Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Imala sam pripremne trudove,od pol 11 navecer do nekih 3 ujutro-BH kontrakcije!Onda sam zaspala do 5  od umora!I tek sad mogu opusteno zaspati!Muz je jos u nocnoj,sama sam s djecom,tata mi ne radi ovu noc,ali ipak nije mi blizu….Znala sam da nisu pravi,ali satima sam mozgala dal da ,ako treba zovem tatu,da on bude s djecom ili da zovem taxi ili da probudim sina pa mu objasnim da moram ici-a dijete 7 godina….Tako sam se psihicki izmucila da sam rekla -molim te,Boze,ne jos!Samo da njih imam s kim ostavit!Na kraju su prestali!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Jos mi je ostala ta kkks i dkks i neke dvije vrste zeljeza napravit sljedeci tjedan. Onda sam skupila sve krvne testove koje trazi moja ginicka i sluzbeno izgledam ko drogeras. A dobro bolje da je temeljita nego da nekaj joj prode ispod radara. 
    Navodno je lagana anemija ocekivana zbog 30% veceg krvotoka. I rekla je da cemo u 9 mjesecu prije poroda krenut sa nadomjestkom zeljeza i ak je zeljezo ok. Radi gubitka krvi na porodu…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    mamika3

    Imala sam pripremne trudove,od pol 11 navecer do nekih 3 ujutro-BH kontrakcije!Onda sam zaspala do 5 od umora!I tek sad mogu opusteno zaspati!Muz je jos u nocnoj,sama sam s djecom,tata mi ne radi ovu noc,ali ipak nije mi blizu….Znala sam da nisu pravi,ali satima sam mozgala dal da ,ako treba zovem tatu,da on bude s djecom ili da zovem taxi ili da probudim sina pa mu objasnim da moram ici-a dijete 7 godina….Tako sam se psihicki izmucila da sam rekla -molim te,Boze,ne jos!Samo da njih imam s kim ostavit!Na kraju su prestali!


    A joj.. ali gledaj to ovak tjelo te lagano upozorava… tak da se mozes pripremiti… mogu mislit kak je to izgledalo. Drugi put se ne muci nazovi tatu.. da bude s tobom.. I ne brini starim ljudima ti je ionak gust biti korisni za promjenu…

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Lagertha, Matej i tata čestitaaaam :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Meni je sinoc krenulo mlijeko, a nocas je cicko bez sesirica. Jako mi se svidjelo dojenje.  Predivan osjecaj.


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Meni je sinoc krenulo mlijeko, a nocas je cicko bez sesirica. Jako mi se svidjelo dojenje.Predivan osjecaj.


    Bravo. Svaka cast. :) bas mi je drago zbog tebe :*

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Ja jedva čekam da osjetim taj osjećaj. Vi cure ovdje koje već jeste ste stvarno odlična pomoć i poticaj. 

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Bravo Lagertha, super vijesti! Samo vi uzivajte u cicanju! 
    Mamika, bas ti je nezgodno kad si tak solo s klincima. Ja bi na tvom mjestu nazvala tatu, bar bi bila mirnija ;)
    Citala sam vas sve jucer ali nisam stigla tipkati. Izgleda da sam usla u fazu ribanja stana I nekim cudom sam punaenergije bila I nis me nije bolilo 
    Meni mlijeko jos ni u naznakama tak da hvala za info o spreju za nos, imat cu ga u pripremi! 
    Sad sam vec ful nestrpljiva da upoznam nasu strucu 

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Lagertha cestitaam!Matej dobrodosao…uzivajte

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Martinaa94

    Martinaa94

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Lagertha, cestitam. Uživajte, mazite se, pazite se. 

    https://lbdf.lilypie.com/VCIip2.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.