Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    I_me

    Maslacak i sanjchi-super slikice i album..
    Ja mislim da cu sutra ujutro kod pedijatrice sa slapom. Opet joj se jako crveni kvrgica 😭😭😭
    Dobila je antibiotik u 15h i sad joj moram dati u 3h, vidjet cu ujutro kako ve to izgledat pa cu nazvat pedicu za konzultacije 😥


    A joooj☹️

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I_me

    Maslacak i sanjchi-super slikice i album..
    Ja mislim da cu sutra ujutro kod pedijatrice sa slapom. Opet joj se jako crveni kvrgica 😭😭😭
    Dobila je antibiotik u 15h i sad joj moram dati u 3h, vidjet cu ujutro kako ve to izgledat pa cu nazvat pedicu za konzultacije 😥


    joooojjj neeeee

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    I_me

    Maslacak i sanjchi-super slikice i album..
    Ja mislim da cu sutra ujutro kod pedijatrice sa slapom. Opet joj se jako crveni kvrgica 😭😭😭
    Dobila je antibiotik u 15h i sad joj moram dati u 3h, vidjet cu ujutro kako ve to izgledat pa cu nazvat pedicu za konzultacije 😥


  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Narucila sam si slikice…Maslacak, ti si narucivala standard? Nista ono premimum il sta vec? Ja sam skinula app cewe i narucila 291 sliku i ispalo 180 kn tak nes, plus dostava 15 kn. I maskicu za mob sa slikicom crno-bijelom od danas😊😊 jedva cekam da dode heheh

    I me a joj ne opet. Bas vas to muci. Nadam se da ce sve bit OK. I da ce joj se povuc to crvenilo?


    Rade i maskice???? Daaaaj, oću jaaaa. Jel to app Cewew fotosvijet?

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Paaa te trakice oko nogu trebaju bit prema van, meni je samo jednom procurilo kad jos nisam to znala pa mi je pola bilo prema unutra…kad ih okrenes prema van zapravo stvoris ko barijeru inace bas lipo klizne izmedju noge i pelene…
    A gle barbs, nema veze, ima pelena za odrasle kad ti petica postane premala
    Sooory morala sam 

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Paaa te trakice oko nogu trebaju bit prema van, meni je samo jednom procurilo kad jos nisam to znala pa mi je pola bilo prema unutra…kad ih okrenes prema van zapravo stvoris ko barijeru inace bas lipo klizne izmedju noge i pelene…
    A gle barbs, nema veze, ima pelena za odrasle kad ti petica postane premala
    Sooory morala sam


    Znam i ja da moraju i bez obzira na to uvik mi popuste… Evo danas sam je komplet morala prisvlacit 3 puta 😩
    Barbs slika je vrh

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    luce <3

    Hvala vam cure 😊
    Hedgehog moja se jos ne okrece, nema neke naznake da bi mogla uskoro… Tek smo ima 2i po tjedna skinili abdukcijske gacice za kukove pa mislim da je to malo utjecalo… Jadna kad smo joj ih tek skinuli nije znala sta ce s nogama i dalje ih je drzala u M polozaju, zato sad mlatara s njima na sve strane 😂 sijeda dugacka ko Dalmacija 😂😂😂😂
    Maslacak da,da, trenerka na Mini Mouse, vidila sam da neki decko ima na Mikija, jel ono što tvoj? Super su slike u albumu
    Sretna ajme vidi ga kako lipo papa kasicu 😍
    Sanjchi prekrasna vam je slika 💖
    Dohranu mislim da cu pocet davat nakon 4mj kad se cjepimo…
    Barbs ja kuzim koje te ‘trakice’ muce… U biti ona krilca oko nogu, ako sam skontala… Nama tu uvik propuste pelene kad se pokaka…. Probala sam sve pampersice, violetu, puffies,sve tu propuste


    Joj da zaboravila sam na gaće, ajme micica, ma iskreno, mislim da se moja slučajno okrene na bok. Ono kad je u elementu i maše nogama, pa se previše zanjiše    i to samo na 1 bok, nikad na drugi 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    BEBUSHKAAAAA 😂😂😂😂
    i ja se smijem uvijek na to 😂😂😂
    Dns mi dosla frendica u babinje i donijela 4+ pelene… dobre su mu 😁 5 cu spremiti 
    I dobila sam tanjuric, vlazne maramice, blazinice, jgl kremu, zlicice i robicu.. tj. DIEGO je dobio a ne JA 😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Inace, Bebushka, ja tako namjestim kao i ti al sam mislila da je to “na knap” pa sam uzimala vece… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.