Beba i caj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sabinaa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozz dali je neka od vas davala neki caj novorodjencetu

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Moja nije htjela prvih par mjeseci ni vodu ni caj!Onaj od komoraca….Nisam ni forsirala!Sa nekih 5-6 je pocela piti prije spavanja uglavnom!Popije cca 3-4 deci dnevno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ako je beba iskljucivo dojena ne treba joj nikakva tekucina i nikakvi cajevi do uvodjenja dohrane. 

  • Joan

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Dala sam čaj od komorača kad je imao skoro tri mjeseca zbog mogućih grčića. Pedijatrica je odobrila kamilicu i komorač iako nije potrebno ništa davati ukoliko je dijete dojeno.

  • sabinaa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Muci ga stomacic oa zbog toga sam mislila da mu dam caj 

  • Joan

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Sabina Softić

    Muci ga stomacic oa zbog toga sam mislila da mu dam caj


    Nama je pomogao komorač pa možeš probati. Postoji i onaj espumisan baby koji je ok iako ja nisam za te lijekove.

  • Aria

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Moj pije caja ponekad od rodenja,cak smo i u bolnici dok bili kad se rodio dobivali bocicu caja. Dajem mu komorac ili kamilicu. 

  • Aria

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    A za grcice su dobre tiba kapi. One su na biljnoj bazi. Moj nije imao puno problema sa grcicima,al kad je imao nekad znala sam mu dati te kapi. Cak mi se cinilo kao da odma djeluju. Jel se brzo smiri. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ako je beba dojena caj mu moze samo skodit, jer ispire zastitni sloj koje majcino mlijeko stvara na povrsini crijeva. Radje ti probaj piti caj od komoraca kojeg ce beba dobit preko mlijeka. Mi smo po preporuci patronazne uveli jedino probiotik. 
    Espumisam je za bebe koje su pune zraka jer veze na sebe te mjehurice i beba se lakse rijesi. 
    Al sve to ti je od male koristi, ako ce beba imat grceve imat ce ih unatoc kapima, cajevima i svim drugim stvarima. 
    Puno nosanja, puno mazenja i puno strpljenja je jedini recept. Bebina crijeva su nezrela i treba im jos neko vrijeme da sazriju. 

  • nova62

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Great articles are interesting and informative.

    คาสิโนออนไลน์ [bbet88.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.