Alergija na jaje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Dala sam bebi jaje, cijelo… Kajganu…star je 8.5 mj. Znam da sam prvo trebala žumanjak, ali eto ispalo je ovako. Nakon obroka dobio crvene fleke oko usta, ne jako, nestale nakon par minuta. Popodne osip po tijelu koji idući dan blijedi. Kakva su vaša iskustva, može li se alergija na jaja prerasti? U ponedjeljak idemo kod pedijatra, ali zanima me vaše mišljenje

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Prrma strucnim clancima, te najranije alergije najcesce produ do 3.god djeteta. Iako nije pravilo.
    Napravite pauzu mj dana pa probajte opet. Najbolje da prvo protrljate bjelanjak djetetu oko usta, bez da ga pojede pa ako se nista ne pojavi neka malo pojede i pratite situaciju..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Little G, sta kaze pedijatar?? Ja sam dns malom namazala bjelanjak na vrat i u roku par minuta se pojavila crvena fleka s bijelim plikovima. Tek za dva mjeseca idemo kod pedijatra pa me zanima jeste li saznali kakve to posljedice ima na mo-pa-ru cjepivo koje ide s godinu dana, ukoliko se cijepite?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Bili kod pedijatra, kaže malo sačekati… Nekih mjesec dana, pa probati opet. Ne mora biti definitivno da je alergija koja će potrajati. Dala sam mu prije par dana štrudle sa sirom malo u kojoj ima jedno jaje, nije bilo reakcije. Za nekih tjedan dana ću probati ponovno jaje uvesti ali prvo žumanjak. Za Mo-Pa-Ru nije još ništa rekla. Iako sam čula da se može dati odvojeno cjepivo… Za sve osim parotitis

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    LlamaFace ti si bila na ljetnim 2017…dođeš nam na FB? I ti si iz Os ako se sjećam dobro 

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Jesam, jako mi fali grupa ali nemam fejs.ako ga budem ikad napravila ulovit cu koju od vas negdje da me prikopcate 😁 tnx za informaciju, i ja sam procitala da se moze pojedinacno samo sto sam uvijek skepticna oko toga sto je praksa kod nas.moj papa zumanjak od nepunih 9 mjeseci, a probat cu mu onda za kojih dva tjedna opet s bjelanjkom kontakt iako sam se konzultirala s pedijatricom i ici cemo vadit krv za alergo test. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Kod koje ste ped

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Jasna Sarka u dz donji grad, radila je u bolnici taman kad mi se bebo lijecio od e.coli prije cca 8 mjeseci, i onda je dosla u dom zdravlja umjesto nase dotadasnje pedijatrice.pitas zato sto nas salje na testiranje?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Ne, ne čisto informativno… Za sada sam zadovoljna svojom… 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.