Tjeskoba nakon rođenja djeteta

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav, nova sam u ovome, pa vas molim ako netko ima iskustva i što napraviti, događaju mi se baš simptomi tjeskobe: znojenje, jako lupanje srca, strah, grčevi u trbuhu, nemogu jesti, spavati i bezvoljnost .. Maleni je star 9 dana i preslatki je i neznam zasto osjecam takav strah ,muči me jos i to jer mi muž radi po cijele dane i bojim se kako cu ja to sama? pa prvo mi je dijete i nista neznam.. imam potporu mojih i muževih roditelja ali nisu u istome gradu gdje i ja pa moraju putovati ili spavati kod mene .. Neispavana sam jako, 2 tjedna nisam oka sklopila i iscrpljena sam skroz.. tokom dana se malo dobijem kada su moji tu ali cim dode jutro opet simptomi i neznam kako da si poslozim stvari da vjerovatno nije tako strasno kako si ja to zamisljam..kako cu tako neispavana kuhati i pospremati kada moji odu, kako da imam volje za ljude kad sam takva..molim pomoć..

    Loca

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    draga loca mogu ti samo reci da nisi jedina koja se nasla u takvoj situaciji i meni je bilo tako prije 2 mj kad se moj mali princ rodio (isto prva beba)ali proslo je i sad me brinu neke druge brige vjeruj mi proci ce samo hrabro naprijed

  • Loca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala..jučer popodne i navečer super a jutros opet ista stvari isti simptomi …Bože pomozi .. a kako si se nosila sa tim ?

    Loca

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Loca


    Lijepi pozdrav, nova sam u ovome, pa vas molim ako netko ima iskustva i što napraviti, događaju mi se baš simptomi tjeskobe: znojenje, jako lupanje srca, strah, grčevi u trbuhu, nemogu jesti, spavati i bezvoljnost .. Maleni je star 9 dana i preslatki je i neznam zasto osjecam takav strah ,muči me jos i to jer mi muž radi po cijele dane i bojim se kako cu ja to sama? pa prvo mi je dijete i nista neznam.. imam potporu mojih i muževih roditelja ali nisu u istome gradu gdje i ja pa moraju putovati ili spavati kod mene .. Neispavana sam jako, 2 tjedna nisam oka sklopila i iscrpljena sam skroz.. tokom dana se malo dobijem kada su moji tu ali cim dode jutro opet simptomi i neznam kako da si poslozim stvari da vjerovatno nije tako strasno kako si ja to zamisljam..kako cu tako neispavana kuhati i pospremati kada moji odu, kako da imam volje za ljude kad sam takva..molim pomoć..

    mislim da tebi samo fali sna.. probaj maloga “riješiti” izdoji se ako dojiš i neka ga netko preuzme na 2-3 sata ali da si zaista bez brige oko njega i spavaj.. ja sam mama 3 godišnjaka i još me nekad brine kako ću i da li radim dobro svoj “posao” kako ga odgajam a kamoli sa tak malom bebicom… razgovaraj puno sa nekim kome vjeruješ, tko te neće osuđivat i reci kako se osjećaš.. najvažnije samo polako, dan po dan…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga Loca, možete pročitati članke: https://klokanica.24sata.hr/beba/mama-poslije-poroda/jeste-li-samo-umorni-ili-je-to-postporodajna-depresija-1869 [klokanica.24sata.hr] i https://klokanica.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/nakon-poroda-borila-sam-se-s-depresijom-2379 [klokanica.24sata.hr]
    Također, imate otvorenu temu na forumu: https://klokanica.24sata.hr/forum/beba/beba-39/postporodajna-depresija-378 [klokanica.24sata.hr]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.