Bazalna temperatura i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla

    Zvjezdica kad ne očekuješ M?
    Čini mi se da se pratimo…
    Meni tek jutros fertility friend označio kad je bila O i tek jutros konkretno porasla temp. Nešto se ne nadam ovaj mj al me ipak kopka neki ludi osjećaj da bi moglo biti


    Hej Mallla!Meni je navodno ovulacija po lh trakama bila oko11.3.Ocekujem mengu oko23 ili24.3.
    Ja sam ti prije par godina uradila test 4dana prije i to u 11h i bio je pozitivan odmah.neki jeftin test.inace nemam kratke cikluse.jel ti imas kakve simptome?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I ja sam u prvoj trudnoći imala poz. Test 5 dana prije 😆
    Moji su ciklusi u prosjeku 31 dan. 
    Uvijek ja imam simptoma zato im i ne virujem 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Jaoj i ja isto…ovih par mjeseci sam imala sve moguce simptome kao toboze “trudnoce”tako da sam sad mrtva hladna 
    A jos nista ni ne osjecam iskreno.nit previse osluskujem.prije par godina su me jace boljele grudi kao u pms u i to je sve ceg se sjecam.javi mi obavezno rezultat testa i naravno zelim ti veliki+

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nemaš pojma kako me vuče da ga već napravim… A nekad napravim samo da u miru čekam M. Sas su mi grudi osjetljive, povremeno žicaju što mi se događalo samo tijekom dojenja. U prvoj T su bile teške i mekane na početku 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Jel se moze znati koliko dugo radite vec na tome i koliko imas godina?Dali postoje neki problemi zdravsveni ili je kod vas sve ok?Ja sam sad 37 za mjesec dana.Jedno vrijeme sam uopce izgubila simptom bolnih grudi u pms  u a strahovito me bolio danima stomak prije m.Kao da mi se sve poremetilo.pocela sa vrkutom i dosta mi pomoglo.pokusala sam piti i marulju ali stvarno nemogu jer me i zeludac boli od nje.imam septum maternice ali sam uredno ostala u drugom stanju prije 6godina.I retroverziju maternice ali mi gin kaze da to nije prepreka.trenutno pijem i folnu400.
    Neznam sto da mislim.sad je pola godine i nista…

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Obzirom da nam je za 1T trebalo 10mj praćenja i ciljanja pazili smo se prvu godinu prekinutim snošajem, onda smo samo izbjegavali plodne dane. U 9om mj smo prestali i to paziti, a sad od 1mj ciljamo nakon što smo imali iznenadnu biokemijsku. Tako da ja računam pokušaje od 1og mj. 
    Zdravstveno sve ok kod nas, a ove godine punim 30!
    Zapravo žurbe kod nas nema ali kad je želja tu onda ništa drugo nije važno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Ja sam se dugo dvoumila za drugo dijete i tako su prosle godine ali nitko ne moze utjecat na to kad ce biti dijete vec kad se osjetis spremnim.mada smo kao probali prije 3 godine par mjeseci i opet se nista nije desilo.Eto upravo brojim jos 7dana do menstruacije.nemam nikakve simptome cak me ni grudi ne bole pa sam zato skepticna skroz.Istina da sam jucer cecse isla na wc i nocas dva puta ali to mi nije nikakav pokazatelj.Ma znaci simptomi  su nula.Neznam dali sta vrkuta utjece na to ako je u pitanju trudnica ali mogu malo prosurfati po netu cisto da vidim.hoces li raditi uranjeni test

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Vrkuta koliko znam ublažava pms simptome, možda zato nema baš nekih simptoma…ma nisam se mogla suzdržat i napravila naravno 0 bodova al neznam šta očekujem 6dpo kad implatacija još nije mogla ni bit… Idući pokušaj 20og pa ako ako

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    E sad neces vjerovat sta cu ti reci jer ja sam napravila isto to sto i ti
    Mislim koji djavo me tjera ali eto kad sam ja pametna.otisla sva bitna i pokupovala one testove u mulleru pa kao da krenem sa testom a trebam dobit tek za 7 dana.i jos me sad popodne pocne nesto muklo u trbuhu vrtiti ko da cu dobiti.O boze ako je ovo jos jedan ciklus mucenja do menge pod tabletama onda je rano poceo.Malo sam se skenjala…
    Iskreno…

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Nije dugo pms krenuo bas ovako rano.jos se i vrkutom nalivam.u ovom momentu sve manje imam nade da ce biti plus.Javljaj mi ako opet napravis test!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.