Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Honey presretna sam zbog vas dvije. Super da je sve uredu i da nije secer. Ne treba ti taj problem. 
    Sutra mi je puni t.pa kad prijeeeee 🤨 
    Jesi li se ti slikala danas pa nisam vidjela, ili samo jedes pa nemas kad 😜😜😜

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu
    Hvala! Super je on to osmislio, bas nam je trebalo to prostora jer mi je ormar ko da je bomba eksplodirala, a spavaca nam je bila prevelika i neiskoristena zbog krova. Evo dugujem sliku na puni tjedan 😘 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Sarita svaka cast! 
    Panda nisi propustila ja nisam stigla od jela hahaha 
    Sutra hocu da vidim tvoj cvarak, lijepo molim 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    panda102

    Iz tri dijela je jer volimo tanku. Razvucem preko citavog stola. Onda poredam fil. Zarolam i isjecem. Napravim ovaj prvi krug u sredini tepsije. I onda opet fil zarolam tijesto i onda nadodajem na ovaj postojeci krug i onda jos jednom. Zavisi koliki ti je stol. I koliko si tijesta zakuhala. U tijesto ide samo sol voda i brasno.Za ovu tepsiju od fi30 treba oko 220ml vode znaci jedna casa. Mi volimo tanju pa onda ja tanko razvucem skroz. Premazem samo uljem. A burek premazem u toku pecenja istopljenim maslacem.
    Neko je pitao kad idemo na jug hhahaha uffff ne znam. Za 1.maj idemo u Rovinj ne znam je li to jug 😀
    Honey tri puta jela hhhhhahahhaha a dusaaaa


    Pandice, ajde, molim te, sa mnom kao sa totalnom neznalicom: kako iskuhaš tijesto? Nisam te baš shvatila jer ja stavim mlaku vodu, glatko brašno  i žlicu octa. Ništa ne kuham.
    Budu mi tanke kore, ali ne ovako kao tvoje. Ovo izgleda božanstveno!
    Honey bravo za muža! I moj je do nedavno radio garderobu na mjestu gdje je nekad bila kuhinja. To je prostor pod kosinom i bez prozora. Sad je stvarno dobro iskoristio taj prostor.
    Student se nije javljala?


  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Yra upotrijebila sam jesnu bosansku rijec koja se upotrebljava u narodu potkuhat tijesto hahaha odnosno umjesiti ga 😜  umjesim ga s brasnom malo soli i mlake vode. Nista ne kuham. Tako se samo kaze 😄
    Honey Bogme me strah i uslikat se. Ogromna sam. Vas dvije ste divne 😍 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Yra ja cu probat odgovorit umjesto Pande, a ona nek me ispravi ako sam u krivu. U Bosni kazu zakuhat za zamijesit. Znam da mi i muz i svekrva kazu zakuhat pitu ili zakuhat pogacu, a nikakvo kuhanje nije ukljuceno u taj proces. Pa sam si ja to tako protumacila, nikad ih nisam pitala da razjasnim to. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Sarita dobro bi se slagale tvoja sveki i ja hahahahahahah

    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Panda i Sarita hvala na pojašnjenju! 
    Dobro da nisam napravila bijele žgance.

    Honey, evo, sada stvarno izgledaš trudno. Prije koji tjedan dok si stavljala fotke mislila sam si:“Bože, ona u xy tjednu, a ja tako izgledam kad se najedem netrudna.”😣🤣😆
    Pando, kad se osjetiš ogromna  sjeti se mene😥🤢


  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Honey jako si mi lijepa…i bravo za rezultate koji su bili za ocekivat….aaaaa bas me ljute ti dokici
    Panda i sarita ne zelim se tipkati s vama….uz vas bi imala 100kg😋😋😅😅
     Jutro svima…mi kod bake za vikend pa se necemo puno tipkat…u pon se javimo…ljubimo vas sve od reda velike i mave😘❤😘❤😘❤😘❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Pikica hvala draga 😘 ah da, ti doktori, ili sikiraju ili salju bezveze na pretrage. Vise mi zao nje, nije joj bas sjelo to vadenje krvi, cijeli dan je bila mirna jedva se javila, a ja slabokrvna, nalaz mi opet koma uz terapiju koju pijem i koju sam popila i ujutro. Nista morat cu ubacit vose hrane, vise mesaaa mesaaa 😁 I vas troje lijepo uzivajte u vikendu i cuvajte se 😘 ❤💙💓 
    Panda cvarak na sunce ! 🤗😍 ajde ajde! Svaka je sebi ogromna, to smo mi zene takve, stalno kukamo 😅 tako i ja pravim pitu, razvucem pa isjecem na tri, samo ja stsvim i zlicu ulja u tijesto, a ocat nissm nikad ko Yra.
    Yra ti meni govoris a ti si ipak rodila sad 4.dijete! Meni je prvo i jos sam mlađa! Tako da, ako cu ja izgledati kao ti sa cetvrtim bit cu presretna 🎉🎉🎉 Samo strpljivo, treba i tijelu i trbuhu i kozi da se vrati na svoje. Proci ce i pola godine, mozda i vise, al vratit ces se ti ne sumnjam 💪😉😘 
    Mene nesanica mucila od 4, jedva docekala da se muz ustane, sad idemo kavu popit i uzivat u ovom danu. I danas u sooopiiing 😍🤩💸 Dobro jutro svima! Ljubim sve redom i da vam bude lijep vikend 💗💗💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.