Da li sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Javi obavezno za test kad ga napravis!Imas tu temu vezano uz planiranje trudnoce!Ima jako puno cura sa istom zeljom kao i ti pa se mozete druziti!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    mamika3

    Javi obavezno za test kad ga napravis!Imas tu temu vezano uz planiranje trudnoce!Ima jako puno cura sa istom zeljom kao i ti pa se mozete druziti!


    mamika3

    Javi obavezno za test kad ga napravis!Imas tu temu vezano uz planiranje trudnoce!Ima jako puno cura sa istom zeljom kao i ti pa se mozete druziti!


    Hocu obavezno….😄😄😄😄💋💋💋😘😘😘😘✋✋✋

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Meni su mučnine počele nakon nekih tj dana od testa, ali ne da bi povraćala vec neka muka da nisam mogla nista jest, skroz smanjen apetit… metalni okus isto nisam imala, znam samo da su me grudi jako čudno boljele kao da su me pekle unutra..i par dana prije testa jaaaaako izražen miris..
    Ali svaka zena je jedinka za sebe, tebi moze biti nesto treće a i ne mora ti biti nista! Ja ti držim velike fige za plusic!!!!

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima. Ja cu sigurno podijeliti tu vijest sa vama drage dame. Nadam se da cu obradovati i sebe i svog muza. Meni nista sem ta neka mucnina. Grudi me bole isto kao i kad treba da dobijem, jedem bas dosta. Apetit mi je pojacan. Stalno sam gladna. ;))))) ne znam vidjecemo….ali moje zene moram vam nesto reci, pojavila mi ona linija negra jos i prosli mjesec ali nije bilo trudnoce…ja sam mislila da sam poludjela;)))) ali i dalje je tu…kazu ona se pojavljuje da je vidljiva tek kad je zena trudna ali ja nisam bila pa jr ipak tu. 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    O

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Od silne zelje ti se privida 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Od silne zelje ti se privida 😂😂😂😂


    Xaxxxxaxxxaxxzzaxxxa….tu je i jutros i ako je testic pokazao negativno…a ja jos nisam dobila..xaxxxxaxxxa ..ja sam nekakav fanatik…;))))))) xaxxx idemo u nove pobjede. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.