Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar summerbaby

    summerbaby

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sanjarka88

    Kako mislis budna od ponoc do 9? 🤤🤤kojo

    Nazalost,da!Ona je zamjenila dan za noc,vec nekih cca 3 tjedna to traje-valjda!Proslu noc je odspavala od 2.45-3.20 i oko 6 ijutro 15-tak min!I onda u pol 9 pa cijeeeeeli dan!Inace bi mi zaspala oko pol 6 ujutro!Kako koju noc!Evo i sad je budna od ponoci,vozam ju u kolicima-spava joj se,zaspat ce do 3 i onda cemo vidjet kak ce dalje biti!


    Ajmeeee nadam se da ce uskoro proci ta faza i da ce ti poceti spavati po noci 

    [lilypie.com]

  • -Miki-

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Upadan ko izbjeglica al nema veze stalno vas citan. Neman puno za oduzet i dodat jedino sta pocinjem radit u pon pa je malo frka inace sve ok. 
    I vjerovatno se ne bi javila da nisan vidila sliku od sandrich koja me neodoljivo podsjeca na dragu curicu sa st-3,igrom slucaja se zove sandra. Davno san ja otisla iz kvarta al mi se uvik radovala ta curica kad bi me vidila i sad me neka milina uvatila.
    Eto ako to je moja sandra drago mi je vidit ovako sretnu sa malin zlatom u rukama. Pozz svim ostalim mamama. Necu pisat al cu redovito citat. 

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Hello cure
    Sandrich ti i Lovre ste lijepi i zgodni 😍😍😍😍
    Ugolina cestitao na bratovim zarukama
    Sanjarka bome ja duplo teza od tebe
    Mamika nek se sto prije vrati spavanje u normalu
    Ejic a miskic Marcel,njemu je to sve jos sok ici kod tete cuvalice
    Ja jutros isla sa Issom kod zubarice jer joj se klimao zubic i nikako da ispadne i jutros pogledam ispod tog viri novi zub i nazovem zubaricu i ona da dodemo. Kad smo otisli nece da otvori usta da izvadi pa smo krenule kuci i predomisli se i vratimo se da izvadi. Ajme koja drama,suze krokodilske je imala,dobila je od mene frozen kutiju za zubice i od zubic bake parfem i zubic mame i tata frozen bojanku sa vodenim bojama

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    -Miki-

    Upadan ko izbjeglica al nema veze stalno vas citan. Neman puno za oduzet i dodat jedino sta pocinjem radit u pon pa je malo frka inace sve ok.
    I vjerovatno se ne bi javila da nisan vidila sliku od sandrich koja me neodoljivo podsjeca na dragu curicu sa st-3,igrom slucaja se zove sandra. Davno san ja otisla iz kvarta al mi se uvik radovala ta curica kad bi me vidila i sad me neka milina uvatila.
    Eto ako to je moja sandra drago mi je vidit ovako sretnu sa malin zlatom u rukama. Pozz svim ostalim mamama. Necu pisat al cu redovito citat.


    Piši nam!!!!!!!!!!!! 
    Ti si relacija zg st? Jel da?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Sanjarka za apetit ima lincura. Al koliko pamtim jedeš normalno? 
    Tek da se zna, bili na kupanju kod Crazy i Miška nas pričekala 💞
    Puse

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame! 
    Još malo pa je sve spakirano. Sin se danas vratio. Iscrpljen potpuno. Napartijao se do mile volje izgleda. 
    Lucy, ja bih se isto zabrinula na tvom mjestu. Izdrži do utorka. Nadam se da je skok, a ne šećer. 
    Mare pa vi imate cijelu obitelj zubic vila!😊
    Sanjarka, jedi! U torbi nosi neke male obroke, cokoladice, pločice one energetske, bananu i slično. Sjećam se da si pisala da nekad ne pojedeš ništa do popodne, a i tada nešto malo. Pazi na sebe! 
    Abies, super za druženje s klokanicama😊 mogli bi mi i sutra neku kavu negdje kod Macole popiti, ima nas dosta koji idu tim putem u oba smijera 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Sanjarka, 44 kg mi je nekako malo za zenu bez obzira koliko si visoka. Isto vjerujem da su obaveze problem i iscrpljenost. I oko ruke si se zivcirala, sto ne mozes uzeti Gigija pa je i to sve doprinijelo tome. Nadam se da ce kile krenuti gore. Pisala si da je tesko skuhati kad nekas kada ali trebala bi se hraniti cesto i kvalitetno. Znam da je lako meni “ pametovati” i znam da si u obavezama, nadam se da ce se stvari nekako bolje posloziti. 😘
    Mene brine moj M i budenje po noci da cica. Nocas se budio svakih 45 min i bas je vukao. Jel glada? Zedan?? Pelena je ogromna ujutro. Jel mogu bebe imati secer?? Po danu ne spava samo je u pokretu. Ne mogu ga pratiti vise. Jucer na vjezbama ga fizio jedva hvatala, bio je na 100 strana. Imam aparatic za mjerenje iz prsta, ali mi ga zao upiknut u prst i vristat ce. Inace, moja mama ima dijabetes. Idemo dr. U utorak, to mi sad dugo za cekati.


    Mogu bebe imati secer no kod njih se teze primjeti!Gubitak na tezini i umor su jedno od simptoma,ali posto si napisala da je nonstop u pokretu mislim da nemas razloga za brigu!Moj svekar je seceras,nemaju ga ni MM ,ni sogorica tako da ne mora znacit da ce ga i tvoj malicki imati!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    summerbaby

    mamika3

    Sanjarka88

    Kako mislis budna od ponoc do 9? 🤤🤤kojo

    Nazalost,da!Ona je zamjenila dan za noc,vec nekih cca 3 tjedna to traje-valjda!Proslu noc je odspavala od 2.45-3.20 i oko 6 ijutro 15-tak min!I onda u pol 9 pa cijeeeeeli dan!Inace bi mi zaspala oko pol 6 ujutro!Kako koju noc!Evo i sad je budna od ponoci,vozam ju u kolicima-spava joj se,zaspat ce do 3 i onda cemo vidjet kak ce dalje biti!

    Ajmeeee nadam se da ce uskoro proci ta faza i da ce ti poceti spavati po noci


    Ma i ja se nadam jer mi je vise pun kufer,a me mogu nista napravit!Jucer zaspala u pol 9 ujutro,danas u 10!Ja se ustala u 17,!Po cijele dane sam strgana!Muz inace ovih dana hendla s velikima,al sad je otisao radit-sa strane,kako bi se reklo, i ni sam ne zma kad ce doci!A i kad dodje mora se odmorit,voznja je u pitanju!Necu vas vise gnjavit s tim spavanjem!Kaj bude,bude….Mozda smrsavim od muke!😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ilani   Putujete?Zavidim malo!Mi necemo nigdje ove godine!Sretan put i uzivajte!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies

    -Miki-

    Upadan ko izbjeglica al nema veze stalno vas citan. Neman puno za oduzet i dodat jedino sta pocinjem radit u pon pa je malo frka inace sve ok.
    I vjerovatno se ne bi javila da nisan vidila sliku od sandrich koja me neodoljivo podsjeca na dragu curicu sa st-3,igrom slucaja se zove sandra. Davno san ja otisla iz kvarta al mi se uvik radovala ta curica kad bi me vidila i sad me neka milina uvatila.
    Eto ako to je moja sandra drago mi je vidit ovako sretnu sa malin zlatom u rukama. Pozz svim ostalim mamama. Necu pisat al cu redovito citat.

    Piši nam!!!!!!!!!!!!
    Ti si relacija zg st? Jel da?

    Da,da…Samo pisi!Sve primaju….Kamp “Klokanica”!😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.