Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, i P-u sretnih 2 mj! ,
    Suncokretice, pa dosta dugo nismo koristili vibraciju jer su nam otišle baterije ahahah al inače bi ga to jako umirilo  + zaspao bi cesto.
    Dolores, normalno je  Prvi odnos nakon mjesec i pol. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ova moja danas cijeli dan jede, prdi i kaka. Već se počinjem brinuti jel još što od hrane ostane u njoj. 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hedgehog

    Ova moja danas cijeli dan jede, prdi i kaka. Već se počinjem brinuti jel još što od hrane ostane u njoj.

    Pa ja mislim da je to dobro? I moja ima takvih dana..kao npr danas..cim pojede, pokaka se..nekad i dok jede😂


    Svakih koliko jede? Mene cice bole od toliko natezanja Jer moja doslovno jede, prdi, kaka i tako u krug. Stolica joj je normalna. Mora da je neki skok -. - 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    E i Sanjchi super za keks! :) 

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Evo malac spava, muz spava a ja napokoon malo odmora. Neka sam umorna danas..veceras pijem casu piva 🍻🍻 bas da vidim hoce mlijeko od toga nadoic 🤣 mozda bih trebala svaki dan casu 🤣
    Sanjchi vau koji stajling… mica maca 😘
    A fotku…u zadnjih par dana ga bas gnjavim hahah hvatam izraze lica 🤣 pripremam ga za Bozic imam bas dobrih ideja, nadam se da ce sudjelovat u fotkanju. Malo sam ga vise gnjavila ovih dana jer cemo mojima, njegovima i nama izradit kalendare s fotkom od malog. 
    Sretna prefora fotkica 😊😊 taku neku imam i ja ideju ali nemam cupavu deku grrr al nema veze
    Barbs drago mi je sto si se zabavila 😊 A muz, joj oni su koma, prava istina je da o djetetu mama vodi sve, mislim mob sudjeluje u svemu, ali on moze kud hoce, kad hoce, na kolko god hoce SAM! A ti zeno jebi se😐 Danas sam mu rekla idem sama kod frendice na rodos i ne, i on bi isao, i naravno svi troje smo isli. Bilo mi je lijepo, ali i malo krivo, htjela sam ici sama. Zato sutra ja odo u grad u kupnju. Muz daje pare za bozicni poklon od njega, a ja si idem kupit ruksak i buce ako nadem. I usput moram njemu poklon za rodendan. Za Bozic sam mu vec uzela, jos moram neke cokoladice, a za rodos uopce nemam ideje. Smislit cu nesto.

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Muzevi - hmmmm svi do jednog isti izgleda ili ih je neki umorni virus poharal🤣 Nekad si bas mislim sta bi se desilo da mi zene kazemo da smo umorne i zalegnemo jednostavno?!🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Muzevi - hmmmm svi do jednog isti izgleda ili ih je neki umorni virus poharal🤣 Nekad si bas mislim sta bi se desilo da mi zene kazemo da smo umorne i zalegnemo jednostavno?!🤔


    Svijet bi stao, sigurno!

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hedgehog

    Ova moja danas cijeli dan jede, prdi i kaka. Već se počinjem brinuti jel još što od hrane ostane u njoj.

    Pa ja mislim da je to dobro? I moja ima takvih dana..kao npr danas..cim pojede, pokaka se..nekad i dok jede😂


    Moja prdi cesto, al kaka vecinom samo jednom.Rekla je pazronaza da cesce ni nebude posto je na AD.

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Dolores123

    sanjchi255

    Hedgehog

    Ova moja danas cijeli dan jede, prdi i kaka. Već se počinjem brinuti jel još što od hrane ostane u njoj.

    Pa ja mislim da je to dobro? I moja ima takvih dana..kao npr danas..cim pojede, pokaka se..nekad i dok jede😂

    Moja prdi cesto, al kaka vecinom samo jednom.Rekla je pazronaza da cesce ni nebude posto je na AD.


    Moj na ad kaka 2-3 puta na dan, prvo ujutro obilno i onda jos 1-2 puta manje.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    sretna

    Dena1009

    Muzevi - hmmmm svi do jednog isti izgleda ili ih je neki umorni virus poharal🤣 Nekad si bas mislim sta bi se desilo da mi zene kazemo da smo umorne i zalegnemo jednostavno?!🤔

    Svijet bi stao, sigurno!


    POOOOTPIIISSSSS!!!!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.