D dimeri

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ana95

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, molim pomoc..
    U 32. sam tjednu trudnoce, do sada je sve bilo u najboljem redu, na posljednjem ultrazvuku prosli tjedan trbuscic bebe je bio za tjedan dana manji, doktorica je rekla da to nije nista strasno i da se ponekad beba tako namjesti da je nemoguce dobro je izmjeriti, pa me poslala u laboratorij da prekontroliramo d-dimere …
    E sada, danas sam podignula nalaz, a kod doktorice trebam u cetvrtak, na nalazu pise vrijednost d-dimera 1800, a crp 11.5 ..
    Zanima me da li je to dobar ili los nalaz? Po netu citam da je to otprilike normalna vrijednost za trece tromjesjecje

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.