Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣


    I ja sam kod dr. G. Ako smijem pitat zasto nije islo? Nije ti se endometrij debljao ili?
    Giselle,  eto ja nisam znala da se mora lezati pola sata 🙈🙈🙈

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣

    I ja sam kod dr. G. Ako smijem pitat zasto nije islo? Nije ti se endometrij debljao ili?
    Giselle, eto ja nisam znala da se mora lezati pola sata 🙈🙈🙈


    Pa nigdje to ne piše u uputstvu, to sam negdje pročitala da je netko napisao da to radi kad sam malo guglala o tome pa kud mali Mujo tud i ja🤣🤣

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Giselle

    Čokoladica

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣

    I ja sam kod dr. G. Ako smijem pitat zasto nije islo? Nije ti se endometrij debljao ili?
    Giselle, eto ja nisam znala da se mora lezati pola sata 🙈🙈🙈

    Pa nigdje to ne piše u uputstvu, to sam negdje pročitala da je netko napisao da to radi kad sam malo guglala o tome pa kud mali Mujo tud i ja🤣🤣


    I ja sam uvijek ležala bar pola sata a nekad i duže pa bi svakako pobjeglo van. Bez brige normalno je to.
    Ana treba se isplakati i hrabro u nove pobjede 😘
    Slee baš je puno toga prošla. Sad samo neka sve bude uredno do kraja 🤞🤞

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Slee super mi izgleda trakica, držim joj fige za betuuu.😍🤩💪💪
    Ana baš mi je jako žao. Isplakala si se, sad budi jaka i dalje u nove pobjede 🥰💪

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, uzv ⏳️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3052

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣

    I ja sam kod dr. G. Ako smijem pitat zasto nije islo? Nije ti se endometrij debljao ili?
    Giselle, eto ja nisam znala da se mora lezati pola sata 🙈🙈🙈


    A ja ti imam o par puta godišnje i kada dođu nisu baš kvalitetne, ali kako smo prije toga probali i stimulirani htjeli smo probati i jedan prirodn, ali sam dobila mengu  7 dpt,  betu nisam kako spada niti dočekala tako da za mene def kombinacija sa estrofemom, a endo mi nikada nije bio nešto extra debel max do 9,5 mm preko toga ne ide 🙈 kod mene je baš bio problem nizak progesteron i recimo u zadnjem dobitnom fetu uz Cyclogest, Duphaston i Prolutex svaki dan držao se između 30 i 50 i to je to 🙈

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣

    I ja sam kod dr. G. Ako smijem pitat zasto nije islo? Nije ti se endometrij debljao ili?
    Giselle, eto ja nisam znala da se mora lezati pola sata 🙈🙈🙈

    A ja ti imam o par puta godišnje i kada dođu nisu baš kvalitetne, ali kako smo prije toga probali i stimulirani htjeli smo probati i jedan prirodn, ali sam dobila mengu 7 dpt, betu nisam kako spada niti dočekala tako da za mene def kombinacija sa estrofemom, a endo mi nikada nije bio nešto extra debel max do 9,5 mm preko toga ne ide 🙈 kod mene je baš bio problem nizak progesteron i recimo u zadnjem dobitnom fetu uz Cyclogest, Duphaston i Prolutex svaki dan držao se između 30 i 50 i to je to 🙈


    Stela, hvala na svim informacijama,  valjda te nisam ugnjavila 🤣🙈 ja inace nemam problema sa endometrijem, pa se nadam da bi mogla u prirodni. Progesteron sam vadila samo dan prije stoperice, kad se inace vadi da bi se vidilo je li nizak 🤔

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3052

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Čokoladica

    Stela_M

    Rolica odlična beta 🥳🥳🤭🙏🥰
    Čokoladice ja sam u prirodnom fetu išla svakih tipa 2 do 3 dana na uzv I kada je vodeći folikul došao do zadovoljavajuće veličine, vadila sam krv, dobila štopericu i to je to, ništa nisam morala pratiti sa trakicama što je meni super 🤣🤣
    Jurky uživaj kod svojih 🥰

    Stela, hvala ti, ti si isto u pol ivf, jel tako? Ja sam i zamislila da to tako ide, ali ocito svaka poliklinika ima svoj nacin rada.

    Da da ja sam bila kod dr G doduše kod mene nema sreće sa prirodnim fetom tako da sreća pa ima estrofem 🤣🤣

    I ja sam kod dr. G. Ako smijem pitat zasto nije islo? Nije ti se endometrij debljao ili?
    Giselle, eto ja nisam znala da se mora lezati pola sata 🙈🙈🙈

    A ja ti imam o par puta godišnje i kada dođu nisu baš kvalitetne, ali kako smo prije toga probali i stimulirani htjeli smo probati i jedan prirodn, ali sam dobila mengu 7 dpt, betu nisam kako spada niti dočekala tako da za mene def kombinacija sa estrofemom, a endo mi nikada nije bio nešto extra debel max do 9,5 mm preko toga ne ide 🙈 kod mene je baš bio problem nizak progesteron i recimo u zadnjem dobitnom fetu uz Cyclogest, Duphaston i Prolutex svaki dan držao se između 30 i 50 i to je to 🙈

    Stela, hvala na svim informacijama, valjda te nisam ugnjavila 🤣🙈 ja inace nemam problema sa endometrijem, pa se nadam da bi mogla u prirodni. Progesteron sam vadila samo dan prije stoperice, kad se inace vadi da bi se vidilo je li nizak 🤔


    Ja sam ga vadila prije uvođenja progesterona i bio je nizak (oko 25 tako nešto) pa sam pikala Prolutex svaki drugi dan, onda je na prvom vađenju bete bio oko 50, da bi na drugom vađenju bete pao na 33, onda smo uveli Prolutex svaki dan i drzao je stalno progić na 30, poslije ga više nisam vadila s tim da sam ja smeđarila prije prve bete pa sam zato provjerila progić… kod mene je to očito bio “ključ” uspjeha 🤷‍♀️ ne gnjaviš me samo ti pitaj 😁

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 540

    Prijavi adminu

    Hej Stela s obzirom da imas pcos i da si nakon prvog stimuliranog uvela promjene u prehrani, smrsavila i uvela suplemente, pa ti je drugi postupak bio znac ajno bolji, zanima me na kojoj si terapiji bila tada a na kojoj prvi put?
    Ima li neka dobitna terapija za pcos? 
     
    Rolica, Slee koji su to hCG testovi? :)
     
    Btw stalno spominjete Muller trakice.. Ja sam bila u Mullera (doduse nije velik) i nisam nasla trakice osjetljivosti 10, vec samo ona nekakva dva plasticna testa u kutijici…..Jel' to to ili postoji jos nesto?
     
    Nije me bilo za vikend pa moram procitati zaostatke..
    Pusa svima😘😘

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - Suprecur + Ovaleap | 11 oocita | 10 oplođenih (ICSI) | 🐣 SET | 1 ❄️ | Cyclogest + Prolutex | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 15.05 uzv

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2384

    Prijavi adminu

    Ovi njezini testovi su kombinacija kineza i nekih trakica iz dm-a, a muller je ovaj https://ibb.co/7Vd6SFv [ibb.co] i mislim da nije osjetljivost 10 ni on, al dosta brzo pokaze. Inace, po iskustvu sogorice ovaj put, bas su mi se svidjele te neke najobicnije trakice iz dm-a, vec joj je 5dnt bila neka sjenica i lijepo se vidio napredak sjenice. 

    Wildflower ja ti imam pcos, amh mi je 37, nesto malo visi nego tvoj koliko vidim, al sam ga neko vrijeme prije postupka drzala pod kontrolom. Ne znam postoji ki neka dobitna kombinacija, meni je u zadnjem postupku R dao puregon i isti mi je rezultat bio kao i tebi sad, 11 stanica i na kraju 3 blastice.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3052

    Prijavi adminu

    wildflower

    Hej Stela s obzirom da imas pcos i da si nakon prvog stimuliranog uvela promjene u prehrani, smrsavila i uvela suplemente, pa ti je drugi postupak bio znac ajno bolji, zanima me na kojoj si terapiji bila tada a na kojoj prvi put?
    Ima li neka dobitna terapija za pcos?

    Rolica, Slee koji su to hCG testovi? :)

    Btw stalno spominjete Muller trakice.. Ja sam bila u Mullera (doduse nije velik) i nisam nasla trakice osjetljivosti 10, vec samo ona nekakva dva plasticna testa u kutijici…..Jel' to to ili postoji jos nesto?

    Nije me bilo za vikend pa moram procitati zaostatke..
    Pusa svima😘😘


    Prva stimulacija Oveleap do 14 dc i to 225 jedinica osjećala sam se kao da ću eksplodirati (naravno da su me nafilali ko puricu sa hormonima) i dobila sam 2 blastice, bila je preporuka da vratimo obje, dobila mengu prije bete… druga stimulacija je bila Rekovelle (on se kao preporučuje ženama sa Pcos) krenula sam sa cca 150, pa je dr ipak u hodu morao podići dozu na 175 i isto sam se pikala do 14 dc, ali smo zbog visokog progić išli na freez all, nema tu neke posebne terapije ja vjerujem da puno igra ulogu sam ciklus kako se potrefi i naravno odg našeg tijela na samu stimulaciju.. fakat je prva stimulacija neka smjernica tvom dr za dalje, kao kod nas pcos žena se treba ići sa manjom dozom, a kod mene pak s manjim dozama folikuli ne rastu dobro (lijevi me jajnik zaj) zato mi je dr u hodu morao povećati dozu Rekovellea🤷‍♀️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.