Menstruacija kasni zbog dojenja?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mamaaaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam dojila 8 mjeseci .. dobila odma nakon  poroda tj nakon oni 40 dana…kad sam prestala dojit poremetilo mi se sve..i da ostala sam trudna..i 3 mjeseca nisam pojma imala :) jer sam prvi dobila normalno drugi imala dva dana a treci mi je tek zakasnila dobro ;)

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Prvu dobila nakon 2 mjeseca, dojila sam i bile su redovite. Nakon 7 mj su počele kasniti, po tjedan, 10 dana. Uskoro ću na kontrolni ginekološki pa ćemo vidjet jel sve u redu.

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    malaMi


    Meni svi govore da je u redu sve do 20 mjeseci nakon poroda ako se redovito doji.
    Ja je još nisam dobila ni nakon 11 mjeseci……

    moram se sad ispraviti, evo neki dan sam dobila, 7 dana prije njenog rođendana :)

  • Gabrijela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo porodila sam se beba mi ima 6 punih imala sam redovnu menstrulaciju a sad mi kasni 2 meseca dojim bebu dalije to mozda zbog toga pravilasam test na trudnocu dva puta negativna su oba 

  • Gabrijela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Naser Gabrijela Nezirovic

    Zdravo porodila sam se beba mi ima 6   meseca punih imala sam redovnu menstrulaciju a sad mi kasni 2 meseca dojim bebu dalije to mozda zbog toga pravilasam test na trudnocu dva puta negativna su oba


  • Gabrijela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Naser Gabrijela Nezirovic

    Naser Gabrijela Nezirovic

    Zdravo porodila sam se beba mi ima 6  meseca punih imala sam redovnu menstrulaciju a sad mi kasni 2 meseca dojim bebu dalije to mozda zbog toga pravilasam test na trudnocu dva puta negativna su oba


  • Tina13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    rodila sam prije tocno 5 mj i nisam jos dobila menstruaciju.. do prije mjesec dana sam samo dojila malog a sada samo tu i tamo kad hoce prihvatit sisu.. to je najcesce samo po noci… u zadnjih nekoliko dana cesto me znaju bolit jajnici i hvataju me grcevi.. kad produ grcevi boli me stomak jako kao kad sam trebala dobit menstruaciju prije nego sam rodila…da li da se brinem i da odem doktorici ili je to normalno.. koja su vasa misljenja i iskustva….

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Tinaa Kovačić

    rodila sam prije tocno 5 mj i nisam jos dobila menstruaciju.. do prije mjesec dana sam samo dojila malog a sada samo tu i tamo kad hoce prihvatit sisu.. to je najcesce samo po noci… u zadnjih nekoliko dana cesto me znaju bolit jajnici i hvataju me grcevi.. kad produ grcevi boli me stomak jako kao kad sam trebala dobit menstruaciju prije nego sam rodila…da li da se brinem i da odem doktorici ili je to normalno.. koja su vasa misljenja i iskustva….


    Posjet doktorici svakako noje na odmet, vase zdravlje je u pitanju i vase dijete treba zdravu majku. 
    Moje osobno iskustvo je to da su mi menstruacije iza poroda bole redovite na 28 dana dok je dojenje bilo na zahtjev i ucestalo, kako sam se vratila na posao s 12 mj djetetovog zivota tako su mi se i cikluai poremetili na 26-40 dana, objasnjenje ginekologa je bilo to da mi je organizam zbunjen hormonalnim oscilacijama i da je to normalno, ali provjerite kakva je situacija kod vas. 

  • Minie94

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ako moze neko strucan da mi odgovori. Da prezivim agoniju do ponedeljka. 
    Pre skoro godininu dana sam se porodila. Mesec dana od prestanka lohija sam dobijala svaki mesec,tacno u min. Sa svim propratnim simptomimam pms-a. Dojila sam bebu na zahtev.
    Od proslog meseca sam je dojila samo ujutru i uvece,i tada mi je kasnila 5 dana.
    Sad sam trebala dobiti u nedelju ali jos uvek nisam. Prestala sam da je dojim od ponedeljka. 
    Sredinom meseca nisam imala odnose a vecina odnosa ne bila sa zastitom. 
    Da li je to zbog prestanka dojenja ili sam mozda ipak zatrudnela(mada i tada kad je bilo bez kondoma,bio je prekinuti smosaj). 
    Pomozite.

  • Avatar valija

    valija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Djete sisa a menstruacija kasni   prije tjedan dana radila test i negativan je.boli me trbuh i imam osjecaj da ce doci a nje nema.dal se nekom deselilo to ibila redovita do proslog mjeseca.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.