Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    sretna

    Sanjchi, sada polakooo! Ipak pomicanje ormara nije za trudnice. Misli samo na sebe i gustaj i odmaraj sto vise!


    Tako ce i biti😊 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, neka… Samo ti odmaraj! S obzirom da ne želiš pitati sveki i maćehu, slobodno zovite neki odred za čistoću  
    Ja ću za to iskoristiti sveki i mamu. haha Nije me briga  Sveki ionako mora “platiti”  nekako svoje petljanje ahahahahahahahahahahha 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Hahahha Barbs..platit uplitanje…😂😂 
    A ja ih ne zelim zvat zato sto znam kako ciste i jedna i druga pa…😅

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Sanjchi, samo ti miruj. Dobro da si otišla na pregled, da si čekala idući možda bi bilo prekasno. Sad nikakvi poslovi i nek te maze i paze! 
    Sretna, izgledaš preodlično!! 
    Treća sreća, nadam se da će prelazak u novu firmu biti što bezbolniji i bez komplikacija oko papira 
    Mamuka , hvala na savjetima. OGTT mi nije bio dobar ali mjerim šećer doma 2 h iza obroka i natašte i uvijek je super, čak nekad i niži pa ne kužim kako sad to. Tako da vjerujem da će mi i GUK profil biti dobar. Mislim da samo nisam mogla podnijeti onu količinu glukoze odjednom, ali vidjet ćemo drugi tjedan što kažu doktori…
    Mislim da je svatko individualan i da trenutno moje tijelo drugačije reagira. Beba očito uzima svoje, raste i bitno da je s njom sve ok. 
    Ja se evo spremila za more, čekam muža da dođe s posla pa idemo na put! Jedva čekam iako idemo samo na vikend 
    Napokon malo odmora za dušu i tijelo. Javim se kad se vratim, pozdrav svima! 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, to je onda drugi par čarapa! 
    Suncokretice, sretan put!  Nadam se da će sve biti u redu što se šećera tiče! 
    Ja sam pojela 2 čevapa šta su njima ostala od doručka da ne umrem od gladi jer da sam još neko voće pojela do 15.30 (kad je cca ručak) ne bih izdržala 
    Mislim da mi mali pliva u trbuhu! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sretna zavidim ti na slici 😍

    Treca drzim fige da sve dobro zavrsi 🙂

    Curke sve smo vec prave trudnice pa je vrijeme da 
    usporimo. 😏 Nadam se da cete biti dobro 😘

    Buba mara svasta mi palo na pamet da komentiram, al na neke ljude bolje ne trositi rijeci. Okruzi se onima sto su ti podrska i uzivaj 😊

    Barbs mislila sam da samo ja kuham macki. Od kupovne hrane dobije proljev. 😣 Sad bi jela sam piletine i pire od bundeve…lude li mačke….

    Ja cu sama cistiti svaki dan malo, trudim se stalno odrzavati pa onda nisu generalke tolko strasne. Naravno, za teze stvari ce muz uskociti. Ma problem je sto nebi mogla dati nekome da mi to obavi jer znam da ne bih bila zadovoljna. 😞

    I da, sutra i mi idemo u shoping da konacno spremim torbu, mislim da je krajnje vrijeme, vec  imam nocne more 😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, bitno da ti muz  radi one najteze kucanske poslove… A ostalo kako stignes… Ja eto kuham, stavljam ves susiti, pocistim prasinu, stavim prljavo sudje prati i cisto na mjesto itd itd… 
    Spremi tu torbu!!  Da nemas slucajno nocne more 
    Mi macku daju svasta: i njegovu hranu i nasu … Kao i psu… Odnosno prije smo psima davali…. Ponekad znamo kupiti parizer koji je samo za macka hahaha jer pradac ponekad odbija krokete jer: da sta ce on to jesti?! Ahahahhahahhaa a vidjela sam da su njegovi kupili hrenovke a nitko ih ne jede, a znam da ce i macak i kujica pojesti s gustom.. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Nikak iskomentirat, Sretna, slika ti je predobra! 😊
    Dena, i ja svako malo ocistim al kad su radovi i postavljanjr nove kuhinje i stemanjr i betoniranje i krecenje, onda treba posteno generalku napravit😌 a to necu bit u stanju.
    Barbs, hahah…skroz drugi. Mislim, svako ima svoj pojam cistoga, moj se eto ne poklapa s njihovim. A servis kad uzmem bar znam da ce svaki centimetar proc. I jos cu ja bit doma, nadgledat ih😅

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    I Bubamara, svkrva stvarno nije bila okej s komentarom😒😒 ne obaziri se na nju. Bitno da ce muz biti uz tebe i pruzat potporu😊

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Cure, hvala na komplomentima 😙

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.