i zdrave hrane, ali i sendvića, Meka, slatkiša 🙈
    Kontam da nećemo previše dobiti niti si naštetiti tako. Beba svakako uzme što joj treba. 
    I vjerujem isto da tijelo zna što mu odgovara, pa to i traži 🙈
    -
    Ja sam u prvoj trudnoći mjesec dana imala užasne mučnine. Samo sam ležala, bila na relaciji kauč-krevet-wc. Spavala samo da dan što prije prođe. Danima pila npr. Colu jer mi samo to nije smetalo. Pa mi se zgadi. Pa danima pila sok od naranče. Jela perece i štapiće, suhe kifle. I molila Boga da što prije prođe 😃
    Tako da bolje i Mek, nego ništa 😃

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    evo ja stvarno nemogu rec,s L gotovo da simpotma nije bilo (mucnine povracanje) ovo mi je skroz novo tak da idem iz dana u dan 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 884

    Prijavi adminu

    Pozdrav mameee 🌹

    Meni je danas prvo jutro bez mučnina i odmah sam se počela brinuti nešto 😒😒😒

    Sto se tiče hrane, jedem stalnooo i pase mi samo slano i tipa samo kruh/tjestenine. Slatko ne jedem skoro ništa a kavu nemogu vise ni pomirisati. Pijem samo Ness od vanilije.

    Trudnički jastuk sam koristila cijelu prošlu trudnoću ali ovu nez kako ću iz istog razloga kao i vi.. mala ne želi van našeg kreveta 🤣🤣🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2743

    Prijavi adminu

    Nasa cura je presla sama u svoju sobu prije 3tj… ko da je znala 🩷😀

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.