AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Tratinčiceeee❤️❤️❤️❤️❤️hvala ti, to želim i sebi, samo neka ih bude🥰🥰🍀jako me raznježila vaša slikica- prekrasnoo, samo uživajte🥰❤️🥰❤️🥰❤️kako si ti osim što nemaš vremena🤣🤣jel rana dobro zarasta?
    Srculence hvala ti ❤️❤️❤️❤️i ja sam jako uzbuđena i sretna, baš leti vrijeme, za par dana krećemo u Prag🥰🥰🥰🥰ajmeee, pa nisi nam se pohvalila da nosiš curicu, Pronatal samo curice radi🤣🩷🩷🩷🩷🩷preslatko🥰drago mi je da je pregled super prošao i da je sve u redu. Odlično da si i ti super i da uživaš u lupkanju, samo šalji trudničku prašinu, trebat će nam☺️☺️☺️uživajte❤️♥️❤️♥️❤️🥰😘
    …..
    Da vam napišem napokon što se danas izdogađalo. Danas su me blijedo gledale kad sam ušla, dr. me pitala zašto sam došla danas već, ja rekoh, pa sestra mi je rekla da dođem ako mi 6.,7. ili 8. dan pada na vikend🤣🤣🤣 uglavnom danas sam shvatila da sam skroz zbunjena i da sam sve krivo izračunala. Umjesto 6. dan ciklusa, računala sam da 6. dan pikanja uključujem Orgalutran 😁🤣🤣znači totalna sam zbunjoza, kad mi je dr. rekla da danas krećem sa Orgalutranom, oblio me znoj 🤣još ja njoj tvrdim, ma neee, pa sutra mi je 6. dan pikanja, a ona govori 6. dan ciklusa ti je danas i danas ga uključuješ🫣 ja sam ponijela samo Gonal, misleći da mi danas još ne treba Orgalutran. Onda sam trčala doma, a kako je muž spavao, nisam ga htjela šokirati, pa sam danas odradila sama pikanje. Smijeh. Shvatila sam i da sam Jeleni javila krivi datum prvog UZV, jer sam mislila da će to biti 14.05., u biti je 13.05., a ona nam je već rezervirala smještaj od 15.05. jer je dogovor bio da dolazimo dan nakon prvog UZV. Slala sam mail odmah, javila mi se Andrijana, Jelena je na GO. Rekla je da se čujemo nakon UZV. Nadam se da ćemo moći krenuti 15.05., a ne 14. jer muž još radi taj dan. Uglavnom, veselo. Sorry na dugom postu ali morala sam podijeliti s vama🫣🫣🫣
    Ljubim vas sve♥️❤️♥️❤️🥰🥰🥰

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️
    16.05.asp.14 folikula-13🥚(10xMII, 3xGV), od 10🥚-8 oplođenih🍀♥️21.05.➡️transfer🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Curke, primila sam ovitrelle 27.4., da li je moguce da je jos u tijelu?

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Lola koliko sam čitala izađe iz tijela za 8-10 dana, a max.je 14 dana. Znači po tome najkasnije sutra. Zašto pitaš? Planiraš raditi testić ili si već pišnula😍😃🍀🥰🤞🏻

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️
    16.05.asp.14 folikula-13🥚(10xMII, 3xGV), od 10🥚-8 oplođenih🍀♥️21.05.➡️transfer🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    uh , napravila sam mozda glupost, maloprije napravila testic i pozitivan je pa sam vam odma isla pisati .. :/ miskim da s obzirom na moju kilazu povecanu bi vec trebao biti vani ali opet ko zna 🫣🫣🫣

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Jaooo, Lolooo!! Ispred mene čaša vina. Odmah sam nazdravila. Ti nemoj!  😂 ❤️ Nisi napravila glupost. Napravila si što si osjećala. Ali dalje se prvavim da ništa nije bilo i čekam betu. 
    Bebolina, prije i nakon aspiracije si s drugima, a sam postupak se odvija u oper. sali koja se spojena s tom sobom za pripremu/odmor nakon. Meni je isto gin. dala D1 za Petrovu, ali nisam tamo radila folikulometriju jer oni to obavljaju samo rano ujutro i trebala bih uzeti bolovanje za svaki od tih dana, pa sam išla privatno jer se s njima može dog za neki termin koji nije baš u 7 ujutro. Tad je to bilo 200-300 kn za sve dolaske na uzv koje trebaš. 

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Lolaaaaa 😍😍😍😍😍 jako mi je drago, hoćeš pratiti kako tamni? Daj nam slikicuuuu🥰🥰🥰samo pozitivno dalje, sretno od ❤️ draga moja, jedva čekam da tvoja beta rasturi❤️❤️❤️🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀✨✨✨✨
    Cure gdje ste vi bile smještene? Stvarno se ne mogu prisjetiti. Nama je Jelena rezervirala smještaj na klinici. Jel bila koja? Kako je? Imamo li Wi-Fi tamo i kakav je signal? To je u dvorištu klinike? Zna li koja do kad je check in?

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️
    16.05.asp.14 folikula-13🥚(10xMII, 3xGV), od 10🥚-8 oplođenih🍀♥️21.05.➡️transfer🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Leona89

    Lolaaaaa 😍😍😍😍😍 jako mi je drago, hoćeš pratiti kako tamni? Daj nam slikicuuuu🥰🥰🥰samo pozitivno dalje, sretno od ❤️ draga moja, jedva čekam da tvoja beta rasturi❤️❤️❤️🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀✨✨✨✨
    Cure gdje ste vi bile smještene? Stvarno se ne mogu prisjetiti. Nama je Jelena rezervirala smještaj na klinici. Jel bila koja? Kako je? Imamo li Wi-Fi tamo i kakav je signal? To je u dvorištu klinike? Zna li koja do kad je check in?


    Hvala drage curke.. ja se bas bojim da je od ovitrella evo od sinoc bas nisam ni spavala ni nista. Jer ovaj put su mi bolovi jaci nego pms krenuli odmah 1dnt i nastavili se, ledja onako bocno me bole isto, cicke, povracala sam jucer i prekjucer pa evo ne znam, daj Boze da je to to 🫶🏻❣️ hocu popiskit cu jos vjerojatno sutra i dalje.. ne znam ne mogu naci sliku da stavim
    Mi smo bili sad na klinici, ok je smjetaj za te novce, dorucak imate isto :) i predivna je priroda okolo.. mogu ti natipkati tocno gdje mozete brzo pjeske doci do ceste, megica, lidla, kauflanda  ako vas zanima :)

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Lolaa, daj nam sliku testa, pa znaš da jedva čekamo vidjeti tvoj pozitivan testić 🤩🤩🤩
    Držim najveće fige da je sada to tooo!!!
    Ova grupa će se znati trudnice i mame😁😁

    Smještaj u klinici po meni skroz ok, imate sve, svoj mir. U dvorištu je klinike. U hodniku imate aparat za kavu, vaše, pribor za jesti…
    Doručak je skroz ok, za svakog po nešto. Uvijek na raspolaganju kava/čaj. Ručnike dobijete za kupanje. Naručiti si možete u svako doba dana hranu/piće na tu adresu, ako ne radi kafić dolje.

    Ja sam vam ok. Naravno, hormoni luduju, ali muž dobro izdržava 🤣
    Rez mi je baš lijep, stvarno su dobro napravili, još uvijek me dosta boli, pogotovo na micanje, ali mislim da je to zato što u bolnici nisam dobila nikakvu pomoć i tada kad sam najviše trebala odmoriti ranu, ja sam 0/24 bila s bebom… No dobro, sve je super uglavnom, muž je kod kuće još 10 ak dana pa je lakse😃😊

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Stavila bi ja testic al vrtim evo stranice i ne mogu link naci nikako 😂😂

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Lola1

    Stavila bi ja testic al vrtim evo stranice i ne mogu link naci nikako 😂😂


    Evoooogaaa😁😁🤩
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.