Aerokolike

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimi612

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ima li koja mama ciju su bebu mucile aerokolike ? Mi imamo cetiri mjeseca i stanje nam se jos nije popravilo:( beba jako slabo spava po danu a sada su i noci postale kriticne. Probali smo sve od espumisana, bio gaie, masaze, ja pijem caj od kima i komoraca ali nista ne pomaze. Iskustva :)

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Mimi612

    Ima li koja mama ciju su bebu mucile aerokolike ? Mi imamo cetiri mjeseca i stanje nam se jos nije popravilo:( beba jako slabo spava po danu a sada su i noci postale kriticne. Probali smo sve od espumisana, bio gaie, masaze, ja pijem caj od kima i komoraca ali nista ne pomaze. Iskustva :)


    Mimi612, vjerujem da su aerokolike isto sto i obicne kolike. Pokusaj dati bebici caj od kima i komoraca. Pretpostavljam da je bebac na cici. O tome ne znam nista jer smo mi na adaptiranom i nemamo grcice a 2 su nam mjeseca. Savjet je da eventualno nazoves Rode (kazu, ja ne znam da imaju super savjete) pa da te mozda upute kako popraviti bebin hvat dojke, mozda vuce i dosta zrakica. Stvarno nemam drugi savjet.. caj, hvat cice i kod presvlacenja a po potrebi i izmedju dignuti bebici nozice da joj olaksas pustanje vjetrova..

    Aymee

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Nikako bebi caj ako dojis. Pij ti caj od komoraca .Ka sam pila kombinaciju rooibos i komorac na litre 😂.. Probaj napraviti promjenu u rutini… Kako izgleda vas dan ? Ja sam imala problema kada je mali imao 2 mj.. Nisam stigla na wc kamoli jesti  Muz je dobio godisnji i sve se promijenilo . Meni je bio samo na sisi i rukama . On bi ga stavio u kolica i nunao to je napravilo cuda, kada bi htjela da spava isla bi u sobu legla kraj njega i dala bi mu sisati i uvijek bi spavao . Sada ce 7 mj opet tonemo u probleme 😂😂..  Moj savjet ti je da probas neke promjene uvesti  kad primjetis nervozu u setnju . Sada veće puno razumije i probaj ga animirati igrackama, zveckama, tkaninama itd  … Mi smo u zubicima pa kod nervoze tako pokusavam spasiti stvar . Ako dojis rode su za sve savjete … Sretno i neka brzo prođe 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.