Alkohol i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja sam za Uskrs saznala da sam trudna.. nisam se baš opijala ali popit sam znala, kada sam sumnjala a nisam bila sigurna također sam u skroz malim količinama znala nešto popit, od kad sam napravila test i saznala da sam trudna, odmah sam se ostavila cigareta i alkohola iako me nekad uhvatila želja, pa sam tako tu i tamo znala popit čašu pive ili lovranskog, i jedno par puta sam od špgorice uzela pola cigarete ali za to me hvatala baš grižnja savjesti, sada sam na pola trudnoće  sve mi manje paše popit čašu pive tako da se ni ne sjećam kad sam zadnji put. Mislim da sve mi unosimo više štetnih tvari u hrani nego što ih ima u časi pive ali eto..

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Zakljucak: vina i pive na stol i nakon toga ostanes trudna!   Sve smo cugale i onda paf! Hahahah

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ne sviđa mi se nimalo pomisao alkohola u trudnoći iz razloga što ne znaju koja količin šteti bebi. Piše da ako se mama ,,zamanta,, da je beba u stanju teškog pijanstva a ja sam zamantana od čaše pive tako da…

  • pup23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Čitajući komentare, možda je pitanje glupo, ali je li u trudnoći sigurno jesti meso pirjano na vinu, odnosno stavljate li vino u hranu za onaj šmek koji vino daje?

  • smile123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Da, jer kuhanjem alkohol ispari.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.