Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NellaM

    Ma iskreno nabijem ih i ja, samo me bune jos vise, jer kao na 34+2je bio 3200 a okrenut na zadak i kao uuu velik je već sad, vidite vi Al vjerojatno carski.. Ajde ja već prihvatim opciju, Al odem u Uni Kliniku u Fr po mišljenje jer oni kao rade te porode i ona mi na 37 kaže blizu 3200, skroz solidno Al može proc na zadak.. I sad u cet kod svoje opet, na 37+2 kaže 3250.. 👀😬
    Između ostalog, u tom svemu sa velik je nije velik sam u jednom trenutku pomislila ok pa koju onda veličinu uzet ako je kao veći, moram djetetu nes pripremit..Al kad ti kažeš 56 za tvog bebana onda nema frke, hvala za info 😊 I bas mi zao za pucanje, tebi svaka čast na odrađenom porodu 🤗
    Marija to je kod nas jer je na zadak pa carski, a mogu ili za desetak dana ili cekat pa vidjet kako bi išlo otvaranje i to pa na carski, a mislim da ćemo drugu opciju..
    Ti bi trebala na carski ili?
    Uživali smo bas, hvala 😃


    S 37 rekli da je 3920,s 38t da je 3800,s 41 isto 3800…ma bit će to sve ok kod tebe😘🤗😍

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Confused

    J@m@

    Raspadam seeee,svaka kost boli,svaki pregib ruke,noge leda..pop me uz kontrak.dolje zaboljelo u par navrata,kao da mi noz netko zabija i sad zatisje..ujutro moram na ctg,ne da mi se.najela se za ručak rostilja,jos me drzi,ali nektarina more pojela😋☺

    Draga moja krece to kod tebe,mogla bi ti sutra put radaone.Sretno 😘😘


    Ne znam kaj je,ali sam bas izmucena,umorna,znam samo da kad odluci taj trenutak cu sigurno znati😁

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ftm tak i meme uhvati za neko voce i onda par dana saaaaaamo to 😂😂
    jama i meni to zvuci kao da ce se svaki tren nesto pokrenuti☺ 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Sad ste me malo utješile  sa tim procjenama.. vjerujem da i moj ima više od procjenjenog. Ne vjerujem da je u mjesec dana dobio samo 250gr i sa 50. percentile pao na 10. percentilu.. 😆

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Ma da Tincyha nije samo da te tješim Al stvarno im te procjene ne drže vodu, ja sam uvjerena neg me j.. onda ako su ga procijenili premalo, treba to rodit na zadak 😆
    Al bas kako kažeš Ena, bit će to sve dobro samo neka on meni sretno stigne mis moj 😍❤️
    Lubenice se ne mogu najest, evo sad sam pojela takav komad kao sa slike 😄
    Svima laka i mirna noć, pusa trudnice i mamice sa bebama 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    probudila me menstrualna bol,toliko me boli da sam sanjala da pijem tabletu 😯 hvata me panika jer bas boli….


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Franova, si jos tu? Jel jos boli? Mozda ce danas bebo doc 😊

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Jutro 😘😘
    Franovamamita jel to to možda? 😁😁 Ako je, držim 🤞🤞 da prođe što brže i bezbolnije 😘😘

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Franova, Jama - kakva je situacija?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Jutro!
    Franova, Jama - kakva je situacija?


    Jutro svima..cekam ctg☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.