Čišćenje hematoma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene,majke,kraljice!
    Ja sam prosli tjedan zavrsila na hitnoj. Trudna 12 tjedana, taman bila malo odahnula i kad ono izljev.
    Uglavnom, beba je bila dobro, samo su mi našli hematom oko 2 cm.
    Prvotno krvarenje je prestalo drugi dan, al sada mi se opet pojavilo smeđe, osjetila sam u noći da je nešto se prolilo iz mene.
    Sad mi već dva dana ide smeđi iscjedak.
    Nisam išla ginekologu jer sam bila u pon i stalno idem i već sam se svima popela na vrh glave.
    Niš me ne boli,malo pika.
    Jel moguće da se to cijedi taj hematom i cisti?

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Imala sam hematom na početku trudnoće, mislim da se pojavio oko 10-tog tjedna. To smeđe krvarenje ti je od hematoma koji se čisti tako da se ja na tvom mjestu ne bi brinula, bitno da je s bebom sve ok. Da je nešto gore, osjetila bi bolove i grčeve.
    Svakako odi provjeriti da li se maknuo nakon nekog vremena i do tada miruj, probaj što više ležati na boku dok se ne makne, nemoj se puno saginjati i dizati nešto, što više odmora.
    Nadam se da su ti dali neke progesteronske tablete za očuvanje trudnoće, obično daju utrogestan ili duphaston…
    Ne znam da li su ti rekli ali je moguće da ti se ponovi krvarenje, ne mora značiti da hoće, ali moj savjet je da miruješ dok ti god ginekolog ne kaže da ga nema. Meni se smirilo nakon prvog krvarenja i onda se krvarenje ponovilo još 2 puta 
    Bila sam luda više od krvarenja i tog iscjetka koji je dosta dugo trajao nakon svega, mirovala sam oko mjesec i pol. Drugi put su mi čak ugrušci ispadali iz mene a s bebom opet sve ok i evo nas na kraju trudnoće 
    Iskreno, ne govorim ti ovo da te uplašim nego da se pripremiš na ono što bi moglo biti, a možda i neće. Kod mene nije bilo bolova srećom, al opet sam se pošteno iznervirala. Stalno provjeravanje uloška, baš stvori stres. Al sve prođe uz mirovanje, samo se pazi i sretno 

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    I ja sam imala u osmom tjednu na cesti sam prokrvarila uzas al beba je bila ok a nakon dva dana na utz gonekolog nasao novi hematom ja sam mirovala do 12 tjedna i sve je bilo ok jedino sam imala traume stalno sam provjeravala ulozak brisala se i strah me bilo ici van da mi se opet ne bi desilo

    URL = https: //lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Da ja uzimam utrogestan od početka trudnoće. 3x2
    Hvala vam puno,jer već sam lagano luda. Stalno sam u WC-u ,stalno drepam prsa hahahah gledam jesu još bolna. Izluđujem sve oko sebe isto.
    Jedva čekam da počnem osjećati bebu, pa da se malo smirim.
    Sutra idem po baby watcher, možda me to malo dobije.
    Jer se ponasam ko potpuni luđak.: D

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Panična

    Da ja uzimam utrogestan od početka trudnoće. 3x2
    Hvala vam puno,jer već sam lagano luda. Stalno sam u WC-u ,stalno drepam prsa hahahah gledam jesu još bolna. Izluđujem sve oko sebe isto.
    Jedva čekam da počnem osjećati bebu, pa da se malo smirim.
    Sutra idem po baby watcher, možda me to malo dobije.
    Jer se ponasam ko potpuni luđak.: D


    Baby watcher je super za koristenje od 12 tt, ja sam nadobudno pocela vec prije9 tt, samo sam jednom cula otkucaje tad i naravno da sam se zabrinula kad ih iducih dana nisam nasla…
    Mislim da ce mene to spasiti od 12 tt nadalje….

    [lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pa daaa! Malo si prerani počela, jer kažu od 14 TT. Ja sam sad 13. i nadam se čut sutra. 
    Tako se veselim!!!

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Taman se poveselila da prestaje, opet krenulo krvariti, isto neki ljigavci ispadaju. Luda sam viseee!
    Ja se bojim da to nisu one tzv. “Krpice” koje idu kod pobačaja, ali ne lici na to. Bar se tako tjesim.

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    Taman se poveselila da prestaje, opet krenulo krvariti, isto neki ljigavci ispadaju. Luda sam viseee!
    Ja se bojim da to nisu one tzv. “Krpice” koje idu kod pobačaja, ali ne lici na to. Bar se tako tjesim.


    Nemoj se sekirat bit ce sve ok

    URL = https: //lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nadam se. Bas lijeva 😢

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Potpuno te razumijem nije lako kad ne znas sta se desava umiri se i legni na ljevi bok

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.