Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Sarah javi se poslije 😘 Sad te i nervoza vjerojatno drzi pa je i zato tlak jos visi. 

    Ptico niski tlak nije nikakav problem, jedino ako bas rusi i vuce stalnu slabost. Otkucaji u trudnoci su normalno visi jer srce pumpa vise krvi, cca do 100 otkucaja se tolerira, ovisi i kako se tko osjeca s povisenim otkucajima, nekima je i 100 puno previse i osjecaju lupanje. A i ako je tlak nizak onda otkucaji automatski rastu. I anemija cesto doprinosi visim otkucajima. Ako narastu bas visoko, oko 130, onda se snizavaju normabelom ili apaurinom. 
    Maggie ne mislim da je igrala na politicke bodove i vjerujem da je to sve iskreno ali odabir trenutka i prigode joj nije jaca strana, pogotovo s obzirom na funkciju kojom je tamo. 😬 Nemam nista protiv grljenja, samo mislim da je nacin bio neprimjeren s obzirom da ljudi oko nje kisnu i cekaju da ona odrami svoje, mogla je to kasnije. Grlio je i francuski predsjednik svoju ekipu pa je to izgledalo puno sofisticiranije. Ne znam di su sve doceci, mozda i odemo. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Sestra mi je sad uzela mokraću da vidi jel ima proteina i još necega i izmjerila tlak gornji je još visok a doljni je pao. Rekla je da je moguće da mi od migrena ( za koje ima govorim već peti put) skače tlak. Sad čekam doktora (2sata se čeka)

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni je cijeli njen mandat tako populistički i fejk. u sredini mandata je smanjila tu silnu “brigu” i pretjerivanje s populizmom, sad je pred izbornu kampanju opet počela. anojing mi je jednostavno i mislim da se jučer neprimjereno ponašala 😋

    radim u centru, gotovo sam sigurna da će nas pustiti na doček. pa se nadam da ću na Trgu dočekati naše dečke 💓

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Sestra mi je sad uzela mokraću da vidi jel ima proteina i još necega i izmjerila tlak gornji je još visok a doljni je pao. Rekla je da je moguće da mi od migrena ( za koje ima govorim već peti put) skače tlak. Sad čekam doktora (2sata se čeka)


    javi kaj doktor kaže i drži se 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Još uvijek čekam na hitnoj. Nisu me još primi od onda kad je sestra uzela urin i izmjerila tlak. Malo sas odrijemala u meduvremenm nasetala po hodnicima a dragi je imao pet slomova zivaca

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Evo me nakon pet sati na hitnoj mi pregledali reflekse. Rekli da njih tlak i glavobolja na trunickoj hitnoj ne zanima prije 20og tjedna i da se obratim neurologu. I  da izgleda imam migrene i nek si popijem paracetamol. Živjela Irska. Nemoguće dočekat doć doma jer je ovo divlji zapad

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    a baš će ti protiv migrena pomoći paracetamol. užas 😐

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Evo me nakon pet sati na hitnoj mi pregledali reflekse. Rekli da njih tlak i glavobolja na trunickoj hitnoj ne zanima prije 20og tjedna i da se obratim neurologu. I da izgleda imam migrene i nek si popijem paracetamol. Živjela Irska. Nemoguće dočekat doć doma jer je ovo divlji zapad


    Ja nemogu vjerovat da su te toliko pustili da cekas i da ti nista za tlak nisu dali.. Ja sam imala 140/90 (na redovnom pregledu kod gin)i ono to je vec bilo kriticno po mojoj gin,moram pit terapiju i kontrolirat tlak. I rekla je da ak mi bude takav odmah na hitnu. 
    Da probas kod svog gin bas otici? 


  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Sarah kod nas bi manje cekala, ne mogu vjerovar da imaju takav stav prema trudnici sa visokim tlakom. Najbitnije od svega je da ti se tlak normalizira i da je bebica dobro. Mislim da je paracetamol jedino sta smijes pit u trudnoci protiv bolova pa su ti zato rekli da to uzmes. Za visoki tlak probaj normabel.
    Probaj se maksimalno opustat i odmaraj jer ce sigurno i to utjecat na tlak. Drzi se 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure! Sarah, nevjerojatno, evo bez teksta sam! Po svemu što se čuje izvana, ispada blažen naš preskupi zdravstveni sustav. Nadam se da si bolje 
    Što se tiče Kolinde, u potpunosti se slažem s Mirandom i s curama, meni je ono bio očaj živi. Kad je Dalića zgrabila, mislila sam da će ga doslovno zažvaliti tamo pred svima. No na stranu ona, nebitna je ovdje, svaka čast dečkima i kapa do poda! Toliko sam sretna i ponosna radi njih, stvarno inače ne brijem na neko domoljublje, ali nakon onakve igre, sportskog ponašanja, zajedništva, ma svega što se događalo ovih dana, toliko sam sretna da sam dio tog svega i da smo svi skupa uspjeli doživjeti ovakvu atmosferu. Kod nas je sinoć u gradu bilo predivno (minus petarde i ostala pirotehnika, i ja ih mrzim iz dna duše), ali kad sam došla sam kući i legla, toliko me probadalo u stomaku da sam se baš zabrinula i skoro i ja završila na hitnoj. Uspjela sam zaspati, jutros srećom ništa ne osjetim i sve je u redu. Vjerojatno od silnog uzbuđenja i pjevanja 
    Ana, tebi još jednom čestitam od srca i želim vam sve najljepše! Hrana izgleda superukusno, a ti i bebač ste  Voljela bih vidjeti i mladence. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.