Bolovi u jajnicima i donjem dijelu leđa

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Drage ženske,
    imam problem da me nakon ovulacije bole jajnici i donji dio leđa (ona bol kao da ću dobiti) i tako sve do vještice (tako svaki mjesec). Zaboravih napisati da radimo na drugom djetetu 2 godine :(. Da li netko ima takav problem?

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)) Jesi li radila urinokulturu?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    radila sam sve pretrage u zadnjih godinu dana, sve je ok.

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Imala sam ureaplazmu koju sam riješila prošli mjesec, mislila sam da je radi nje ali ipak nije :(

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    A joj :( Meni ti se samo slazu upale na upalu. Kako koja prode tako druga dode. Esherihija mi se nakon operacije pojavila I od tad mucim muku s upalama. Je li ti bude kakav iscjedak uz te bolove ili jedino bolove imas?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Iscjedak je normalan, malo proziran, žučkas ali nema ga puno. Prvo sam mislila da se primilo da je implementacija ali ne svaki mjesec isto, već sam luda od toga, sve ok a nejde :(

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bolovi nisu konstantni, par puta na dan.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    UZV jajnika isto uredan? Ja sam luda vec s tim bolovima. Toliko simptoma je istih za potpuno drugacije stvari.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Radila sam UZV prije godinu dana i sve je ok. Istina, jedan simptom za sto stvari. Idem sad u 11 u Petrovu na humanu reprodukciju  sa nalazima pa ćemo vidjeti kaj veli doktoric. Koja je daljnja procedura, imam curici ali žarko želim još jedno dijete.

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    koliko ti imaš dječice?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.