Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Srećica@

    Didi28

    Srećica@

    Nonina

    Srećica@

    14 folikua!!😍

    Bravo! Drzim fige da su svi ok 😁😁😁

    Hvala ti! Ne znam uopce je li to ok brojka. Endometrij je 10.5

    Odlican broj..endic je ok samo da se primi mrva.,

    Aspiracija ce biti u pon.ili uto.pa cemo vidjeti sta ce se oploditi .


    Ma mora biti sve ok 😁

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • Avatar Srećica@

    Srećica@

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Nonina

    Srećica@

    Didi28

    Srećica@

    Nonina

    Srećica@

    14 folikua!!😍

    Bravo! Drzim fige da su svi ok 😁😁😁

    Hvala ti! Ne znam uopce je li to ok brojka. Endometrij je 10.5

    Odlican broj..endic je ok samo da se primi mrva.,

    Aspiracija ce biti u pon.ili uto.pa cemo vidjeti sta ce se oploditi .

    Ma mora biti sve ok 😁


    Nadam se😊.
    U kojoj si ti fazi?

  • Karla87

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Već duže vrijeme pratim ovaj forum i večeras napokon odlučih da vam se priključim. Ubrzo planiramo krenuti u postupak… Vidim da vas ima i iz Splita pa me zanima ima li netko iskustva s Poliklinikom Šparac?

  • Avatar malimaj

    malimaj

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Josipa Balunović

    Pozz,zenice iz Petrove..jel se beta vadi u laboratoriju,tamo u dvoristu glavne zgrade?


    Vadi se u labosu koji je u dvorisnoj zgradi. Rezultati su gotovi kroz par sati ali ih mogu poslati i na email

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Srećica@

    Nonina

    Srećica@

    Didi28

    Srećica@

    Nonina

    Srećica@

    14 folikua!!😍

    Bravo! Drzim fige da su svi ok 😁😁😁

    Hvala ti! Ne znam uopce je li to ok brojka. Endometrij je 10.5

    Odlican broj..endic je ok samo da se primi mrva.,

    Aspiracija ce biti u pon.ili uto.pa cemo vidjeti sta ce se oploditi .

    Ma mora biti sve ok 😁

    Nadam se😊.
    U kojoj si ti fazi?


    Sutra idem na uzv vidjet kakvo je stanje. Nadam se dobrom al strah naravno da postoji. Imam nisku rezervu pa …..tko zna…

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • Avatar Srećica@

    Srećica@

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Nonina

    Srećica@

    Nonina

    Srećica@

    Didi28

    Srećica@

    Nonina

    Srećica@

    14 folikua!!😍

    Bravo! Drzim fige da su svi ok 😁😁😁

    Hvala ti! Ne znam uopce je li to ok brojka. Endometrij je 10.5

    Odlican broj..endic je ok samo da se primi mrva.,

    Aspiracija ce biti u pon.ili uto.pa cemo vidjeti sta ce se oploditi .

    Ma mora biti sve ok 😁

    Nadam se😊.
    U kojoj si ti fazi?

    Sutra idem na uzv vidjet kakvo je stanje. Nadam se dobrom al strah naravno da postoji. Imam nisku rezervu pa …..tko zna…


    Aha,isto si na pikanju? Koja terapija?
    Želim ti uspjeh i da se iznenadiš sutra. Obavezno javi.😊

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Didi, a kako se tebi dogodio spontani? Jesi imala  krvarenje ili kak? U kojem tjednu ti se to dogodilo?
    Znam da smo svi razliciti, ali ne znam. Jako me zanima sto se dogadjalo curama koje su bile u toj situaciji, da znam sto je normalno,a sto ne. Iako mi se cini da nakon sveg sto prolazimo ni ne mozes bas ostati skroz normalan😬

    Znam da iscjedak i krvarenja znaju ok zavrsiti, a ja sam se jednostavno uzasno zbedirala. Od jucer koristim vaginalete, a sad mi je i malo jaci iscjedak i neku kao zilicu sam vidjela.  
    Mislim, po dr cekati srijedu da se vidi dal ce biti otkucaja ili je opcija da do tad  prokrvarim i  ode sa mengom. 

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Tencii

    Didi, a kako se tebi dogodio spontani? Jesi imala krvarenje ili kak? U kojem tjednu ti se to dogodilo?
    Znam da smo svi razliciti, ali ne znam. Jako me zanima sto se dogadjalo curama koje su bile u toj situaciji, da znam sto je normalno,a sto ne. Iako mi se cini da nakon sveg sto prolazimo ni ne mozes bas ostati skroz normalan😬

    Znam da iscjedak i krvarenja znaju ok zavrsiti, a ja sam se jednostavno uzasno zbedirala. Od jucer koristim vaginalete, a sad mi je i malo jaci iscjedak i neku kao zilicu sam vidjela.
    Mislim, po dr cekati srijedu da se vidi dal ce biti otkucaja ili je opcija da do tad prokrvarim i ode sa mengom.


    Tenci, zaista pokusaj biti pozitivna! Znam da je lako govoriti, ali evo mogu ti dati primjer…Cura koja je bila sa mnom na transferu je ostala trudna s blizancima i od pocetka joj se javljaju povremena krvarenja. Doktori su joj rekli samo strogo mirovanje i nastavak terapije i evo je sad s dva srceka koja kucaju bez obzira na ta krvarenja! Bit ce to sve ok! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Iskreno bi voljela da mogu sresti jednog dana neke od vas cura , kada svi dodjemo do cilja. Vidjeti vas i upoznati djecu koja su toliko bila zeljena i cekana. Mislim da bi i presutno bez puno rijeci sve mogle shvatiti sve sto smo prosli i sve emocije.

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Tencii

    Didi, a kako se tebi dogodio spontani? Jesi imala krvarenje ili kak? U kojem tjednu ti se to dogodilo?
    Znam da smo svi razliciti, ali ne znam. Jako me zanima sto se dogadjalo curama koje su bile u toj situaciji, da znam sto je normalno,a sto ne. Iako mi se cini da nakon sveg sto prolazimo ni ne mozes bas ostati skroz normalan😬

    Znam da iscjedak i krvarenja znaju ok zavrsiti, a ja sam se jednostavno uzasno zbedirala. Od jucer koristim vaginalete, a sad mi je i malo jaci iscjedak i neku kao zilicu sam vidjela.
    Mislim, po dr cekati srijedu da se vidi dal ce biti otkucaja ili je opcija da do tad prokrvarim i ode sa mengom.


    Ne zelim te plasiti,misli pozitivno,meni od pocetka je bilo sve cudno bila sam trudna 7+2tj.i samo sam procurila i beta mi je padala,mi smo sve razlicite i nemora znaciti da ces i zi tako zato budi optimist bizbit ce sve u redu..kad ono ides na pregled?

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.