Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Kod nas jutros Sarajevo obasjano posebnim sjajem, slavimo Bajram, ovo mi je posebno lijep osjecaj u trudnoci dozivjela sam sve 1000 puta snaznije, nevjerovatno je ❤️
    A za dnevne uloske, iskreno izbjegavam naravno kad moram koristim, ali u trudnoci ipak treba biti nesto oprezniji s njima, prijteljica ih je stalno koristila zbog sekreta sve do poroda, na kraju je vodenjak poceo sporadicno da curi a ona od ulozaka nije uopce primijetila jer nije imala osjecaj koliko je toga iscurilo van. Jos se o tome ne moramo brinuti ali dobro je imati na umu. 😔

    [lilypie.com]

  • niky1107

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ana89

    niky1107

    _svjesna

    Nemam kontrakcije, zatvorena, sve ok. To moja gin daje preventivno svakoj svojoj trudnici da sprijeci prijevremeni porodjaj. Reci cu joj svakako da mi je dole vec sve iziritirano i da imam dosta sekreta i da bez ulozaka ne mogu, a dnevni ulosci se ne preporucuju pa cu vidjeti sta ce mi reci. Sto se mora nije tesko naravno da cu ih stavljati ali bas bas mi pegla. 😒

    Zasto ne dnevni ulosci? Ja isto koristim utrogestane 3×2 i obavezno uloske al nisam znala da se ne preporucuju?

    Zbog osjetljivosti ženskih dijelova na infekcije u trudnoći 😀


    A kak onda rjesavate to? Pa trebala bi gace mijenjat svakih pol sata, iovak ih nemrem nakupovat kolko ih trosim. 

    Lora [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    niky1107

    _svjesna

    Nemam kontrakcije, zatvorena, sve ok. To moja gin daje preventivno svakoj svojoj trudnici da sprijeci prijevremeni porodjaj. Reci cu joj svakako da mi je dole vec sve iziritirano i da imam dosta sekreta i da bez ulozaka ne mogu, a dnevni ulosci se ne preporucuju pa cu vidjeti sta ce mi reci. Sto se mora nije tesko naravno da cu ih stavljati ali bas bas mi pegla. 😒

    Zasto ne dnevni ulosci? Ja isto koristim utrogestane 3×2 i obavezno uloske al nisam znala da se ne preporucuju?


    Jutro svima 😀
    Ja sam dobila candidu zahvaljujući utrićima i dnevnim ulošcima i sada samo mijenjam gaćice sto puta ako treba, utriće više ne koristim.
    No ne mora značiti da će i tebi tako biti.

    Jučer sam bila privatno na pregledu.
    sve je super. Mala radi karate ko velika 😂 Posteljica se podiže polako i sad sam mirnija.
    Uglavnom u nepunih 5 tjedana sa 164 g došli smo ma 374 g 😁

    Sutra idem socijalnoj ginicki pa će valjda mjeriti cerviks, uzv ni ne treba raditi. Pitat ću ju kada opet je urino kultura jer je prošlo 2 i pol mj od kontrole.
    One proteine u urinu mi još nije dala da radim, a neki ginici to traže prije svakog pregleda. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    zvrkice, odlično za bebača! Fino raste  Ajde si stavi ticker u potpis da te lakše upratimo. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    truskawka

    Minato si i ja mislim da je radi preforsiranosti iako nisam se puno forsirala, ali sam imala goste jedan dan pa nisam mogla lec kad sam htjela. Ali hvala ti


    Ma nisam se ni ja sad nesto preforsala ekstra, al ono sad se lakse umorim, npr nisam spavala popodne pa smo imali u dvoru party prije pa isli tamo na festu i setali se i sjedila i stajala i eto ti odma umor i bol.. Nisam radila nista posebno nego smo eto sad samo osjetljivije

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊
    Truskawka nadam se da je bol prosla, meni isto tako nekad zna bit od naprezanja. Nadam se da ce ti to uskoro proc 🤗
    Otkad ne koristim utrice ne koristim ni dnevne uloske.. kad sam ih koristila nisam mogla bez dnevnih, em od iscjedka stalnog em od stalnog osjećaja da je dolje nesto mokro 🙄
    Zadnjih par dana mi se dogodi da mi malo pobjegne kad kihnem, jel to normalno? Pa sam opet pocela stavljat dnevne jer mi bed da se dignem u lokvi 😂
    Sutra idemo na 4 d ajmeee jedva cekam 😍😍😍 drzte fige da malena bude htjela suradivat i da ju napokon vidimo ❤😍
    Jucer sam u orchestri uzela dvije zimske jaknice, premedene su, uslikam vam i posaljem. Ima i muskih prekeasnih za 75 kn pa tko moze, zeli nek pogleda 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    zvrkica

    niky1107

    _svjesna

    Nemam kontrakcije, zatvorena, sve ok. To moja gin daje preventivno svakoj svojoj trudnici da sprijeci prijevremeni porodjaj. Reci cu joj svakako da mi je dole vec sve iziritirano i da imam dosta sekreta i da bez ulozaka ne mogu, a dnevni ulosci se ne preporucuju pa cu vidjeti sta ce mi reci. Sto se mora nije tesko naravno da cu ih stavljati ali bas bas mi pegla. 😒

    Zasto ne dnevni ulosci? Ja isto koristim utrogestane 3×2 i obavezno uloske al nisam znala da se ne preporucuju?

    Jutro svima 😀
    Ja sam dobila candidu zahvaljujući utrićima i dnevnim ulošcima i sada samo mijenjam gaćice sto puta ako treba, utriće više ne koristim.
    No ne mora značiti da će i tebi tako biti.

    Jučer sam bila privatno na pregledu.
    sve je super. Mala radi karate ko velika 😂 Posteljica se podiže polako i sad sam mirnija.
    Uglavnom u nepunih 5 tjedana sa 164 g došli smo ma 374 g 😁

    Sutra idem socijalnoj ginicki pa će valjda mjeriti cerviks, uzv ni ne treba raditi. Pitat ću ju kada opet je urino kultura jer je prošlo 2 i pol mj od kontrole.
    One proteine u urinu mi još nije dala da radim, a neki ginici to traže prije svakog pregleda.


    Nek je sta vise lijepih vijesti 😍😍
    Meni je na svakim pregledu provjera mokrace, tlaka i kilaze.. Cudi me da ti jos to nisu provjerili.. 
    Meni dokt nije spominjao uopce ogtt i ja zaboravih na to, moram sad do soc gin po uputnicu za briseve, jedino ako se on sjeti pa mi da uputnicu i za to, ja bi to izbjegla ako je ikako moguce 🤣
    I imam osjecaj da sam se totalno uprasila, ove vage treba ukinut samo me deprimiraju, do prije par tjedana nista i onda sam se sad ukvasila 🤣 strasno
    Propisat cu sama sebi dijetu  ili bar da smanjim slatko i pocnem pazit na tu prehranu

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Maggie btw muz je 🔝🔝 tak slicno i moj reagira na takve stvari, kaze imamo vremena za to sve 🙄😅 a za puzzle svaka cast i bas izgleda suuper i dosta zahtjevno 😅🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    E da  i reka mi muz s obzirom na slicicu od 4d da mali ima moj nos 😍🤣😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Eto nas za puni tjedan 😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.