Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Barbs iskra nije tils spavat a S je zaspala sinoc oko 6 do 10 al mama je bila s njom, zaspala je opet u ponoc do 5:30, ova prehlada nam je sve opet izneredila, a mm jucer zakocilo u ledjima a tako sam se veselila da ce on i mama hendlat djecu dok se ja izlezavam dva tri dana
    Vec sam imala onaj film u glavi ko caricanu krevetu i donesu mi djecicu na pola sata da ih poojubim u celo i kazem im da budu dobra ostatak danaal eto srusili su mi se snovi, sta kaze sogi muzevi uvik moraju bit bolesniji od nas


    Bolesniji i umorniji 

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Curke, ja sam taaaaak jadna. Znaci dosad nisam bila jos nigdje bez V odkada smo dosli. I danas smo trebali do kumova i veli mm da mu se neda nek idem ja, on ce sa V ostat doma. I posalje mi kuma dal dolazimo. Pisem ja njoj da cu doci ja na kavu ako bude doma, a decki da nece doci. I napise ona meni “pa ne moras ni ti dolaziti po takvom vremenu ako ne zelis”…. I wtf, kaj sad da si mislim??? Napisla sam da onda necu doci. Pa zvuci ko da ni ne zeli da dođem, pa valjda ak sam rekla da dolazim onda znaci da zelim ili?? E kak mi je vec sve glupo, naj frendice ae odselile i sad kad dođem ko bogec sam. Najrađe bi se zakljucala u kucu do daljnjega. 😣😣😣😣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Mamasita uvijek te hocu pitati i zaboravim..koja patronazna ti je dolazila?

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Barbs tu tablicu je i meni moja dala…al ja sam davala po sezoni sto je aktualno i vecinu imam kod sveki u vrtu a ostalo kupim i dobro perem😂😂😂
    Nece nista bit od keksa koji put naravno i nisam te razapela…liberalna sam vam ja😂 i moji su jeli kekse samo ne za prvi obrok😂😂😂
    Oboje su jeli rizine pahuljice i te djecje pretadene u mom mlijeku za pocetak, a vice sam samo smiksala i dala, pa sam naribala i dala i tak. Ugl. nisam bas miksala puno😂
    Bebuska ja zobene i ostale u tom obliku natopim vecer prije i ujutro skuham 2-3 min jer mene napuhuju pa sam i njima tako a ovo ostalo odmah u mlijeko ili vodu i skuhas par min kao zgance i griz.
    Jedino sto je jednostavnije kupit one 3 vrste zitarica ili 7 vrsta u jednoj kasici u obliku cokolina. Ima u dmu i mulleru

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Klea i Sretna jel te zitarice koje kupujete u mulleru imaju od nekog proizvodaca,mozete li mi napisat pliz kako se zovu ili uslikat da kupim,ja za sad joj dajem samo rizine pahuljice od hipa i to joj radim sa njenim mlijekom nanom,i od koliko mj. idu te druge

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I me bravo za izlazak,bas sam happy zbog vas 
    Maslacak pacici su preslatki 

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Klea zelim brzo ozdravljenje tvojim pacicima,i drzim fige da se Dora ne razboli,meni je isto neka mucnina u zelucu i sad me tjera na povracanje,nadam se samo da nisam nista pokupila kod dr. kad sam bila na cijepljenju sa L.,neku virozu ili nesto
    Barbs evo da te utjesim i moja L. sr pocela budit vec 2 noci svakih 2 sata,i to se probudi i trazi od mene da se ustanem,uzmem ju i ona odmah zaspi meni na ramenu,jutros je cak bila budna od pola 5 do 5,to je kod nas novost jer inace spava cijelu noc,al izgleda da nam bebe svima prolaze neku fazu 

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Romi drzim fige da nisi pokupila virozu.
    Ja sam zitarice kupovala u dmu od proizvodaca Milupa ak se ne varam. Imas 3 corn i 7 corn. Budem nasla sliku pa stavim.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Sanjchi odlicna zurka!😍😍😍😍

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Zene moje ja se preporodila…4 sata su me mazili i tetosili. Dok mi je prala kosu odrijemala sam malo😆😆


    Super ti je!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.