Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Curke imam malo smedjeg iscjetka na papiru poslije brisanja, jel da da je od pregleda danas posto mi radila i uzv i pregled prstima… nadam se da je od toga…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Slusajte ovaj stres..ja i M. smo zajedno 11 god..imamo 28..brdo pitanja kad cete se zenit kad ce djeca…nasi straci se nisu upoznali i sad ce drugu nedjelju 7 dana prije svadbe jer njegova mama na tom inzistira jer kao sramota je da se nisu upoznali…iskreno ni jedni n8 drugi nisu prije neku zelju izrazili za upoznavanjem..a i toliko su razliciti da ce to bit takav neugodnjak ajme majko…njegov stari je groozzaannn…on ni ne prica s njim..i sad se to forsira…izludit cu…a moja mama je takva da im sve zamjera jer su jako losi roditelji i jos ce se posvadjat tamo 🤨😥🙄


    Uff. Ne bi ti bila u koži. Treba im reći svima da za dobrobit djeteta i mladenke budu civilizirani. Nek stave razlike po strani. Bar taj dan.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Curke imam malo smedjeg iscjetka na papiru poslije brisanja, jel da da je od pregleda danas posto mi radila i uzv i pregled prstima… nadam se da je od toga…


    Moguće. Ali prati situaciju, ako nemaš grčeva, ok. Bit će sve u redu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Svjesna,
    vrlo lako je da je od pregleda pukla zilica neka i sad izasla kao starija krv, osjetljive smo sad tu bas. Lezi, miruj i popij Duphaston ako pijes ili stavi utrogestan ako to stavljas. I isto racunaj da mi primamo lijek za razredjivanje krvi i sklonije smo krvarenju, mozda ti imas tu nuspojavu ponekad, koliko dozu dajes i koliko puta? 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Dajem si jednom dnevno dozu od 0.6, a pijem i aspirin 100.
    Jasno mi je to mislim i je logicno. Mislim da nece se nastaviti ipak je danas sve bilo u najboljem redu nije bilo nikakvih naznaka hematomu niti bilo cemu losem.

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ahaa, ja sam na 0,4 jednom dnevno i bez tableta. 
    Da, smedjarenje nije za veliku brigu, ja mislim da nas je 90% na forumu iskusilo u nekom trenutku. Da li to postaje sastavni dio trudnoce ili je tog bilo oduvijek, samo zene nisu ovako imale pristupacnu komunikaciju i sirenje informacija, ne znam. :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Mina93

    pepe1907

    Slusajte ovaj stres..ja i M. smo zajedno 11 god..imamo 28..brdo pitanja kad cete se zenit kad ce djeca…nasi straci se nisu upoznali i sad ce drugu nedjelju 7 dana prije svadbe jer njegova mama na tom inzistira jer kao sramota je da se nisu upoznali…iskreno ni jedni n8 drugi nisu prije neku zelju izrazili za upoznavanjem..a i toliko su razliciti da ce to bit takav neugodnjak ajme majko…njegov stari je groozzaannn…on ni ne prica s njim..i sad se to forsira…izludit cu…a moja mama je takva da im sve zamjera jer su jako losi roditelji i jos ce se posvadjat tamo 🤨😥🙄

    Divno, taman ti treba takav stres taj dan 😩😡 da gledas njih kako ce se ponasat umjesto da uzivas u svom danu
    6 dana prije svadbe ce se upoznati..😊🤞😂😢


    Pomijesala info sry, sve to 5 i da je 2 dana prije svejedno imas vecih stvari i problema kojima se trebas baviti a ne njih nadgledat kao malu djecu nek se uozbilje bar tih par dana

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ubacujem se….

    Ja sam 23 godine i radim kao konobar u restoranu i cim sam saznala za truenocu osla na bolovanje cak sam i prokrvarila u 6 tjednu. Sefica nije zadovoljna sta sam uzela bolovanje i nije mi produzila ugovor al stalbo sam umorna i povracam tako da. Nije mi se dalo prepirat. Sebicna sam
     Mislim trenutni sam na sebe i svoju malu mrvicu. 
    Tako da,  nek ljudi pricaju to  im je hrana

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Dobro jutro dame! Probudila sam se i protežem se u krevetu 😚. Hladnjikavo jutro i dekicu sam izvukla.
     Sanjala sam baku, pa me probudio zločesti alarm za Duphaston 😗☺️. Bar sam ju opet čula i vidjela, nedostajala mi je .
    Nekako se nadam opet zaspati, još sam sleepy.
    Redhead, baš te briga. Misli na svoju mrvicu, a posao kasnije lako nađeš😍😍😍. Ja sam sa 22 imala prvi rukovodeći posao npr., a da ne pričam o iskustvu koje steknemo na raznim drugim pozicijama 😀. Cijeli svijet je pred tobom.
    Cure, blagoslovljene smo! Imamo partnere koji nas vole i podržavaju,  male okrugle bebače na putu, znači obitelj!!!  😍😍😍Pokazala sam jučer još uvijek dečku haljinu za vjenčanje. Rekao mi je da ću bit predivna, ali da sam ja već njegova žena 😍😍 Samo moramo biti i Mudre i Pozitivne vezano uz sve ostalo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Jutro 😁 meni je jutarnji alam mjehur 😂 ono sta je jucer netko komm, ja nisam jos ni svjesna mrvice jer nista ne osjecam niti sam se lijepo zaokruzila, mislim da cu postati svjesna tek kad krenu udarci 😂😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.