Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Salatice tvoja vaga nešto krivo pokazuje, nema tu 19 kila 😉!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Cure sve od reda ste prekrasne trudnice 😍 bome je ovo grupa lijepih i fit trudnica 😊😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu
    Hahahhaha, ovdje su fit trudnice i sa skoro 20 plusa 🤣 A ne znam, tako sam gradjena, sta li. Ono “nabijena” haha, cvrsta. Nisam sklona celulitu nesto i mekanom salu hahaha. 67kg u martu, 86kg u septembru. To je realnost. Znaci u 13 nedelji sam vec imala 74kg, znam zbog Dabl testa i da sam ono, u jbt xD To mi je prestanak pušenja uradio. Nisam se ni vagala do tad xD
    Evo tablice, nisam uvela samo ova sada 3kg, cekam sutra. 
     

    [lilypie.com]

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Cure super izgledate i baš ste zgodne trudnice. 😍
    Ana ginekolog ti je stupid.🤗 Ako te tjesi ni moj nije bio bolji, pa sad isto idem k njemu samo po doznake i uputnice.
    A s to se muzeva tice, moj nije riba ali je danas nemoguc. Takoder sam se rasplakala nakon sto smo isli u grad i cijelo vrijeme je komentirao da kako ja to lose danas vozim. Mrzim kad tako komentira i siri mi nervozu dok se pokusavam skoncentrirati na promet. 🤬

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Za početak, veličina rukice i nogice na današnji dan - punih 31 tjedana, ulazim u 32. Ne mogu vjerovati kud to vrijeme leti! 😱
    Mina93, ima moja svekrva sestru, doduše ne blizanku, ali jaaako dobru! 😁
    Ja tek maloprije došla doma, popila sam željezo i vit C i kao idem jesti mahune, a s njima bih i jaja… i skužim da moram čekati barem sat vremena jer jaja ne smiju sa željezom… ne smije ni mlijeko, ni sir, ni čaj… ma figu, navalila sam onda na čips 🙈 I sad više nisam ni gladna.
    Opet niš od tablice… bit će kad ostanem doma, ako ne prije 😌

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Salatice ti si unikat…stvarno si posebna cura ode..iskaces medu ovim mnostvom..Rekla bi da si jedna jakooo draga spontana i iskrena cura..totalno si drugacija i uvjek si pozitivna i spremna na salu…Imati tebe kao prijatelja u zivot rekla bi da nema cijenu…svaka ti cast zeno i samo tako nastavi zaista si totalno svoja i posebna….lajkam..i pusti kile…mani se corava posla😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Uf, nije učitalo sliku… bezveze…
    Nego, Emily, ti si ono išla na Eko-butikovu radionicu o pp? Ovu subotu ima opet i mi idemo pa me zanima jel se moglo kupit sve što imaju i na webu i koliki je bio popust, ako ga je uopće bilo?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Za početak, veličina rukice i nogice na današnji dan - punih 31 tjedana, ulazim u 32. Ne mogu vjerovati kud to vrijeme leti! 😱
    Mina93, ima moja svekrva sestru, doduše ne blizanku, ali jaaako dobru! 😁
    Ja tek maloprije došla doma, popila sam željezo i vit C i kao idem jesti mahune, a s njima bih i jaja… i skužim da moram čekati barem sat vremena jer jaja ne smiju sa željezom… ne smije ni mlijeko, ni sir, ni čaj… ma figu, navalila sam onda na čips 🙈 I sad više nisam ni gladna.
    Opet niš od tablice… bit će kad ostanem doma, ako ne prije 😌


    A vidi kako su narasle 😍😍
    Organizirat cu neki program mjenjam svekrvu 🤣 moze onda njena sestra u zamjenu 🤣😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maggie, 
    jao kolike suu 😍 Ja samo pratim tebe hahaha, kad cu kao Maggie da budem. 🤣
    Zadranka, 
    hvala ti od ❤️ Zastidi me 😅😍 Nisam zasluzila takve rijeci i to nije bas istina haha, ali hajde da se ne kudim kad me ovoliko pohvali, recicemo da sa mnom nikad nije dosadno 🤣
     A imam dosta prijatelja i muz mi je prijatelj od djetinjstva (bas sam mu dobra prijateljica ispala, nema sta haha 😂). Ali niko me ne razumije kao vi ovdje, mislim i ne mogu razumjeti, samo se jedna udala i rodila, ali ona to skolsko, nabrzaka sve, drugaciji tip. I ladno se ovdje druzimo od aprila, ja mislim. 😍😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Znači vi vidite sliku? Onda super! Meni je stavilo kao neku grešku (sliku pribadače)… svašta.
    Hahaha Salatice, ma blizu si ti meni, brzo će ti to proći! Sretno sutra na pregledu! Želim da čuješ dobre vijesti, ali nemoj slučajno da budeš tužna ako ti dr. kaže da moraš nastaviti ležati. Znaš dobro zašto je tako i koji ti je glavni cilj i za njega se sve može izdržati? Ok? Nema kukanja!!!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.