Beba spava cijelu noć

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kika1310

    Kika1310

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, be znam dal negdje ima ova tema vec(ja nisam nasla). Imam bebicu 7tj ce biti sutra. Preko dana jako tesko spava, rijetko koji dan odspava kojih 2-3 sata u komadu, sve nesto isprekidano. Navecer mi zaspe oko 22h i do 6se uopce ne budi. Na kraju ju uzmem i stavim na sisu bar malo i ona opet nastavi spavat. Zanima jel normalno da toliko spava po noci,dok prek dana ne spava nista? I dal ima jos tko takvu bebicu (s takvim ritmom)? Hvala ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Kika,mogu samo reci da imas srece sto ti beba tako spava Moja djeca nisu nikada tako lijepo spavali po noci,ali poznajem nekoliko ljudi kojima bebe spavali cijelu noc od rodenja.To je stvarno rijetkost,zato uzivajSpavanje po danu ce se sa vremenom izregulirati,tako da nista ne brini,sve je to normalno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Kika1310

    Kika1310

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    ilani

    Kika,mogu samo reci da imas srece sto ti beba tako spava Moja djeca nisu nikada tako lijepo spavali po noci,ali poznajem nekoliko ljudi kojima bebe spavali cijelu noc od rodenja.To je stvarno rijetkost,zato uzivajSpavanje po danu ce se sa vremenom izregulirati,tako da nista ne brini,sve je to normalno.


    A dobro onda hehe..ja se zabrinula, stalno brinem brigu haha
    A sto se tice hranjenja kakvi ste? Moja bi na sisu svako malo prek dana..al koda se nikad ne najede kak treba pa joj znam ad dat nekad.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Prva tri mjeseca cinilo mi se da mi je cica non stop vani i da se beba ne odljepljuje od mene.Bilo je trenutaka da sam htjela vristati,no proslo i to.Oni tako cesto cicaju ne zato jer su gladni vec zato jer zele blizinu majke. Moja je usto bila i nedonosce pa se nije mogla najesti normalno jer nije imala snage za vuci. Mislim da nije potrebno davati ad ako mislis da imas dovoljno mlijeka,ali to je tvoja odluka.Ako ti se cini da bude zadovoljnija nakon ad onda je ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar Kika1310

    Kika1310

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pa da imam mljeka, al nekad imam osjecaj daju moje mlijeko uopce ne zasiti. Nemam iskustva s bebicom, sve mi novo pa mi svasta pada na pamet. Al utjesili ste me malo hehe 
    A i kazu da su ta prva tri mj najteza hehe

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Sve sto je Ilani napisala istina je , prva 3mj visila stalno na ciki i to je dobro i normalno a to sto to spava po noći je jos bolje i uživaj . Inače majčino mlijeko se brže razgradi od AD pa zato ti se čini da je sitija od njega … ako lijepo napreduje nemaš se sto sekirat 😀

  • Avatar Kika1310

    Kika1310

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    TPol

    Sve sto je Ilani napisala istina je , prva 3mj visila stalno na ciki i to je dobro i normalno a to sto to spava po noći je jos bolje i uživaj . Inače majčino mlijeko se brže razgradi od AD pa zato ti se čini da je sitija od njega … ako lijepo napreduje nemaš se sto sekirat 😀


    Evo u sri nam je kontrola pa cemo vidit kilazu..iskreno toliko sam s njom da i ne primjecujem neku razliku al kaze baka njena da se zbucala hehe
    Eto sad mi spava na ramenu hehe to joj je najslade..tak mi se uspava ja ju prebacim gotovo plac i oce ciku tak da mislim si mozda stvarno sam trazi puno paznje. Primjetila sam da kad sam s njom i kad pricamo da je onda najsretnija hehe

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Moj do 5 mj spavao isto kao tvoja, 22-6 i super napredovao. Isto preko dana stalno jeo i spavao svaka 2 h po pola sata. Od 5.mj se poceo buditi po noci i sad sa 16 mj se jos budi nekad 5 puta, nekad ni jednom. Prestala sam i dojiti u nadi da pocne spavati, sto je malo pomoglo. Ajd, spali smo s 5 budenja, na 1. Ako imas mlijeka, daj joj sisu. Puno zdravije i kvalitetnije za nju. Sretno.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kika1310

    Kika1310

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Moj do 5 mj spavao isto kao tvoja, 22-6 i super napredovao. Isto preko dana stalno jeo i spavao svaka 2 h po pola sata. Od 5.mj se poceo buditi po noci i sad sa 16 mj se jos budi nekad 5 puta, nekad ni jednom. Prestala sam i dojiti u nadi da pocne spavati, sto je malo pomoglo. Ajd, spali smo s 5 budenja, na 1. Ako imas mlijeka, daj joj sisu. Puno zdravije i kvalitetnije za nju. Sretno.

    A hvala:) ma na sisi je ona i kad se probudi ujutro i preko dana najvise je na sisi al nekad stvarno imam osjecaj da me “izmuzla” skroz haha ..a bocicu joj dajem kad me trazi jest a znam da me isisala posteno.(nije svaki dan) i iskreno se nadam da necemo imat ta budenja pa grozno..umjesto da produzi spavanje kak je veci on tebi kontra jooj. Eto nadam se da ce i to brzo proc, kad skuzi da nema vise cike po noci.

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nije se on budio zbog sise. Uopce ne zali za dojenjem, nit me trazi. Ne trazi sad a nije ni prije. Poslije 7 dana nedojenja, dala sam mu da malo povuce i nije htio. Povukao par puta i pustio. On zeli spavati uz mene. Kad skuzi da nisam uz njega onda se probudi.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.