Beba i kućni ljubimci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Ma mačke su dobile takvu reputaciju zbog toksoplazmoze koju većina ljudi zapravo dobije od nekud drugdje (suhomesnati proizvodi npr) a ne od mačke. A toksoplazmoza je opasna za trudnice, ja sam se testirala i imam je i preboljela sam ju dok je moja kućna mačka što je najsmješnije vjerojatno ni nema jer ne izlazi van i nema je gdje pokupit. Dlaka je opasna ako su na njoj ličinke buha, glista, trakavice…ako imaš isključivo kućnu mačku kao ja koja je očišćena od svih živih nametnika nema neke opasnosti. Prije će pas koji ide u šetnju to pokupiti nego moja mačka na kauču. Malo higijene i sve bude ok!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tenchy

    Tenchy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mi imamo dva psa i patuljastog kunića  Pazimo da je sve čisto. I mališa uživa s njima i oni s njim. 

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Ne znam… imamo mačka koji je sada počeo izlaziti., Beba ima 4 mjeseca za sada je sve ok. Živimo u stanu 80 kvadrata. Al te dlake su katastrofa, ja ne znam kako ćemo kada ona krene puzati po podu, kada bude htjela dohvatiti sve, teško…. I još kad kažu usisavaj, ma koda je lako svaki dan usisavati za mačkom.

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Neka oni dođu svaki dan pa usisavaju…. najači su mi na riječima, a djela čista nula.

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Slušajte svoju inuiciju, samo vi znate najbolje.

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    mene moje mačke živciraju jer moraju spavati svugdje gdje se mali igra a po noći skoče na krevet i predu …. pizde mačje…probudim se a mačor se zavaljao malom pod noge grije ga i prede katastrofa a bebač se ne budi i on je pizdek kada zatvorim vrata to ga probudi a mačka koja prede ko traktor ne

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Mi isto imamo problena s mačkom od kada je došla beba…mački je jedini interes u životu postao ulaziti u sobu od bebe…dugodlaka je i stvarno joj ispadaju dlake i kako kaže ana bome se ima tu što za čistiti. Ne znam kako će to završiti jer smo već na rubu živaca. Mala mi taman zaspi i onda mačka krene lupati i mijaukati dok je ne probudi a ja poludim… Nadam se da će s vremenom biti bolje i mačka se malo unormaliti

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sonja8

    Sonja8

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Mi imamo 4 mačke…sve su one ogromne maze i jako su nam privržene! Vole boraviti u dvorištu, ali i s nama u kući… Uskoro se selimo pa će se i mace privikavati na novu sredinu. Malo smo zabrinuti kako ce nam se mace priviknuti, ali pozivitno je to sto cemo ih odmah učiti novim pravilima jer beba dolazi za 5 mjeseci. 
    P.s.tamo gdje se selimo imamo i 2 psa (ali na svu sreću, jako vole mačke)
    Bit će to luda kuća 

    [lilypie.com]

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Nas macak je nama izgrebao cijeli stan. Novu fotelju od skaja, stolice od skaja i krevet od skaja. Stolice i krevet smo tapecirali ponovo, al kauc je dno dna. Sada od kada ga pustamo vanka vise ne grebe… I kada nam je beba stigla u kucu on se odma smirio, vise nije radio probleme i nije trcao po stanu kao prije. Meni su za sada najveci problem dlake… stvarno ne znam sta napraviti. Svugdje su…Drag mi je, ali ne mogu biti rob svakodnevnom ciscenju, i ovako imam malo slobodnog vremena.

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Cure, a da počnete svaki dan češljati mačke pa ćete na taj način barem reducirati broj dlaka?

    Ja i dalje samo teoretiziram jer moja beba još nije stigla…ali isto se ovih dana sa tim dlakama gnajvim (valjda ih sad više opažam nego ranije). Moja se baš ne voli češljati iako već dugo radimo na tome da zavoli (pozitivne asocijacije tj.slastice dok je češljam), ali sam sada odlučila svako jutro prije njenog doručka obavezno je počešljati ili običnim češljićem ili furminatorom. Jer jednostavno ne vidim više kako se drugačije efikasno riješiti tih dlaka.  Usisam ja svaki dan i nije mi to teško jer je stan malen, ali dlaka i dalje bude. 
    Javim vam koliko sam uspješna ili neuspješna. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.