Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Umrla sam od smijeha na Sofia Vergara naglasak. Btw - ja u muževoj pidjami šetam psa jer me sva moja roba steže, sve mi smeta, srećom pa sad ranije pada mrakNoge su mi kao u slonice Nellice, ne mogu ništa obuti. Sve mi se nekako čini da ću ja u rodilište u njegovoj robi (58/60 iliti XXL) i njegovoj obuci (47) ali se nadam izaći u svojim cipelama i haljini koju sam pripremila u 6mjkad sam imala 65kg. (Hoću šipak, sad imam 82kg)
    Apsolutni rekorder grupe- krenula sam sa 53 a sad na 82kg…


    Hahahaha…sve ce otic sveee. Vidit ces. Ne sekiraj se.

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu
    28.tt i 70kg - 33.tt i 74kg -37tt i 82kg
  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    garavusa005

    28.tt i 70kg - 33.tt i 74kg -37tt i 82kg


    Samo stomak…nes ti. A i visoka si koliko vidim😊😁😁

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Garavusa ma nemoguce da si dobila 29 kg!! To tvrdim gledajuci ove slike, samo ti je trbuh narastao

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Garavusa, uopće ti se ne vide kile 😮, nevjerojatno kako smo sve različite …

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Meri1911- ma nisam toliko - 172cm, ali sada sam totalno napuhana pogotovo navečer jer zadržavam vodu. 
    Gledala sam si grudnjak koji sam nosila prije trudnoce pa se čudim kako si mi cice narasle. Sa A na punu B ili praznija C, dobila sam malo u guzu i bedra… a guzi je malo i falilo jer je bila ko plivadon… kud mala tu ravna….  
    jedino gdje sam dobila da se bas vidi je lice i podbradak. I onda se ja pitam GDJE JE TIH 28kg???

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Ja jedino na trbuhu vidim rast 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Meri1911- ma nisam toliko - 172cm, ali sada sam totalno napuhana pogotovo navečer jer zadržavam vodu.
    Gledala sam si grudnjak koji sam nosila prije trudnoce pa se čudim kako si mi cice narasle. Sa A na punu B ili praznija C, dobila sam malo u guzu i bedra… a guzi je malo i falilo jer je bila ko plivadon… kud mala tu ravna….
    jedino gdje sam dobila da se bas vidi je lice i podbradak. I onda se ja pitam GDJE JE TIH 28kg???


    Ja sam puna vode,horor hororrrrr. Sa 36 velicine na 42 🙄🙄. A 15kilograma ali sam niska😑

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    garavuso, sve je otislo u dupence i busu! cinis mi se bas zgodna i s tim viskom 😊

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Looda, nisam stigla jučer komentirati tvoju priču sa ženom iz čekaonice i kiretažom. Iznenadi me kad čujem ponekad da doktorima nismo samo broj, lijepo što nisu htjeli da te ta žena vidu tako trudnu. Koja bolnica, vinogradska? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.