Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    I Aurora, zato ti jos imas “trudnicki mozak” hahaha Mislim da ce nam svima tako biti, jos gore kad dode obaveza oko bebe

    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Pa kod izgona udahnes, zatvoris usta i zamislis da sav taj zrak zelis izgurat na guzicu ..i kako su nam rekli na radionici fokusirajte se na babicu/doktoricu koja vam je medju nogama i radite sta vam kaze. A trud moze trajat dugo, ja sam tri puta stigla udahnit i tiskat u jednom trudu. Uostalom vjerojatno ce vas prat adrenalin i bit cete ful fokusirane i bistre ☺
    Meni su trudovi par sati isli do 127 a nagon za tiskanjem dodje puno prije izgona sta je zeznuto, cimerica na odjelu nije slusala i tiskala je kad ne treba pa joj mali ima ogroman hematon na glavi…bilo bi puno lakse sa smijemo protiskat trudove, ali ne ne.
    Izgon pocinje kad ti sr “kaki” i izmedju trudova…sta znaci da se beba spustila al ja nekako nisam dosla do toga pa ne znam kojom carolijom su me porodili.
    Kad bi me obilazili dali bi mi da tiskam da vide kako ide i ka jos malo…i tako cetri sara, jos malo 😡

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Hedgehog

    Ana2711

    Aurora1611

    Iii da pripremite muzeve na puuuno krvi!
    Babica ce vam masirati međicu cijelo vrijeme i osjecaj nije ugodan ni malo, lagano pece

    MM mi masira medicu (ja nema sanse da dodem prstima do dolje) vec nekih mjesec dana i uzasno to pece,mogu misliti kak ce biti kad ce glavica izlaziti van🙈🙈

    Jel koristiš neko ulje za tu masažu?

    Domace maslinovo ulje,pitala sam dr rekao je da moze🙂


    Ana, tnx! :D

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Evo ja uopće nisam imala taj nagon za “kakit” bar ga se ja ne sican. Tiskala sam kad mi je babica rekla da tiskam. Inače pod dripom sam bila, a beba se kad sam bila spremna po otvorenosti popela gore pa smo je čekali da se spusti nekih sat, sat ipo. I onda kad je babica rekla tiskaj nisam znala kako i od pustog natezanja tj tiskanja koje je išlo ko da kakam sam dobila takve hemeroide da ću ih cili život nosit i patit se s njima.
    Po kasnijim pričama o tom da ti imas potribu tiskat sam zaključila da su oni možda malo to preuranjeno počeli tj nije se bila još toliko spustila jer ja tu potribu nisam imala i dok sam počela tiskat kako triba šteta je već bila počinjena. 😝

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    A sican se i da me babica sirila rukom pa možda su oni nju malo i čupali ručno i zato sam imala tako puno šavova….
    Hahahahaha Eto samo su mi tribale 2 ipo god da skuzim! 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Mamuka, prije kolko si ti radaala?

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Prije 2 ipo godine. 😆
    Al za prvi porod nisam čitala forume i slično. Samo one opise trudnoće po tjednima i neke članke o porodu sa tim tips&tricks. Poslije nisan imala potrebu citat vise o tom al kako sam poslije čula od drugih cura i sad tu na forumu svi spominju taj nagon za kakanje koji nisam imala pa pomalo slažem kockice u glavi.
    E i ja sam imala pri porodu switch off, uopće se ne sican kad i kako je izašla glavica. Došla sam k sebi tek kad su govorili glava je izašla i sad još samo 1 jako da izadju ramena. Ne sican se ni neke posebne boli od pucanja a imala sam preko 20 šavova. Taj nas mozak je čudna neka “naprava”. 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Sanjchi, kazu da se mozak trudnica suzi mislim zadnji mj pred porod a tek se tri mj nakon poroda pocne vracati kako je bio :D


    Sad znam na što ću se izvlačiti sljedećih mjeseci :) :) :) 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvala klokanice na svim savjetima! :* 

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu
    Hvala na savjetimaaa ❤️❤️ Napokon sam sve pročitala. Danas sam bila u trudničkoj, ima 2400g, glavica dolje, posteljica nisko no nada se da nece biti problem 🙄… kontrola za tjedan dana. Nije provjeravao da li sam otvorena. Al ajd. Bar me na ultrazvuk. Došla sam kući i mene je takva bol i grčevi Sfrkali. Od leđa/trtice prema naprijed da sam mislila da sam gotova 😂  Onda sam roknila magnezij i nastavila planirano popodne kad se smirilo. Evo rezultata, bit ce bolje slike kad dobijem s profi fotoaparata. Ovo je s moba

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.