Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Čestitam Gagi!!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Gagi cestitam!! 🎊🎊🎊 Dobrodosao Ivan!! 
    Cokica i Ami predivne kockaste buse😍😍🇭🇷, Ami svaka cast za kreativnost 👍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911 super Noah napreduje 💙
    Nivami ja ni sama nisam sigurna jesu li me hvatale za sad bh ili ne. Čak bi rekla i da jesu, al to već odavno. A sad neki put bude baš tvrd trbuh ali samo lijeva strana. I to baš kad se mali vrti. Tako da pretpostavljam da je to guza ili leđa 😂

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Tnx cureee
    Gagi čestitam na Ivanuuu  Napisi kako proslo kad stignes 
    Nivami da da i mi terminuse se blizimooo Ja te bh kontrakcije imam od 25 tjedna, bas osjetim jako stezanje i kao da na trenutak ostanem bez daha i trbuh mi tvrd, i bebina guza leđa na desnoj strani skroz, i popusti za nekoliko sekundi
    Natar  muz je dizajner pa je lijepo nas sredio  kako ste vas troje? 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje 😘 nisam bas uspjela puno popamtiti danas, pere me nervoza cijeli dan 😩 i dalje se ne događa apsolutno ništa 😞
    6xmama drži se,a ružni snovi iš iš
    Yvone super da ste doma i uživate zajedno ❤️
    Ena preslatki 😍😍
    Tina i tebi i sebi želim da krene samo da ne moramo na inducirani
    Cokica i ami bas ste zgodne navijačice 😘😘
    Mladamamica 😘😘😘😘 tebi i tvom velikom dečku 💙💙 Super za dobar oporavak ☺️
    Gagi čestitkeeeee 🎉🎉🎉 dobrodošao Ivan
    Javim se sutra kad me vjerojatno smjeste na odjel nakon pregleda i onda duplo iščekivanje..čekanje da možda ipak krene samo il čekanje indukcije 😞

    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    ami25

    Tnx cureee
    Gagičestitam na IvanuuuNapisi kako proslo kad stignes
    Nivami da da i mi terminuse se blizimoooJa te bh kontrakcije imam od 25 tjedna, bas osjetim jako stezanje i kao da na trenutak ostanem bez daha i trbuh mi tvrd, i bebina guza leđa na desnoj strani skroz, i popusti za nekoliko sekundi
    Natar muz je dizajner pa je lijepo nas sredio kako ste vas troje?


    Bas vas je lijepo sredio 👍😍 Ma super smo nas troje, u pripremama smo, rastemo i guramo, sutra 32tj jos 2, 3 tjedna i na sigurnom smo.. U cet pregled pa cemo vidjeti koliko su decki narasli i kako se drzi Mr.C 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Pharmamama sretno, cekamo te da nam se javis 🤞🤞🤞🤞🤞
    Imala sam i stezanja i bolove u ledima, a beba je bila full aktivna 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Pharma sretnooo,javi se kad se smjestis🤞💪💪 Natar ja uopce ne mogu zamislit da jos jedno imam u busi i ovako je postalo tesko 😂svaka cast jos 2-3 tjedna brzo ce to proci🙏

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Gagi cestitam 🎉🎉🎉 Brz oporavak ti zelim 💙

    [lilypie.com]

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje na podršci…svakako vam javim ako se što više dogodi al kontrakcije su tu u određenim razmacima…isto se nebi čudila da me sutra,tj. danas ostave jer ako ne sutra, u četvrtak bi bilo inducirano a kao što je pharmamma nap bolje nam je da što prije krene prirodno. I ja tebi želim draga moja što prije i što bezbolniji porod.
    E da…  Bebu su mi danas procijenili na 3700g što je dosta narasla od zadnji put ali nikad ne budu točne te njihove mjere pa kako bude. 

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.