Bol u trbuhu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dora997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Potdrav, 
    Sada sam u 16. tjednu trudnoće i boli me na desnoj strani (kod jajnika) svaki dan, kao pred mjesecnicu. Bolovi znaju nekada biti i intezivniji, kao da me netko upikao (probadajuce). Idem sljedeci tjedan na pregled i svakako cu pitati jos ginekologicuy, ali zanima me jeste li i Vi dozivjele takve bolove?
    Inace imam 20 godina, sa bebom je sve u redu, ovo mi je prva trudnoca. Na prvom pregledu mi je ginekologica rekla da su takvi bolovi normalna pojava, ali ovo traje cijelo vrijeme, lagano se brinem.

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    ne brini, sve se širi, namješta, to bi trebalo biti normalno, nemoj se uznemiravati, a nadam se da će ti ovo isto reći i doktorica. sretno!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Dora997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Gitta, hvala ti na odgovoru. I hvala. :)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dora, svi smo imali te bolove… S vremenom se smanjuju… I mene je bilo strah kao i tebe jer je i meni ovo prva trudnoća… Svakako pitaj ginekologicu! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dora997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    barbs

    Dora, svi smo imali te bolove… S vremenom se smanjuju… I mene je bilo strah kao i tebe jer je i meni ovo prva trudnoća… Svakako pitaj ginekologicu!

    Barbs, hvala i tebi. Lakse mi je sada, lijepo od Vas ^_^
    Hocu, pitati cu. :)

  • lea.jelic622@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lp..dijete mi ima mjesec dana…imamo problem ja mislim da mu se javljaju grčevi jer se napinje stisce rukice i pocrveni u lice..htjela bi pitati kako pomoci..sta da uradim..bila bi vam jako zahvalna jer ga nemogu vise gledat tako kako se muči..hvala

  • Dora997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, eto mene, imam pitanje opet. 
    Ginekologica mi se ne javlja, a ne mislim da bih trebala na hitnu, ali kako stvari idu možda ću i otići.
    Trudnoća je uredna, nemam nikakvih poteškoća, u 22. tjednu sam i beba zdrava i raste. Jučer sam imala odnos s partnerom, sve normalno kao i do sada. nakon odnosa sam primijetila lagano lagano roza boju na gaćicama, nešto kao iscjedak lagano obojen krvi. Boljelo me ranije tijekom dana na desnoj strani kod jajnika, ali ništa zabrinjavajuće. Vise kao lagano zatezanje, bol je trajala jako jako kratko. Ista bol se ponovila nekoliko minuta nakon odnosa.
    Kao što rekoh, ginekologica mi se ne javlja, pa ne znam koga da upitam.
    Mislite li Vi da bih se trebala zabrinuti? Nekako si mislim da bi me boljelo ipak da je nešto ozbiljno, a opet misliti je ništa ne znati. 
    Jeste li Imale slična iskustva? 
    Hvala na svakom odgovoru, svaki savjet je dobro došao.
    :)

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Mene je do sad 3x boljelo sa desne strane dolje. Trudnoca uredna. Sve je ok. I danas me opet presjeklo. Kad legnem ok je, stane. Al mi gin prepisala utrogestan. 2x dnevno.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dora997

    Pozdrav, eto mene, imam pitanje opet.
    Ginekologica mi se ne javlja, a ne mislim da bih trebala na hitnu, ali kako stvari idu možda ću i otići.
    Trudnoća je uredna, nemam nikakvih poteškoća, u 22. tjednu sam i beba zdrava i raste. Jučer sam imala odnos s partnerom, sve normalno kao i do sada. nakon odnosa sam primijetila lagano lagano roza boju na gaćicama, nešto kao iscjedak lagano obojen krvi. Boljelo me ranije tijekom dana na desnoj strani kod jajnika, ali ništa zabrinjavajuće. Vise kao lagano zatezanje, bol je trajala jako jako kratko. Ista bol se ponovila nekoliko minuta nakon odnosa.
    Kao što rekoh, ginekologica mi se ne javlja, pa ne znam koga da upitam.
    Mislite li Vi da bih se trebala zabrinuti? Nekako si mislim da bi me boljelo ipak da je nešto ozbiljno, a opet misliti je ništa ne znati.
    Jeste li Imale slična iskustva?
    Hvala na svakom odgovoru, svaki savjet je dobro došao.
    :)


    Ja se ne bi zezala u vezi iscjetka.. bolje otic pa makar nije nista.


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dora, idi direktno doktorici, ako ne na hitnu! Nije za zezati se. 
    Ja sam jednom imala bol u desnom jajniku do sada, ali to jer sam se preforsirala. Od onda jako pazim što radim i što dižem.
    Ako si krvarila nakon odnosa vjerojatno ćeš ga morati izbjegavati (tako je mene prva ginekologica upozorila na potvrđivanju trudnoće, ako ima krvi nakon odnosa da ga izbjegavamo. Srećom, nisam imala!)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.