Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    nivami

    Marija super je buso i haljina jos uvijek dobro stoji😘😘😘😍😍😍
    Mina jesi Mozda u ljekarni kupila večicinu
    Xl njima je cijena 47 jer imaju pdv 25%, S, M, L imaju pdv od 5% jer ih lezeci pacijenti dobivaju na doznake sa uloscima
    Ja sam danas 18 kn platila pakiranje 5 kom velicina L


    Taman smo u isto vrijeme pisale..a daj me nemoj zezati?!! Ja jos mami kazem mozda sto su vece to su skuplje 😂 a ja uzela velike kad me strah da me ne bi stiskale. Pa mogla mi je i reci tak u ljekarni 😝

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    mina04

    nivami

    Marija super je buso i haljina jos uvijek dobro stoji😘😘😘😍😍😍
    Mina jesi Mozda u ljekarni kupila večicinu
    Xl njima je cijena 47 jer imaju pdv 25%, S, M, L imaju pdv od 5% jer ih lezeci pacijenti dobivaju na doznake sa uloscima
    Ja sam danas 18 kn platila pakiranje 5 kom velicina L

    Taman smo u isto vrijeme pisale..a daj me nemoj zezati?!! Ja jos mami kazem mozda sto su vece to su skuplje 😂 a ja uzela velike kad me strah da me ne bi stiskale. Pa mogla mi je i reci tak u ljekarni 😝


    Vrati sutra i uzmi L, radim u ljekarni i rijetko tko kupuje Xl ako malo stišću i bedrima mi bi rekli da se samo malo tanku škricam da se opuste

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Joj mobitela škaricama 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Pharma - ima kamvih novosti???

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Nisam vas uspjela pročitati tak da budem kad ulovim priliku,samo da se javim..u 23:22 je stigla Anastazia, 49cm i 3130g..bilo je dugotrajno i bolno,ali vrijedilo je..detalje napišem kad ulovim priliku 😘😘

    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Nisam vas uspjela pročitati tak da budem kad ulovim priliku,samo da se javim..u 23:22 je stigla Anastazia, 49cm i 3130g..bilo je dugotrajno i bolno,ali vrijedilo je..detalje napišem kad ulovim priliku 😘😘


    Čestitam na princezici 😍😍
    Javi nam se 

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Pharma, cestitke na maloj princezici!!! 🎉🎉🎉🎊🎊🎊❤️❤️❤️
    Anastazia, dobro nam dosla!! ❤️💗

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Pharma - ISKRENE CESTITKE na rodjenju male princeze!!!! 🎉🎉🎉 Zelim ti brz oporavak, a malenoj dug i sretan zivot!!! 💖💖💖

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Moje stanje - cijelu noc neke kontrakcije, ali nista strasno, ctg sad ocitao dvije velike u 20ak min. Radjaona je krcata, doslovno me ne bi imali di poroditi pa su mi dali Spasmex da se umire kontrakcije. 😂😂😂 ja sam valjda jedina koja dva dana pred puni termin dobija lijek da trudovi stanu. 😂😂 uglavnom - poludit cu, lezim tu bezveze, hocu doma. 😠

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Anastazia dobrodosla!!! ❤️❤️❤️❤️ Cestitke na bebiciii🎉🎉🎉
    Mamica ajmeeee ne znas dal bis se smijao il plakao😂😂😱 zasto te ne puste doma?? 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.