Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Roo cestitke!! ❤❤  Bitno da je na kraju sve proslo u redu! 😘😘 za Gitu i mamu!! 
    Bas sam razmisljala danas da se ne javlja nijedna koja je terminom bila blizu mene. 
    Panda vidis da se neda to moje dijete nikuda. Kaze mi mama da ne zna na koga je samo tako svojeglava 😂 I to tako rano… A baklava je 😍😍😍😍 Sve mi sline krenule 😁 Sve smo nesto na vi s mirovanjem 😂 I sve nesto jako volimo luk 😂😂
    Honey nek si se ti najela, sad mozes ici roditi 😜 Tak meni muz uvijek kaze 😂 Nemam nista protiv imena Ana, ali mi je nekako obicno i precesto. Uostalom, imala je prilika pa je mogla dat nekom od svoje djece to ime. Ajd kod nas nikom nije palo na pamet cudit se imenu. Bar ne pred nama, nemam pojma sta pricaju nama iza leda 😂 Znam da su se svekar i svekrva cudili sto je muzev bratic sinu dao ime Filip, kao gdje su samo nasli to ime… I onda su izvukli nekog Filipa iz sela koji je bio pijanac i umro prije 100 godina. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Roo cestitam 💕💕💕 Gita doblodosla 😚😘 Brz oporavak. To nam je danas stigla? A gdje nam je J1309???  
    Hahaha odma ce i ovaj bit pijanac 100% hahaha E Sarita, ja sam rekla da ce sestra bit Ana hahaha 😜 Tesko da ce baba dozivit sad sa 79, znam grozna sam al jbg. 
    E Panda hocu tu baklavu da mi doneses kad mi dodes u posjetu 😍😍😍 e svaka cast 💪❤😋

    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Roo iskrene cestitke i brz oporavak 😊😊😊
    Panda ova baklava izgleda bozanstveno😄😄😄😄 moji se isto nisu cudili imenu (barem ne pred nama). Mislim bitno da se nama svidaju

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ja sam upravo prosetala 9,5km. Pizdina kost mi se oce raspuknut 😬 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Moj sluzni cep ponovno ispada 🎉🎉🎉🎉 Ono preksinoc je bio komad, jucer je bio mir i sad opet komadina. To je to kad te tako nesto, svom normalnom svijetu odvratno, razveseli 😂😂 Ali i u petak i sad me bas zabolilo, otisla na wc i eto komada… 
    Honey svaka cast! 💪💪 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Roo cestitkeee💖💖💖
    Sarita, drzjmo fige da je to sad to i da uskoro kreces!!!
    Honey pa daaaa, u utorak smo skupa u ta?? Jedino kaj ja dodjem oko 8, prijevoz mi drugacije ne pase:( ali vjerujem da se svakako vidimo:) 😍😍😍 Pikica i ti???
    Curke nadam se da je vikend dobro prosao, mi tek sad dosli doma i sad sam zasjela i mislim da se vise ne micem:)) u mene nema nikakvih pomaka:/
    Pusee

    [/url [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Roo cestitam ☺☺☺☺
    Honey dobro dok je predlozila Ana, mogla je i neko gore hahaha.. to mi je najbolje kad se stariji ljudi mijesaju i predlazu imena i onda predlazu neka starinska.. 
    Panda dolazim u iskusenje da dođem do tebe kad vidim slike hrane koje stavljas ☺☺
    Sarita bitno je da ima pomaka barem malo.. uskoro ce ona..
    Ja ovaj vikend spremila krevetic, oprala kolica i sve navlake, pripremila robicu za bebu za izlazak iz rodilista, spakirala torbu do kraja i cekam.. ☺ malo me prestrasilo kad je rekao da sam otvorena jer do sad nisam bila.. danas mi se sva sreca smirilo krvarenje od pregleda. Ja ne znam da li je to meni sluzni cep ali ujutro imam dosta iscjetka ali prozirno bijelog i to samo ujutro mozda sat nakon sto se dignem iz kreveta, poslije tokom dana slabo, skoro nista.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Roo cestitam! 😘😘😘

    Ja danas citavo popodne do navecer u gradu s deckima,  rucak city,  kavica! Bas sam se odlicno danas osjecala,  bez ijedne tegobe,  kao da nisam trudna. Sad sam jako umorna,  vec u krevetu,  ali nista me za divno cudo ne boli.
    Ljubin vas svih! Tipkamo se sutra! 😘😘😘😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Ne znam gdje je nestala tema proljetne mame pa kad sam vec tu, da nesto napisem 😂😂
    Nisam citala sta ste pisale, ali vidim da se spominje ime Ana, meni je bas lijepo i mi smo cak razmisljali o tom imenu, ali je muz nekad imao neku kratkotrajnu vezu sa nekom Anom pa mi bilo bezveze nazvat kcer tako 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hahaha Ita 😂 I meni je lijepo Ana, samo sad nije nas izbor, i cak smo i govorili godinama da bi bila Ana, al kad je dosao cas nije vise bio izbor. 🤷‍♀️ 
    JUTREKOOO!!! Pice na sunce, sretno na pregledima 😜 🍀🍀🍀🍼🍼🍼 Javite se cure kad stignete! Zrinchy onda se vidimo 😍 aaaaaaa, super. 
    Litta nek si nam sad i ti kompletna kaj se priprema tice. A sluzni su cure rekle da je ko smrkalj, al onak dosta veci smrkalj 😅 Meni takav iscjedak ko u tebe redovito. Sarita slavimo svaki komadic sluznog 🎉🎉🎉 ja jos mm nisam pricala o zome, cuvam kao surprise 😂 Proudy ❤ znala sam da se negdje fobro provodis danas 😘 I sin se valjda isto napokon preporodio da i mama moze malo u skitnju! Svima lijep tjedan i da bude pun bebica 😍❤😍❤😍❤ Odo na posao 😁💋💋💋💋💋

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.