Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro 😁 nisam po noci bas spavala zbog wc-a, al sam zato do sad potegnula 😂
    Franova, krasna si! Slazem se s 6xmamom, bas se vidi da ti je lakse, nek kad si imala posla s cirom.
    Ena, pa dobar je mali, znaci mozes se naspavati…. samo uzivajte i mazite se 😍😘🤗
    Cokica, okupaj se i za svaku od nas koja se ne smije ili neide na more… barem nam slikice mora stavljaj! Obozavam more, vec sam rekla dragome da cemo druge godine nas troje biti 2 tjedna na moru 😁
    Sunce, ti si ko zmaj 😅
    Za ostajanje bez zraka isto mislim da ti beba pritisce organe… 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Franova - 😍
    Cokice - uzivaj na moru! 😘
    Ena - bas mi je drago da je malac super! 😃
    Sunce - sve je to normalno u trudnoci, beba nam smrda cijelo tijelo 👌
    Evo nas dvije na 36+0, zadnji mjesec priprema, pozor - SAD 🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mamica, ajmeeee, ja imam osjecaj da ce to dijete na pupak van a ne dole 😂😂😂. 
    Ena, znaci Mihec nam je pohlepni Pero zdero pa na kraju rigoleto… I mojim prozdrljivcima se to znalo desit. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    6xmama

    Mamica, ajmeeee, ja imam osjecaj da ce to dijete na pupak van a ne dole 😂😂😂.
    Ena, znaci Mihec nam je pohlepni Pero zdero pa na kraju rigoleto… I mojim prozdrljivcima se to znalo desit.


    Jao, ova je jos ludja od prve, ta ce se katapultirati van 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Franova - 😍
    Cokice - uzivaj na moru! 😘
    Ena - bas mi je drago da je malac super! 😃
    Sunce - sve je to normalno u trudnoci, beba nam smrda cijelo tijelo 👌
    Evo nas dvije na 36+0, zadnji mjesec priprema, pozor - SAD 🙈


    Veliki, lijepi busko 😍😍

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Meni skoro pa je dobro jutro 😂😂 prespavala do pola 12 😂 za ručak pečemo pizzu,danas je očito dan za odmor 😁 zavidim svima koji se spremaju na more ili su na moru,ali se tješim da ćemo mi možda novi u troje krajem ljeta ❤️
    Franova i mamica divne busice ❤️😍😘 reko bi moj dragi,zakaj nosite lopte ispod haljine 😂 samo trbuščići vam vire 
    Ena super da se dobro snalazite ☺️ a Mihael je bas mali Pero ždero kako veli 6xmama 😁 voli papati i debljati se ☺️💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    E ja sam danas spohala one panirane gotove pilece odreske i ogulila krastavce za salatu… kicma me rastura! Sad lezim i nadam se da ce proci. Sad me vec nekih 10 dana nije boljela.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu
    Tata i mama obavili šoping i uzeli predah za prvu kavicu ,teta čuva uspavanog bebolinca 😘
    Tata i mama obavili šoping i uzeli predah za prvu kavicu ,teta čuva uspavanog bebolinca 😘
  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Franova 😍😍😍 stvarno divno izgledas, puno, puno odmornije i svjezije nego proslih par tjedana.. Neka je to s cirom iza tebe
    Mamica trbuh je prava lopta, divna 😍😍 i cestitam na ulasku u zadnji mjesec🎉🎉👏
    Ena uzivajte u kavici i slobodnom vremenu 😘, lijepo je cuti da je malac super.. A to kaj je malo pohlepan..a kaj sad.. 😉
    Sunce ti si luda zenska 😃 i to mislim u najpozitivnijem smislu 😊😆😆😘

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    hvala cure😙
    mamica bome veliki i lijep buso 😙😙
    ena super da ste otisli na kavicu,dobro ce ti doci makar malo tako da se maknes ☺ a teta neka cuva i treba 😙😙
    kako je meni danas dosadno ds sam od dosade i nervozna postala mogla bih nekoga zadaviti 😆😆😆😆


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.