Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    pepe1907

    mi na moru 3 dana i više mi se neda..svake godine kod mene ista priča hehe…umorna sam i teško mi je kod hodanja me sve zateže ispod trbuha pa ga moram pridržavati s donje strane…stara se dere na mene kao kak me sad već boli, kak će mi bit za 2 mjeseca 🙄


    I ja si ga nekad moram pridrzavat kad vec postanem umorna i duze na nogama 😅 a za dva mjeseca cu platit nekom da mi ga drzi 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Miranda koji dio ledja te boli? Mene donji ubija, al sam skuzila da kak sam pocela plivat svaki dan da me puno manje boli i sad cu od 9 mjeseca krenut na vjezbe za trudnice pa se nadam da ce skroz proc. Cim duze hodam odmah se ledja javljaju 😪

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Mene je isto more i plivanje spasilo sta se tice ledja… A nasla sam pilates za trudnice u Splitu i to meni jako blizu pa cu vidit da krenem na to sad kad malo zahladi, obozavam pilates.
    Cure, sta inace jedete za veceru? Ja pojma nemam vise, nemam bas nikakvih zelja ni prohtjeva al stvarno ne znam sta bih jela 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Mene je isto more i plivanje spasilo sta se tice ledja… A nasla sam pilates za trudnice u Splitu i to meni jako blizu pa cu vidit da krenem na to sad kad malo zahladi, obozavam pilates.
    Cure, sta inace jedete za veceru? Ja pojma nemam vise, nemam bas nikakvih zelja ni prohtjeva al stvarno ne znam sta bih jela 🙄


    Meni zadnjih dana za veceru naaajvise pasu sir & vrhnje i chery rajcice iz svekrvinog vrta 😁 tamanim svaki dan zadnjih tjedan dana, sad razmisljam jel si idem odmah uzet il cu jos malo pricekat 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Mene je isto more i plivanje spasilo sta se tice ledja… A nasla sam pilates za trudnice u Splitu i to meni jako blizu pa cu vidit da krenem na to sad kad malo zahladi, obozavam pilates.
    Cure, sta inace jedete za veceru? Ja pojma nemam vise, nemam bas nikakvih zelja ni prohtjeva al stvarno ne znam sta bih jela 🙄


    Bruna di ides na pilates? Ja cu u onaj centar za trudnice.. a za veceru pokusavam sto manje jest, pojedem tipa grozde, jabuku, lubenicu.. 
    Jucer sam zgrijesila i pocastila se palacinkama 😋

    [lilypie.com]

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

     Eto za inspiraciju 😛

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mene bole ledja samo kad duze sjedim, znaci samo kad sam u gostima/svadbi, gdje je duze sjedenje i nmg se izvaliti. Na ovoj zadnjoj su mi otpadala ledja, srednji dio nekako, ustala i stajala kraj stolica jedno vrijeme xD A ovako me ne boli, kad nemam ta neka gostovanja.
    Ja kontam pojesti narandzu i to je to. Pretjerala sam sa pomfritom, kuruzicama i sirom dns. A takoo mi se jeo pire krompir sa gulasom😶 Nije mi se dalo praviti…
    Joj, sad ja tjesim cure, a sama izdramim kao sad, beba bas lupa, ali niskooo. Skroz ispod pupka sad udara, ma znaci malo vise stidne kosti kontam. Na pola izmedju stidne kosti i pupka. Okrenula se izgleda nekako, mozda da su joj nogice dole. Tako me stisce, pritisak, osjecaj da moram piskiti. Uff, neka krene vise udarati vise pupka xD Prenisko je za njenu duzinu i gramazu, bojim se za cerviks i neugodno jbt😶

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Nešto sam naručila iz babycentra s onom komodom. I sad su to rascjepkali na 5 odvojenih pošiljki 😆. Vidim ja što mi šalju 5 poruka, išla ja istraživati i odmah skužim, pa babycentar rascjepkali 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Mene bole ledja samo kad duze sjedim, znaci samo kad sam u gostima/svadbi, gdje je duze sjedenje i nmg se izvaliti. Na ovoj zadnjoj su mi otpadala ledja, srednji dio nekako, ustala i stajala kraj stolica jedno vrijeme xD A ovako me ne boli, kad nemam ta neka gostovanja.
    Ja kontam pojesti narandzu i to je to. Pretjerala sam sa pomfritom, kuruzicama i sirom dns. A takoo mi se jeo pire krompir sa gulasom😶 Nije mi se dalo praviti…
    Joj, sad ja tjesim cure, a sama izdramim kao sad, beba bas lupa, ali niskooo. Skroz ispod pupka sad udara, ma znaci malo vise stidne kosti kontam. Na pola izmedju stidne kosti i pupka. Okrenula se izgleda nekako, mozda da su joj nogice dole. Tako me stisce, pritisak, osjecaj da moram piskiti. Uff, neka krene vise udarati vise pupka xD Prenisko je za njenu duzinu i gramazu, bojim se za cerviks i neugodno jbt😶


    Dignut će se već. Mi smo u normalnom fundusu straga, kad udara udara oko pupka 99 posto vremena, nekad mu nožica ili ručica završe malko niže. To je valjda normalno. I sama si rekla, nosimo skoro kilo živog mesa i kostiju bez da računamo plodnu vodu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu
    Today's log, grudi još uvijek veće od trbuha- not for long 😆😆😂😂
    Today's log, grudi još uvijek veće od trbuha- not for long 😆😆😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.