Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Fazion

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    l me 

    https://lb1m.lilypie.com/y9Qbp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, ahajhaa, prejak bodi 😉
    Bela, drago mi je sto prehlada ide na bolje! 😘
    Giovi, HAHAHHAHA, jadnaaaaaaa 😂😂😂 smijesno bude aliii

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    AAAJJMEEEEEEE
    NAPISEM PORUKU I SLUCAJNO KLIKNSM ODUSTANI
    … ne da mi se tipkat…
    idem odmarat
    cujemo se 😂😂😂😂 laku noooccc 😘😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    I_me hahahaha vrhunski 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Nisam ja protiv istrazivanja i razvoja, ali ne takvih koja se svaki dan mjenjaju, a oko prehrane takve šeme da poludis. Sad samo ulje, drugi dan samo mast, pà jedi ove sjemenke, svi ih jedemo, pa sad ne valjaju, jedimo svi ove koje su do sad “ubijale”….Da, zapravo, nije kriv internet, nego oni koji se slijepo povode za njim. Ja sam bila na dohrani i jela iz juhe povrce i prvih 20g mi proslo sa dvije angine. Slazem se Sretna, previse znanstvene fantastike oko toga. Ne bih se cudila da nam snahe/kcerke rode i krenu objasnjavat kako po novim istrazivanjima nikako se ne doji jer je to nesto najstetnije sto postoji. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Nisam ja protiv istrazivanja i razvoja, ali ne takvih koja se svaki dan mjenjaju, a oko prehrane takve šeme da poludis. Sad samo ulje, drugi dan samo mast, pà jedi ove sjemenke, svi ih jedemo, pa sad ne valjaju, jedimo svi ove koje su do sad “ubijale”….Da, zapravo, nije kriv internet, nego oni koji se slijepo povode za njim. Ja sam bila na dohrani i jela iz juhe povrce i prvih 20g mi proslo sa dvije angine. Slazem se Sretna, previse znanstvene fantastike oko toga. Ne bih se cudila da nam snahe/kcerke rode i krenu objasnjavat kako po novim istrazivanjima nikako se ne doji jer je to nesto najstetnije sto postoji.


    Potpis na sve! Pogotovo ovo sto je do sad valjalo, odjednom te ubija. Ili npr zadnjih 2-3 god je cijela pomama za chia sjemenkama, donedavno nitko nije znao za njih, sad ih svi jedu 😂 osim msne 😄  sve mi to polako lici kao moda u prehrani opcenito

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Javite kad sjedne PBZ 😄
    Sanjchi mislim da je cak bilo da ce se u buducnosti pojavit takva kapsula 😂

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hahahah…to nadam se u dalekoj buducnosti, jer ja ne bi mogla od tog zivjet😂😂😂😂😂😂
    Ak me netko ne preduhitri javim za PBZ😀


    Ni ja 😂 ne diraj mi hranu! 

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sanjchi sad su izmislili gemišt u sumecoj, sljedece je odojak u prahu😂😂😂
    I ja se pretvaram u cudoviste kad mi hrane nema😆😆

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Sanjchi sad su izmislili gemišt u sumecoj, sljedece je odojak u prahu😂😂😂
    I ja se pretvaram u cudoviste kad mi hrane nema😆😆


    Joj da, gemist u sumecoj 😂 odojak u prahu 🤣🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.