Adaptirano mlijeko

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ima oko 6.3kg dobro napreduje.

    Mommy of 👦

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    napolitanka55

    Ima oko 6.3kg dobro napreduje.


    Prema formuli trebao bi papti oko 900ml, što ako jede svaka 4h po 150ml i ima. Možda uskoro poveća volumen. MI bi po tabeli trebali jesti 230ml, ali 200 mu je i dovoljno i nema potrebe da povećavamo. 
    Sretno! :) 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Koja adaptirana koristite? Ima li koja iskustvo s Hippom? Moje najstarije dijete je bilo na Aptamilu, drugo je iskljucivo dojeno, a trecem bih kombinirala pa me zanimaju iskustva. Zapravo se dvoumim izmedu Aptamila i Hippa pa je zanimaju iskustva (znam da to o bebi isto ovisi i tome sto ce njoj odgovarati)

    [lilypie.com]

  • Avatar Napolitankica🍪

    Napolitankica🍪

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    justme123

    Koja adaptirana koristite? Ima li koja iskustvo s Hippom? Moje najstarije dijete je bilo na Aptamilu, drugo je iskljucivo dojeno, a trecem bih kombinirala pa me zanimaju iskustva. Zapravo se dvoumim izmedu Aptamila i Hippa pa je zanimaju iskustva (znam da to o bebi isto ovisi i tome sto ce njoj odgovarati)


    Nan1. Hipp je radio nam tvrde stolice.

    Mommy of 👦

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Bok cure 
    Imam pitanje malac mi ima zastopan nosic i rekli su mi da mu dajem maksimalno cicu da ne dobije temperaturu, no ja mislim da nemam dovoljno mlijeka jer malac sisa i budi se nakon 1-1.30, sada mene zanima ako mu dam AD hoce li mu to pomoći u podizanju imuniteta isto ili? Jer nebih da je gladan, prije svakog hranjenja ja mu dam cicu pa onda bocicu

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Bok cure
    Imam pitanje malac mi ima zastopan nosic i rekli su mi da mu dajem maksimalno cicu da ne dobije temperaturu, no ja mislim da nemam dovoljno mlijeka jer malac sisa i budi se nakon 1-1.30, sada mene zanima ako mu dam AD hoce li mu to pomoći u podizanju imuniteta isto ili? Jer nebih da je gladan, prije svakog hranjenja ja mu dam cicu pa onda bocicu


    Od prije tako kombiniraš s ad-om ili bi sad zbog imuniteta? Mislim da mu je samo tvoje mlijeko bolje za imunitet, ako ga imaš. A ne znam zašto je problem da se budi svakih sat, sat i pol. Moj zna bit svakih pol sata na sisi, a zna i nakon 3, 4, 5 sati. Kako traži tako mu dam.
    I nadam se da će što prije proći nosić 🤞🤞

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Cokica

    Nas_bebac

    Bok cure
    Imam pitanje malac mi ima zastopan nosic i rekli su mi da mu dajem maksimalno cicu da ne dobije temperaturu, no ja mislim da nemam dovoljno mlijeka jer malac sisa i budi se nakon 1-1.30, sada mene zanima ako mu dam AD hoce li mu to pomoći u podizanju imuniteta isto ili? Jer nebih da je gladan, prije svakog hranjenja ja mu dam cicu pa onda bocicu

    Od prije tako kombiniraš s ad-om ili bi sad zbog imuniteta? Mislim da mu je samo tvoje mlijeko bolje za imunitet, ako ga imaš. A ne znam zašto je problem da se budi svakih sat, sat i pol. Moj zna bit svakih pol sata na sisi, a zna i nakon 3, 4, 5 sati. Kako traži tako mu dam.
    I nadam se da će što prije proći nosić 🤞🤞


    O prije mu kombiniram 🙂tako su ga naucili u bolnici pa je doma nastavio, doma sam se  birila sa cicanjem sada kao da je ulovio al jos se borimo

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Cure moj bebač je od bolnice na bebimilu jer nisam imala dovoljno mlijeka. Sad ima dva tjedna i ima jake grčeve. Pedojatricu smo zvali i kaže ako ne treba ne mjenjati hranu a ako mislimo da stvara grčeve onda promjeniti no nije nam rekla kako Dal se mjenja obrok po obrok ili odjednom? Savjetovala je biogaia kapi. Nema redovitu stolicu i mojeg mlijeka jako malo 30ml dnevno :-(
    Sto mi savjetujete ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ian1910

    Cure moj bebač je od bolnice na bebimilu jer nisam imala dovoljno mlijeka. Sad ima dva tjedna i ima jake grčeve. Pedojatricu smo zvali i kaže ako ne treba ne mjenjati hranu a ako mislimo da stvara grčeve onda promjeniti no nije nam rekla kako Dal se mjenja obrok po obrok ili odjednom? Savjetovala je biogaia kapi. Nema redovitu stolicu i mojeg mlijeka jako malo 30ml dnevno :-(
    Sto mi savjetujete ?


    Ako ćeš mijenjati ad onda mu promijeniš skroz,znači od jednom. Ima tih formula protiv grčeva puno,od Novalaca isto…a kaj se mlijeka tiče,neznam jesi se probala izdajati?par puta dnevno pa makar i u prazno da navučeš više..i bebicu čim više na sise stavljati

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Beba teško želi sisu. Ja svakim danom uspijem 10ml vise izdojiti.. ne znam jel to slučajnost Al eto.. ali to još nije dovoljno 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.