Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Sta se tice poroda… A joooj 😣 Ja o svom prvom porodu bolje da ne pricam .  Trebalo mi je 9 godina da se ponovo odlucim na dijete.. Iskreno i dalje nisam spremna na porod i vjerojatno niti necu, ali jako zelim to dijete i dat cu sve od sebe.. tj. Sto ja mogu napraviti da prode kako treba.. Sve sto cu reci je da sam rodila pod 7 dripova i da beba nije disala i srce mu nije kucalo kada se rodio.. Iskreno ne zelim plasiti vas , niti sebe.. Svaki porod je za sebe i nadam se nekom puno laksem , nego prvom .. 
    Ali na kraju kada se sve zbroji .. Imas andjela kraj sebe koji je vrijedan puno vise od naj tezeg poroda . 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Kani07

    barbiemama

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏

    Barbie mene je svrbilo tako stomak i grudi i ispod pazuha pitala sam dr kaze ako nema osipa i ekcema i temperature da se koza siri.I sad kad gledam taman u to vrijeme mi je stomak iskocio i grudi i pocela sam dobivat na kilazi .Ali dobra dva tjedna me je ludacki znalo cesat.Inace na gornjem djelu tijela imam tanku kozu i nema mesa😂😂😂ne znam kako cu ti opisat drugacije.Fenistil mi je ublazio svrab.


    Ma i mene zna zasvrbit stomak. Za to je tu ulje protiv kad počne svrbiti. Multi purpose. Imam i aloe veru od nivee.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ana89

    Kani07

    barbiemama

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏

    Barbie mene je svrbilo tako stomak i grudi i ispod pazuha pitala sam dr kaze ako nema osipa i ekcema i temperature da se koza siri.I sad kad gledam taman u to vrijeme mi je stomak iskocio i grudi i pocela sam dobivat na kilazi .Ali dobra dva tjedna me je ludacki znalo cesat.Inace na gornjem djelu tijela imam tanku kozu i nema mesa😂😂😂ne znam kako cu ti opisat drugacije.Fenistil mi je ublazio svrab.

    Ma i mene zna zasvrbit stomak. Za to je tu ulje protiv kad počne svrbiti. Multi purpose. Imam i aloe veru od nivee.


    *Ulje protiv strija , da vas ne buni 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Ana89

    Kani07

    barbiemama

    meni je fascinantno kako svaki simptom koji guglaš ispadne neka teška i opasna boleština. gugl 😂😏

    Barbie mene je svrbilo tako stomak i grudi i ispod pazuha pitala sam dr kaze ako nema osipa i ekcema i temperature da se koza siri.I sad kad gledam taman u to vrijeme mi je stomak iskocio i grudi i pocela sam dobivat na kilazi .Ali dobra dva tjedna me je ludacki znalo cesat.Inace na gornjem djelu tijela imam tanku kozu i nema mesa😂😂😂ne znam kako cu ti opisat drugacije.Fenistil mi je ublazio svrab.

    Ma i mene zna zasvrbit stomak. Za to je tu ulje protiv kad počne svrbiti. Multi purpose. Imam i aloe veru od nivee.


    Mene povremeno zna svrbiti i onda znam da se pocinje rastezati i da je koza suha i namazem ga s onim hipp uljem sto sam dobila u paketu, na mokru kozu i onda je opet mir nekoliko dana..tako da se vodim za tim osjecajem da namazem jer se inace ne volim mazati s nicim..

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Mene su opet evo ima par dana napali ruska babuška prištevi. Znači, pukne, jednom, nađeš drugi unutra, nekad i treći koji se ne da. Ali bitno da ti ostane krater i crvenilo i još jedan prišt zakukuljen.
    Bepanthen i Octenisept- za te svrhe uvijek imam pri ruci.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    mene više ne muče prištići. pročistila mi se koža i nadam se da će tako i ostati 😁

    poroda se još ne bojim jer nekako nemam jasnu predodžbu što me čeka. mislim da bih se više bojala da sam već jednom prošla kroz to. samo si mantram da sve žene prođu kroz to, bez obzira koliko teško bilo, preživi se. pa ću valjda i ja tako 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutroo 😊 24 nedelja 😍😍😍 pocela sam opasno brojati, usporice mi vrijeme xD
    Pocela sam bebu tako reci non stop osjecati, pitam se spava li uopste haha, nema vise onih dugih pauza, mozda su one pauze imale veze kako se okrenulo bilo. Ali i dalje 99% na lijevoj strani lupa i pomjera se. (pretpostavljam da je onda poprijeko i tu su nogice?)
    I sinoc me uhvatio grc u misicu noge aaaaaaa, na glas sam jauknula, muz se istraumirao😂 uzas, protezala se i uhvatio. A citala sam za taj simptom da je moguc, i evo gaa, tu je haha😋

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i mene lupka ispod pupka na lijevoj strani najčešće. znao je prije i na desnoj, ali uvijek ispod pupka. pravi pauze kad se par sati ne javi, pa se opet javi i tak 👶

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    barbiemama

    i mene lupka ispod pupka na lijevoj strani najčešće. znao je prije i na desnoj, ali uvijek ispod pupka. pravi pauze kad se par sati ne javi, pa se opet javi i tak 👶


    Hmm, znaci tako nam i trebaju biti okrenute bebe u 24 nedelji xD Bas istrazujem i nmg skontati, da li su poprijeko, uzduz sa glavom dole, uzduz sa nogama dole ili kako je malo, sve i jedna poza hahha, okrece se😍

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Jutroo 😊 24 nedelja 😍😍😍 pocela sam opasno brojati, usporice mi vrijeme xD
    Pocela sam bebu tako reci non stop osjecati, pitam se spava li uopste haha, nema vise onih dugih pauza, mozda su one pauze imale veze kako se okrenulo bilo. Ali i dalje 99% na lijevoj strani lupa i pomjera se. (pretpostavljam da je onda poprijeko i tu su nogice?)
    I sinoc me uhvatio grc u misicu noge aaaaaaa, na glas sam jauknula, muz se istraumirao😂 uzas, protezala se i uhvatio. A citala sam za taj simptom da je moguc, i evo gaa, tu je haha😋


    Hahahaah i mene nocas grc uhvatio kad sam se protezala no tako me prije par tjedana uhvatilo pa sam znala sta moram napraviti da ne vicem 🤣🤣 mislim da bi mi mama fraze dobila da sam zavikala hahaha

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.