Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Beba nadam se da su to ipak neki rani simptomi trudnoce. 🤞 kad vadis betu? 
    Babylove ako nisam pobrkala ti si spominjala da si imala plodnu sluz i mislila da je folikul puknuo, al na kraju si imala aspiraciju i nije pukao prije ti? Ili neka druga cura… Koliko dana prije si imala plodnu sluz? Jer meni se pojavila, a ja zapravo nikad ne znam dal onda O tek dolazi ili to znaci da je bila ne mogu procjeniti jer mi se u razlicim danima ciklusa pojavljuje, nekad mj temp naraste poslijed 3-4 dana, neka odmah drugi dan.Malo sam zbunjena

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Grizli

    Beba nadam se da su to ipak neki rani simptomi trudnoce. 🤞 kad vadis betu?
    Babylove ako nisam pobrkala ti si spominjala da si imala plodnu sluz i mislila da je folikul puknuo, al na kraju si imala aspiraciju i nije pukao prije ti? Ili neka druga cura… Koliko dana prije si imala plodnu sluz? Jer meni se pojavila, a ja zapravo nikad ne znam dal onda O tek dolazi ili to znaci da je bila ne mogu procjeniti jer mi se u razlicim danima ciklusa pojavljuje, nekad mj temp naraste poslijed 3-4 dana, neka odmah drugi dan.Malo sam zbunjena

    Vađenje bete je tek 8.6.u Ri je to tek za 3tjedna,ma i ja se nadam ,a ko će ga znat,vidjet ćemo.
    Ja sam imala tu sluz između štoperice i punkcije,ali nije ništa puklo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Beba

    Danas mi je baš težak dan,opet osjećam akciju u donjem trbuhu,a tu je i preosjetljivost,tako sam se rasplakala ,to su moji simptomi PMS,joj nadam se da se da se varam ,tek je 8.dnt


    Neznam kako te utješiti ali pokusaj biti smirena,znas da su simptomi trudnoće i pms dosta slični.,kad vadis betu?meni je danas drugi dan i nista ne osjećam odmaram i gledam tv,ptobaj se okupirati s necim sto voliš.,ne zelim ti dijeliti neke savjete jer ne znam ni ja kakva cu ja biti heh mozda jos gore neho ti.ali sad se smiri draga bit ce to sve super kad te velika beta iznenadi

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Beba

    Grizli

    Beba nadam se da su to ipak neki rani simptomi trudnoce. 🤞 kad vadis betu?
    Babylove ako nisam pobrkala ti si spominjala da si imala plodnu sluz i mislila da je folikul puknuo, al na kraju si imala aspiraciju i nije pukao prije ti? Ili neka druga cura… Koliko dana prije si imala plodnu sluz? Jer meni se pojavila, a ja zapravo nikad ne znam dal onda O tek dolazi ili to znaci da je bila ne mogu procjeniti jer mi se u razlicim danima ciklusa pojavljuje, nekad mj temp naraste poslijed 3-4 dana, neka odmah drugi dan.Malo sam zbunjena
    Vađenje bete je tek 8.6.u Ri je to tek za 3tjedna,ma i ja se nadam ,a ko će ga znat,vidjet ćemo.
    Ja sam imala tu sluz između štoperice i punkcije,ali nije ništa puklo.


    I ja vadim betu 8.6..kako ti tako kasno jel nebi trebala prije vaditi. .

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli

    Beba nadam se da su to ipak neki rani simptomi trudnoce. 🤞 kad vadis betu?
    Babylove ako nisam pobrkala ti si spominjala da si imala plodnu sluz i mislila da je folikul puknuo, al na kraju si imala aspiraciju i nije pukao prije ti? Ili neka druga cura… Koliko dana prije si imala plodnu sluz? Jer meni se pojavila, a ja zapravo nikad ne znam dal onda O tek dolazi ili to znaci da je bila ne mogu procjeniti jer mi se u razlicim danima ciklusa pojavljuje, nekad mj temp naraste poslijed 3-4 dana, neka odmah drugi dan.Malo sam zbunjena


    Ej draga jesam ja sam pricala.. ali tesko ti je to procijeniti jer i prvi put sam imala sluz i puknuo je..isto tako sam imala i drugi put pa nije puknuo… jedino sto mi je prvi put ta pojacana (ovulacijska)  bila prije stoperice.. a drugi put nakon.. temperaturu nisam mjerila tako da ti za to ne mogu puno reci… 

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Didi28

    Beba

    Danas mi je baš težak dan,opet osjećam akciju u donjem trbuhu,a tu je i preosjetljivost,tako sam se rasplakala ,to su moji simptomi PMS,joj nadam se da se da se varam ,tek je 8.dnt

    Neznam kako te utješiti ali pokusaj biti smirena,znas da su simptomi trudnoće i pms dosta slični.,kad vadis betu?meni je danas drugi dan i nista ne osjećam odmaram i gledam tv,ptobaj se okupirati s necim sto voliš.,ne zelim ti dijeliti neke savjete jer ne znam ni ja kakva cu ja biti heh mozda jos gore neho ti.ali sad se smiri draga bit ce to sve super kad te velika beta iznenadi


    Hvala ti draga,ma uhvatila sam se nekog posla pa me prošlo,više puta sam požalila šta sam uzela bolovanje,imam previše.vremena za razmišljanje😀.
    Ne znam zašto u Ri vadimo tek za 3 tjedna ,valjda se žele uvjeriti da nije biokemijska

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Beba pa to je stvarno dugo za cekat 3 tjedna. Jel ti ne dodje odraditi negdje testic prije ili esto cisto iz radoznalosti. Oh kako izdrzat 3 tjedna, ja sam nestrpljiva za 1 dan a ne tako puno. Aaauuu mene gricka iznutra do sutra cekat za folikul. samo… Mogu mislit kako je onda tebi. Drzi se i zelim ti svu srecu i da onda beta bude lijepo veeelika. 
    Dakle nista morat cu se strpiti do sutra nema mi druge, a malo mi ipak cudno da je pukao a jutros bio 15mm, pa nije valjda vec toliko narastao da je puknuo.Ovo mi je totalna nepoznanica, hahaha.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Grizli

    Beba pa to je stvarno dugo za cekat 3 tjedna. Jel ti ne dodje odraditi negdje testic prije ili esto cisto iz radoznalosti. Oh kako izdrzat 3 tjedna, ja sam nestrpljiva za 1 dan a ne tako puno. Aaauuu mene gricka iznutra do sutra cekat za folikul. samo… Mogu mislit kako je onda tebi. Drzi se i zelim ti svu srecu i da onda beta bude lijepo veeelika.
    Dakle nista morat cu se strpiti do sutra nema mi druge, a malo mi ipak cudno da je pukao a jutros bio 15mm, pa nije valjda vec toliko narastao da je puknuo.Ovo mi je totalna nepoznanica, hahaha.


    Hvala ti,ma bez brige napravit ću ja testove,čitala sam da bi se moglo već 11.dan,ja sam inače jako nestrpljiva osoba ali me ovo naučilo,tj.uči me strpljenju .Meni je jedan dan bio 14,a drugi već 17 i tek sam navečer primila štopericu i sve je bilo ok zato ne brini.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Lily i Ivy, vama su rekli da je pojava sukrvice normalna? A jesu li vam rekli zasto do toga dolazi? Meni se danas pojavilo i malo je rec sam pretrnula od straha. Otisla sam na hitnu cisto da se uvjerim da je sve u redu i jeste hvala Bogu. Rekla je doktorica da nastavim terapiju, ali oralno (da ona i inace nije za vaginalno)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    du1988

    Lily i Ivy, vama su rekli da je pojava sukrvice normalna? A jesu li vam rekli zasto do toga dolazi? Meni se danas pojavilo i malo je rec sam pretrnula od straha. Otisla sam na hitnu cisto da se uvjerim da je sve u redu i jeste hvala Bogu. Rekla je doktorica da nastavim terapiju, ali oralno (da ona i inace nije za vaginalno)

    Oprosti, moram se ubaciti..ako se radi o Utrogestanu to je zbilja cudno da ona nije za vaginalno, obicno svi preporucaju vaginalnu primjenu, a i u uputstvima lijepo pise da je vaginalna primjena za odrzavanje trudnoce i u slucaju ivf. Uostalom od oralne primjene ti moze nakon nekog vremena pozliti jer unistavaju stjenku zeluca. Ja bih na tvojem mjestu ipak nastavila vaginalno ili se posavjetovala sa dr koji ti je vodio postupak, nije za bezveze odredena vaginalna primjena. 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.