5 stvari koje morate znati o osjećaju krivnje zbog carskog reza

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • loptica123456789

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Sve ja to znam ali osjećaj krivnje bio je tu,zašto neznam..ali tako sam se osjećala,i još uvjek je osjećam kad mojim bebama nemogu odmah istu pažnju dati jer ih je 2

  • Avatar vividi

    vividi

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ne znam zbog čega bih osjećala krivnju i zašto uopće dolazi do tog osjećaja.  Bitno je da je dijete zdravo i da sve prođe bez komplikacija. I da oporavak bude uredan. Sve drugo je sporedno. Meni je čak i odgovaralo to što sam rodila carskim rezom. Brzo i bezbolno. Drugi put sam  isto htjela carski i nisam inzistirala na vaglnalnom. Povezivanje, dojenje, .. sve je to bilo isto kao da sam “prirodno” rodila.  Nema mjesta krivjni. Naprotiv.

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    koja debilana..slazem se sa vividi..kao da je bitno kako rodis…bitno je samo da je beba dobro….dobro opet nismo svi isti..nekome je nesto bitno u zivotu…

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Iskreno,neke od ovih gluposti su i meni pale na pamet tada..ne zelis da je tako,ali jednostavno si nisam mogla pomoc valjda od silnih hormona koji su me prali nakon poroda 🔫 uredna trudnoca sto se tice bebe (ja sam patila od hiperemeze 🔫😂) i onda na kraju nakon prokidanja vodenjaka,gela i 15 sati onog odvratnog dripa zavrsim na carskom 😭 taj neki osjecaj nesposobnosti me prao..sto mi uopce nije ni bilo jasno jer nije bio problem u mojoj nesposobnosti,naravno… Kod mene konkretno velika beba koja se krivo namjestila, sama indukcija itd.sad nebitno za ovu pricu…
    i onda sam samu sebe nasamarala-ono, koji ti je k glupaco, hvala bogu sto je tako bilo jer da nije samo bog zna sto bi bilo… I od onda nemam taj problem jer upravo je taj carski rez nama bio spas u onoj situaciji!
    I takoder,imala sam onaj osjecaj da sam propustila prve minute svoje bebe,prvi plac, prvi kontakt i sve to jer sam imala opcu anesteziju,ali to me pralo tih dva sata budnosti koje sam cekala da mi donesu moju ljubav..dode sestra i pita me osjecam li se dobro i jesam li spremna za prvi kontakt koza na kozu- onak naravno!!!! I bio je vjerojatno jednako caroban 💕💕💕💕 kao i da sam ga imala u boksu… Stisnula mi se na prsima pod vrat,a ja sam plakala od srece…eto, toliko o tome povezivanju…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.