Neuobičajeni prvi simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MARY LOU2

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Meni su dva put krvarile desni, kap krvi, i dobila sam pristeve koje nikad nemam, sve to par dana prije nego je trebala doci M. Test sam napravila 31.DC i u sekundi je bio +

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    ja nisam mogla spavati u noći, budila sam se po 20x, a inače spavam cijelu noć ko beba,baš sam bila nekva nemirna i imala sam nočne more večinom ujutro kad sam se probudila sam imala osječaj ko da sam bolesna, ko da me hvata gripa. i onda sam radila test. i bio je pozitivan 
    i još kakvi tjedan poslje kak sam saznala da sam trudna me to mučilo, i onda prestalo

    [lilypie.com]

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Živčana na rubu ludila (muž mi je jednu večer rekao da nemre k sebi doć kako sam bezobrazna) užasno žedna, žedna i žedna a inače se moram prisiliti da bar pol litre tekućine popijem preko dana

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar tweety91

    tweety91

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    visnjass


    Živčana na rubu ludila (muž mi je jednu večer rekao da nemre k sebi doć kako sam bezobrazna) užasno žedna, žedna i žedna a inače se moram prisiliti da bar pol litre tekućine popijem preko dana

    hahaha moj dragi je isto bio u šoku zbog moje živčanosti :) sad se već lagano naviknuo :D

    [lilypie.com]

    [/u [daisypath.com]

  • zox

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li je moguce da simptomi trudnoce se pokazu nakon 6 dana izostanka menstruacije

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Apsolutno, simptomi trudnoće se mogu pojavljivati još prije izostanka menstruacije, poslije izostanka, a iIsto tako, ne mora ih uopće biti, sve je to od osobe do osobe :)

    [lilypie.com]

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ja sam imala simptome 10 dana prije očekivane m. Sise su me bolele, bila sam napuhnuta, malo razbražljiva, par dana prije dolaska m, urin je imal drugačiji i intenzivniji miris,drugačija boja, znoj je imal težak miris a ja se ne znojim i znoj mi nema miris, … Iz znatižlje sam na dan očekivane m išla kupiti test i imala sam + :) :) Ok,planirala sam ostati trudna ( dečko, sad muž , se moral složiti ) al nisam mislila da bude to u roku odma…  :)

    Simptomi se razlikuju, neko ih nema, neko ima, neko ima implatacijsko krvaraje neko ne, nekim ženama ide krv iz nosa…

    Sve je to tak nebitno :) kad vidiš plusić :)


  • mrkaaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cao svima,nova sam ovdje htjela bih da se upoznam sa novim mamama i buducim,i razmjenimo iskustva pozz

  • mirna3003

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav za sve divne žene djevojke 
    Nova Sam tu
    Moja priča je ovakva
    Muž i ja planirali smo bebu 
    I radili na tome baš na plodne dane 17.12 
    Unazad 10 dana najmanje ja se čudno osjećam 
    Neki Bolovi po dnu stomaka u kičmi takođe užas 
    Kao da imam menstruaciju 
    Nije tako ni malo da boli 
    Malo popusti pa opet zaboli jako
    ležim odmaram 
    Eh sad da li je moguće da sam ostala trudna ili je ovo nesto drugo.
    Sinu je 15 godina i tom trudnoćom slične simptome na početku sam imala. 
    Test sam radila prošle sedmice al je bio negativan 
    Vjerovatno sto je bilo rano za toga
    Da li ponovo radit ili čekati? 
    Brinu me ovi bolovi 

  • DaMa_21

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    mirna3003

    Lijep pozdrav za sve divne žene djevojke
    Nova Sam tu
    Moja priča je ovakva
    Muž i ja planirali smo bebu
    I radili na tome baš na plodne dane 17.12
    Unazad 10 dana najmanje ja se čudno osjećam
    Neki Bolovi po dnu stomaka u kičmi takođe užas
    Kao da imam menstruaciju
    Nije tako ni malo da boli
    Malo popusti pa opet zaboli jako
    ležim odmaram
    Eh sad da li je moguće da sam ostala trudna ili je ovo nesto drugo.
    Sinu je 15 godina i tom trudnoćom slične simptome na početku sam imala.
    Test sam radila prošle sedmice al je bio negativan
    Vjerovatno sto je bilo rano za toga
    Da li ponovo radit ili čekati?
    Brinu me ovi bolovi


    Ponovi test ako ti kasni (prema plodnim danima bi rekla da kasni). moze biti i trudnoca i bolovi pred mengu, to nitko ne moze znati 🤷‍♀️

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.