1.tromjesjecje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Evo jedne teme gdje mozemo raspravljati o svemu sto nas muci i zanima 😊
    Nadam se da nas ima ..

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ooo definitivnoo

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago.. Jel u koju god grupu dodem to su trudnice vec dosta duze trudne pa…
    Nesto i za nas.. 😆

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Nesto za nas friske 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Jel imas ti kakve simptome?
    Mene ubi pisanje .. Svakih pola sata 😮
    U utorak imam ultrazvuk i nadam se da ce se vidjeti.  Ginekologica kaze da bi trebali  idjeti srceko..
    Dali su tebi vidjeli?

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Hej. Da vam se i ja pridruzim. Konačno negdje i da možemo razmjeniti iskustva i mi malo trudne. ja sam danas točno 10 tjedana. Trenutno sam u irsloj i ovdje je to sve tako teško i  komplicirano. Ne rade nikakav prvi pregled prije 12 tjedana osim kod obično doktora opće prakse gdje piskis na štapić i izmjeri ti tlak. Zbog tog lošeg iskustva i gubitka u 11om mjedecu ovog puta sam odlucila kod doktorice otići krajem 7 tjedna gdje smo vidjeli ❤️ srceko koje je bilo jako i ustanovili da smo dva dana veci od očekivanog.  U istoj klinici sam se naručila na pregled kromosoma i genetic scan ( pregled dal' ima abnormalnosti) obično takac scan drugacije zovu u hrv a navodno ga rade na redovnoj kontroli tako da prvi tjedan u 7 mjesecu imamo neke pretrage.
    Držim fige da bude sve ok. Imala sam blago tamni iscjedak u 6 tjednu ali kažu da je možda neki zaostali od kapilare ili nečega jer ništa loše nisu nasli. Ali zato su mucnine bile uzasne zadnja dva tjedna sad je malo lakse. Zadja dva dana imam beki tamno žuti pa sam opet zabrinuta.

    Nadam se da vas nisam udavila. Samo sam se htjela nekom malo ispricat jer vi to možete razumijeti.

    Nadam se da se vi za sada dobro drzite i nosite sa svime.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Dobrodosla draga,  znam kako ti je i zato smo i otvorili temu da jedna druvoj budemo podrska..
    Ja sam u zadnjih godinu dana imala 3 spontana i toliko me strah da vam ne mogu opisati.. 
    Bila sam sa 5 tj. Kod doktorice i kaze da je nalaz uredan za 5 tj. Naravno plod se jos ne vidi ,  ali me narucila u utorak i kaze da bi trebali vidjet plod i otkucaje.. Ni sama neznam dali da ocekujem ista sa 6 tj.. Bas sam uplasena i mislim da bi me jos jedan spontani bas full potresao.. Stvarno jako zelimo tu bebicu i nemate pojima koliko jedva cekam da vidim ❤
    Ove sve 3 trudnoce nisam imala nikakve simptome i sada su me stavili na terapiju folne i aspirina .. Jako me bole grudi i mokrim svakih pola sata pa se iskreno nadam da bude ok.. Jel nema bolova,  krvarenja.. Neznamm.. Bas me strah

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Ja sam se oko folne kiseline konzultirala s više doktora. Štoviše spasila mi je jajnike. Kod mene esu ti bile dvije teske operacije jajnika desnog praktički nije ništa ostalo. Ali zato lijevi radi ko velik. Uzimala sam folnu i prije trudnoce i sada nastavila uz ostale vitamine (400mg folne) to je odlično.

    Šta se tiče bol u grudima imala sam i u prosloj trudnoći i imam je sada. Svi su mi rekli da je to normalno i piskim ko luda.

    Za strah te razumijeam ja ga imam od kad je na testu za trudnoću pokazalo pozitivno.

    Drzim fige da vidiš srceko u utorak. To je vaginalni ultrazvuk pa valjda uspiju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Da.. Bas sam nestrpljiva i sve bi dala da prode sve ok,  ali nazalost nemoze niko na to utjecati i moramo biti spremne na sve .. 
    Bas mi je drago da smo se nasle ovdje i da mozemo se izjadat jedna drugoj.. Tako bude puno lakse sve.. 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ja imam strah svejedno… meni se srce vidjelo na 6+2 i kaze da je sve u redu. Iduca kontrola 3.7
    Ne mogu docekati.. 
    Ubijaju me mucnine. Ne piskim bas nesto cesto.. ali grudiii plakala bi od bolova 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.