Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Izgleda da će se i nama posreći s kišom 😀😀
    Ja ko pijana,  tlak nizak.  Više ne znam šta da radim,  čekam kišu i osvježenje.  Ovo nije za živit. 🤢 bas se veselim ljetu u nastavku vrućina 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    spavala sam dva sata pored otvorenog prozora. baš mi paše ova promjena. da barem 7. mj bude što više takav. u 8. sam na GO pa me baš briga 😋

    [lilypie.com]

  • Manuella

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Bok cure jesu kome od vas natekli gležnjevi?znam da je to moguće al već u 15 tjednu sto Ce biti poslije🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tata, kakva je situacija, je li stalo krvarenje, si bila na pregledu? 

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ovde je isto osvjezilo
    Citam vidim frustracije vezano za komplikacije moram samo napisat da su vani jos strozi i mene je to tolko zivciralo jer kao sto znamo nije svaki posao isti. A i ako neko radje miruje neka miruje isto se ne mjesam , nego ja sam radila isto u trgovini s robom i nekad me znala cak stavit da sama radim na vecer ili u jutro, tek nakon 20 tjedna kao ne smijes stajat duze od 4 sata sto sam isto stajala jer nas je uvijek stavila minimalno u smjenu . Al tu sam si sama kriva jer zene vuku bolovanje al tu me isto doktorica gledala kao da sam s marsa pa mi se nije dalo zafrkavat s tim, cak ni krvarenje njima nije za komplikacije, ajd nekako sam ja radila al u 24 tjednu dobijem trudnicki dijabetes i tu mi je bilo dosta jer gdje da ja jedem tako kuhano spremljano i jos da mjerim to. Odem ja mom gin on napise preporuku medutim ne odobri ju zdravstveno kao nije to razlog, tako da tu su mi bas digli zivce jer sam bila maximalno korektna prema svima i onda sam otisla na bolovanje al to opet znacilo do 32 tjedna tako svakih dva tjedna mojij doktorici da ona to produzava…… A da ne govorim da mi je sefica obecala ponovo me uzet ali nije jer gleda svoju korist i jeftinije i bolje je uzimat studente …. Tako da gledajte sebe vucite bolovanje bilo sto ! Tako da sam rekla bolje da sam sad opet trudna dok nemam tog stresa na poslu! 

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Tata nemoj se plasit sigurno je sve ok i ja sam imala smedi dobila sam progesteron vaginalete proslo od toga ….

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovati da krvarenje nije indikacija za bolovanje? Ja sam krvarila zbog hematoma i zbog njega mi je dijagnoza prijeteci pobacaj i isti tren me sprasila na komplikacije…slazem se da puno zena odlazi bespotrebno, ali kako je netko napisao-zbog toga ispastaju zene sa stvarnim problemima. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Tata me zove zlato
    Sigurna sam da ce bit sve u redu, javi nam se poslje pregleda 😘
    Curke ja bas uzivam kod nas u zg je 13 stupnjeva i bas godi… 
    jel vas donji dio leda bole, spavam na boku ali svako jutro kad se probudim pola sata mi treba da dodem k sebi i da obavezno kad spavam medu noge stavim jastuk tak mi nekak pase ali jbg bol me obavezno doceka.. 🙈🙈

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    leđa i vrat me bole stalno. a i glava. gležnjevi još nisu natekli. 

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ma da jako su strigu, znam curu koja je izgubika dvije bebe i nije mogla dobit komplikacije posle sma od zena saznala da idu psihijatru jer od njega najbolje dobit potvrdu da kao nemozes radit… Uglavnom bas pretjeruju

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.