Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Moja su stara 5 godina isto , ali jako slabo koristena , malo tu po selu , brzo je dosla zima i onda proljece i brzo smo ih i prestale koristit ..i bas jer necu ni malo po gradu ic su mi dobra 😆😆 inace gledam svakakva i pasem oci 🤨🤨  Jedino ja ne jedem iza 18 h :D , dali koja posti petkom u korizmi ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Ena31

    pharmamma

    Enaosim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..

    Rennie mi nije baš pomogao, pojela sam ga kutiju, ginićka mi napisala da uzmem Gastal i jesam al ga na kraju nisam koristila, mislim da sam 1, jer sam pročitala da ne…

    Gastal sadrži i aluminij koji se može nakupljati u kostima bebice pa je zato preporuka izbjegavati..iako ga dosta dr i dalje preporuča


    Kaj bi mi bez tebe😘, super da imamo tu nekog od struke😘, probat ću s Reflu pa ak nebude dobar ostaje mi još taj Gaviscon, al su skupi baš ti ljekovi, sve nešto oko ili prek 50kn😱

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ena31

    pharmamma

    Ena31

    pharmamma

    Enaosim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..

    Rennie mi nije baš pomogao, pojela sam ga kutiju, ginićka mi napisala da uzmem Gastal i jesam al ga na kraju nisam koristila, mislim da sam 1, jer sam pročitala da ne…

    Gastal sadrži i aluminij koji se može nakupljati u kostima bebice pa je zato preporuka izbjegavati..iako ga dosta dr i dalje preporuča

    Kaj bi mi bez tebe😘, super da imamo tu nekog od struke😘, probat ću s Reflu pa ak nebude dobar ostaje mi još taj Gaviscon, al su skupi baš ti ljekovi, sve nešto oko ili prek 50kn😱


    😘 znam,cijene svih tih OTC lijekova su koma,a kaj je najgore još ih stalno dižu 😕 Eventualno možete probati pitati u par ljekarni,marže mogu biti različite pa i cijena malo varira..držim fige da nakon kontrole vise nećeš trebati strogo mirovati pa će vjerojatno i ovo popustiti 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Pharmama draga hvala ti, zlatna si 😘..i riječi ti se pozlatile😘

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ena31

    Pharmama draga hvala ti, zlatna si 😘..i riječi ti se pozlatile😘


    😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Moja su stara 5 godina isto , ali jako slabo koristena , malo tu po selu , brzo je dosla zima i onda proljece i brzo smo ih i prestale koristit ..i bas jer necu ni malo po gradu ic su mi dobra 😆😆 inace gledam svakakva i pasem oci 🤨🤨 Jedino ja ne jedem iza 18 h :D , dali koja posti petkom u korizmi ?


    Ja postim, tj ne mrsim cijelu godinu petkom, nekad i utorkom jer mm posti utorkom sv.Anti. 😄 zasto?

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ahahah a jer sveki stalno kad ja kazem da cu postit kaze da trudnice ne moraju 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ahahah a jer sveki stalno kad ja kazem da cu postit kaze da trudnice ne moraju 😂😂

    I moja to veli😀

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ahahah a jer sveki stalno kad ja kazem da cu postit kaze da trudnice ne moraju 😂😂


    Ahaa 😂 
    A dobro meni ne smeta nemrsit jer mogu bez mesa, ali pravi post bi mi tesko pao…ne znam kaj je tebi post, ali znam da vecina mijesa post s bezmesnim danom…postiti (jest jednom dnevno do sitosti) fkt ne bi trebala hahah 🤸
    Ja sam dosla do granice kad pojedem “normalnu” kolicinu hrane i pritisne me ko da sam se prejela….sad sam si skuhala zeleni čaj, malo da mi olaksa zivot, a od sutra smanjujemo “normalnu” kolicinu jer se osjećam ko krava majke mi mile

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ena draga mogu misliti kako ti je mene kad jedan dan muci poludim…a lezanje ti samo pogorsava ali znam da sad moras…ja sam od prirodnih stvari svasta probala…mozda ti nesto pomogne,naci bademi,mlijeko,mineralna,kokice,jabuka,ljute zvake i znala sam progutati par zrna sirove rize da malo pokupi kiselinu…nadam se da ces se uspjeti rijesiti…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.